פְּנִים

עיצוב דירת לופט בצבעים בהירים

כיום השימוש באסתטיקה של לופט אפשרי לא רק בחללים שהיו פעם אולמות ייצור או מחסנים. אפילו בדירה עירונית רגילה עם שטח מגורים ממוצע, אתה יכול להשתמש במניעים של סגנון תעשייתי כדי ליצור פנים מעניינות, לא טריוויאליות ומודרניות. אם אתה רק רוצה לרמוז על סגנון הלופט בבית שלך, לצל מניעים מודרניים בשיק תעשייתי, אז פרויקט העיצוב של הדירה, שתראה בהמשך, יכול להיות פרק שימושי ומעורר השראה. נתחיל את הסיור הקטן שלנו בדירה עם גודלה הצנוע, לוח הצבעים הבהיר והמניעים התעשייתיים הקלים בפנים..

עיצוב בצבעים בהירים

ברגע שנכנסים לדירה, אנו מוצאים את עצמנו מיד באזור חלל המטבח, מופרדים מהמסדרון במסכי זכוכית. פתרון עיצובי יוצא דופן לשימוש רציונלי בחלל שימושי הוביל ליצירת סביבה מקורית ואטרקטיבית מבחינה ויזואלית..

אזור מטבח

מצד אחד, אזור המטבח מבודד לחלוטין משאר החלל ואתה לא צריך לדאוג מהקולות והריחות הבוקעים מקטע תפקודי זה של הבית. מצד שני, פינה קטנה זו של החדר כה מוארת ושקופה עד שהיא נתפסת באופן בלתי רצוני כחלק בלתי נפרד מהחלל המשותף.

מטבח מאחורי זכוכית

דלפק קטן מסוג בר הפך למקום לארגון ארוחות קצרות. שרפרפים בעיצוב מקורי השלימו ביעילות את מקום ארוחת הבוקר הנעים..

דלפק בר

חזיתות קלילות וחלקות של ארונות מטבח, הממוקמים באמצעות פריסה לינארית, הם בהחלט האפשרות החסכונית ביותר מבחינת צריכת מטרים רבועים. היעדר אביזרי דלתות הארון חוסך גם סנטימטרים נחוצים של שטח המטבח. מסגנון הלופט חלל המטבח ירש לבנים, אם כי לא בצבעו הטבעי, אלא בעל משטח לבן כשלג, אך מרקם ויעיל מאוד מבחינת הרושם החזותי שנוצר..

סינר לבנים

למרות בידוד מסוים של חלל המטבח, חלק מהריהוט והגימורים שלו מורחבים אל אזור המגורים. כאן אנו יכולים לראות את הכללת לבנים לבנות שלג בעיטור הקיר ואת נוכחותם של מדפים פתוחים עם תאורה הדומה לאלה המשמשים במטבח. ספה קטנה עם ריפודי עור באלמוגים בהירים הפכה לקישוט לא פשוט של הסלון, אך מוקד שמושך תשומת לב.

אזור מגורים

מדפים פתוחים למזכרות ולזוטות אחרות אינם מכבידים על הפנים, אלא אף משמשים כעיצוב. הודות לתאורה של החלק התחתון של המבנים, נראה שהם צפים באוויר. ובערב, תאורה אחורית יוצרת אווירה אינטימית ומבודדת יותר מאשר תאורה מרכזית..

פתחו מדפים

לבנה שלגיה

עיטור קיר לבן כשלג תמיד «עוזר» בחללים קטנים, תורם לא רק להרחבה החזותית של המקום, אלא גם ליצירת אווירה קלילה ונינוחה, משמש כרקע מצוין לרהיטים ולעיצוב של כל צבעים..

תַפאוּרָה

קירות לבנים

מול האזור הרך של הסלון, יש אזור וידאו על לוח הזזה. היתרון של טלוויזיות מודרניות הוא כמובן במסכים הדקים שלהן, אותם ניתן לתלות כמו תמונה כמעט על כל משטח. שילוב המשטחים הביא מקוריות לחלק הפנימי של החדר הזה. «מתחת לעץ בהיר» ו «תחת בטון». נכון לעכשיו, בחנויות של חומרי בניין וגימור, אתה יכול לרכוש גם לוחות קיר וגם טפטים, שעל פניהם נראה כמו בטון, אבל רק שאתה לא צריך לדאוג לאיכויות השליליות של מטוסים כאלה, אלא ליהנות מהיתרונות של הנבחרים חוֹמֶר.

אזור וידאו

דלת הזזה

בחדר השינה, אנו רואים פנים פשוט ולקוני עם דומיננטיות של גוונים בהירים. עיטור קיר לבן כשלג מרחיב ויזואלית את החלל, שימוש בתוספות «תחת בטון» ומנורות עם גוונים שקופים התלויים מהתקרה מזכירים את הכנסת אסתטיקה של לופט לעיצוב המודרני של החלל האישי. ריהוט של צורות פשוטות וברורות, העיצוב כמעט חסר, אפילו טקסטיל אינו מוסיף מגוון צבעים ללוח הפנים – כל דבר בחדר השינה הזה פועל ליצירת האווירה הניטראלית והמרגיעה ביותר, המשמשת רקע ליצירת אווירה נוחה עבור שינה טובה.

חדר שינה בצבעים בהירים

וילונות האפלה בצבע שוקולד מריר והטול הלבן השלג המשובח ביותר יצרו מראה אטרקטיבי ואיחוד פונקציונאלי. עבור חדרים המעוצבים בסגנון לופט, השימוש בטקסטיל לקישוט חלונות הוא יוצא דופן, אך אחרי הכל, חדר הדירה מעולם לא היה בית מלאכה לייצור, והחלונות בחדר הם בגדלים סטנדרטיים, ולחדר השינה הוא חשוב ליצור תאורה נוחה אופטימלית.

וילונות שוקולד

לוחות קיר נותנים קצת תעשייתיות לגימור משטחים אנכיים. «תחת בטון» ולשמש כרקע ניטרלי מצוין לאזור הווידאו שנוצר מול המיטה.

טלוויזיה בחדר השינה

תשומת לב לפרטים היא המפתח ליישום מוצלח של רעיונות עיצוב. כמו תמיד, הרושם הכללי מורכב מניואנסים רבים, פרטים וזוטות. בעיצוב של חדר שינה ומנוחה, אפילו עם הפנים הפשוט והצמצם ביותר, חשוב לשים לב אפילו לאלמנטים עיצוביים לכאורה חסרי משמעות..

אורות תליון

ראש המיטה

מחדר השינה יש יציאה אל האכסדרה המזוגגת, שם מסודר מקום נעים להרפיה ואפילו ארוחות קצרות. ריהוט לבן כשלג על רקע גימור השוקולד נראה אקספרסיבי, אטרקטיבי ובהיר, בהרמוניה אורגנית עם עיצוב חדר השינה..

קישוט לוג'יה