פְּנִים

כיצד ניתן להשתמש בחלל שמתחת למדרגות?

אין זה נדיר שבבית, במיוחד בבית כפרי פרטי, כמו גם בדירת עיר, יש גרם מדרגות המוביל לקומה השנייה, כמו גם לחדר עליית הגג, הממוקם ישירות מתחת לעליית הגג. כל גרם מדרגות מעוצב בדרכו שלו, שבקשר אליו נוצר בהתאם, מתחתיו, שטח פנוי של צורות וגדלים שונים. כדי שחלל כזה לא יהיה ריק, אפשר למלא אותו ולהשתמש בו. ישנן דרכים ורעיונות שונים לכך..

רעיונות לשימוש בחלל מתחת למדרגות

ניתן להציב ארון בגדים מתחת למדרגות. שיטה זו היא אחת הנפוצות והנהוגות בקרב בעלי דירות דו קומתיות. מילוי החלל מתחת למדרגות בארון המובנה נראה מאוד נוח ופרקטי, כי הרבה דברים משתלבים בארון כזה, זה לא נורא אם מדובר בארון בגדים. בנוסף, שיטה זו מציגה אלמנט חדש בפנים..

מתחת למדרגות

אתה יכול להכין מלתחה בחלל המדרגות. טכניקה זו מאוד פונקציונלית ויש לה הרבה אפשרויות שונות: אתה יכול לארגן מסדרון פתוח, אתה יכול להכין מזווה לאחסון בגדים מחוץ לעונה, או שאתה יכול לצייד מודולים נשלפים..

ארון בגדים מתחת למדרגות

ניתן לארגן גם ארון מתחת למדרגות. הארון הממוקם מתחת למדרגות הוא דרך פרקטית ונוחה לא פחות למלא את החלל שמתחת למדרגות. יש הרבה דברים שאפשר להסיר בו, למשל, מדברים נחוצים כמו מזחלות, מגלשיים, אופני ילדים, רהיטים מתקפלים שונים ואפילו ציוד דיג. הארון הוא אותה מרפסת או אכסדרה שעליה אנו רגילים פשוט לאחסן דברים כאלה, ובכך לארגן סתימה של ממש. בארון, לעומת זאת, הכל יהיה מוסתר מבחינה תרבותית מעיניים סקרניות, מבלי לפגוע באסתטיקה חיצונית. שוב, אתה יכול לסדר את הארון מתחת למדרגות בהרמוניה עם הפנים הכולל, כך שהוא משולב עם עיטור הקיר החיצוני. באופן אידיאלי, דלת הארון לא צריכה להיות גלויה. בתוכו, למשל, אתה יכול לבנות מדפים, ואז ניתן יהיה לאחסן כל מיני חומרים לחורף, כמו במזווה רגיל..

ארון מתחת למדרגות

או שאתה יכול לעשות חדר מתחת למדרגות. אם ממדי הבית שלך קטנים מספיק ועיצוב הפנים מונע לכמה מסגרות, שלא תאיץ במיוחד, יהיה נכון לארגן עוד חדר נוסף בחלל שמתחת למדרגות. וכיצד לעשות זאת, הכל תלוי בזמינות של מקום פנוי. אם יש מספיק מזה, אז אתה יכול למקם, למשל, מיטה זוגית, ספה פינתית או סתם כיסא נוח, וכך להשיג מיטה נוספת בבית. אופציה מצוינת תהיה מיטת ארון בגדים, שכמיותרת פשוט מחליקה לקיר. חלקם אפילו מציבים ערכת מטבח קטנה או מכשירים מובנים מתחת למדרגות, וכך יוצרים מטבח מיני. אם תרצה, תוכל אפילו לארגן שירותים לאורחים מתחת למדרגות, כלומר. חדר אמבטיה נוסף עם כיור, שגם הוא נראה מאוד נוח – אין צורך למשל לעלות לשירותים בקומה השנייה. בחלל מתחת למדרגות יש גם חדר משחקים לילדים, ואם הבית מרווח, אפשר אפילו לארגן סלון מצוין עם חדר אוכל..

החדר מתחת למדרגות מקום לקרוא אזור קריאה מתחת למדרגות מקום נעים

ניתן לארגן מקום עבודה מתחת למדרגות. אם החלל מתחת למדרגות קטן מספיק, במיוחד במקרים שבהם המדרגות מובילות במקביל למרתף ועד לקומה השנייה, אז כדאי להשתמש בחלל זה לאחסון ספרים על ידי התקנת מדפי ספרים. אם יש לך מקום מספיק גדול לרשותך, יהיה נהדר לארגן כאן מחקר שלם על ידי הצבת שולחן מחשב עם כורסה..

ללמוד מתחת למדרגותאתה יכול לארגן את הספרייה באמצעות החלל שמתחת למדרגות. אם יש לך ספרייה גדולה למדי, כדאי לסדר אותה באמצעות החלל הפנוי שמתחת למדרגות. במקרה זה, לא תצטרך להקצות חדר נפרד בבית למטרות אלה. אם תרצה ויש מספיק מקום פנוי, תוכל לצייד לא רק כונניות בספרים, אלא גם כורסה עם מנורת רצפה, ובכך לספק מקום נעים לקריאה..

ספרייה מתחת למדרגות

אחרת איך לסדר מקום מתחת למדרגות אם אף אחת מהאפשרויות לא עובדת. באופן כללי, אני חייב לומר שיש הרבה מכל מיני רעיונות לשימוש בחלל שמתחת למדרגות, והם בדרך כלל מגיעים בזמן עיצוב סידור חלל המדרגות. הכל תלוי רק בגודל המקום עצמו ובדמיון שלך. אם תרצה, תוכל לארגן כאן: חממת פרחים, מרתף יין, לשים אקווריום, שידה או לסדר אח, להציב כל מיני חפצי אמנות, כגון ציורים, פסלים ותצלומי אמנות, לצייד מיני בר, ​​מיני בר בריכה מלאכותית בדמות מזרקה ואפילו לשים פסנתר – המקום הזה יכול לשמש כרצון ליבך, שרק הדמיון שלך יכול לדמיין. אחרי הכל, אפילו מדרגות מדרגות יכולות לשמש כמגירות מובנות, בלתי נראות לגורמים חיצוניים ומאוד מרווחות ונוחות.

סוּלָם צילום סולם מדפי ספרים פסנתר מתחת למדרגות עיצוב אגרטל נישות מתחת למדרגות קופסאות מתחת למדרגות ארונית מתחת למדרגות מזרקה מתחת למדרגות מדפים מתחת למדרגות מדפי יין מתחת למדרגות מזרקה מתחת למדרגות ספריית תמונות גרם מדרגות מסוגנן סידור מדרגות

ניתן לסדר אפילו קולנוע ביתי בחלל שמתחת למדרגות.שיטה זו טובה אם החדר בו נמצא גרם המדרגות הוא סלון. מילוי החלל מתחת למדרגות על ידי הצבת טלוויזיה שם וכן נגן DVD היא אופציה גאונית למדי. קולנוע ביתי במקום כזה הוא פתרון יוצא דופן ופנים מסוגנן. המטרה העיקרית של מילוי החלל הפנוי היא שימוש רציונלי בכל השטח הפנוי לאחסון כל מיני דברים נחוצים שלא מומלץ להציג אותם לציבור. וכמובן, כדי להפוך את הפנים לאטרקטיבי יותר. ועם מגוון כה עצום של כל מיני אפשרויות עיצוב זמינות למקום נתון, אתה מגיע למסקנה שגרם מדרגות הוא בשום אופן לא בעיה, אלא להפך ממצא בידי מעצב.