פְּנִים

פנים בית אוסטרלי המשקיף על האוקיינוס

אנו מביאים לידיעתכם סיור בחדרי בית אוסטרלי הממוקם על האוקיינוס. השמש הבהירה, השמים הצלולים, החול הבהיר וגלי התכלת של האוקיינוס ​​משתקפים בעיצוב הפנים של בית פרטי.

אחוזה אוסטרלית

חזית הבניין צבועה בצבע לבן כשלג, בניגוד אליו העיצוב הכהה של חלון ודלתות הדלת, חיפוי הגג האפור. גג הגג הגדול מספיק מספק מעין מחסה בקומת הקרקע. בצל המרפסת המתקבלת, ישנם מספר אזורי בילוי בחוץ.

חזית הבניין

עיצוב נוף

פינת הישיבה בחופה הורכבה מריהוט גן מעץ עם מושבים וגבים ניתנים להסרה. השילוב של ריפוד כחול עמוק ועץ בהיר יוצר תחושה ימית, המזכירה את מיקומה החריג של האחוזה וקרבתה לאוקיינוס..

על המרפסת

תחתיות וצמחים ירוקים מקוריים באמבטיות מלבניות גדולות משלימות את התמונה של פינת ישיבה חיצונית נוחה, נוחה ואסתטית..

ריהוט חוץ עם מושבים רכים

בנוסף לפינת ישיבה עם ספות רכות, קבוצת אוכל ממוקמת על במת עץ, המורכבת משולחן עץ סגלגל וכסאות כחולים כהים על מסגרת מתכת. מה יכול להיות טוב יותר מארוחה באוויר הצח? ארוחת צהריים או ערב משפחתית בלבד, מלווה ברעש הגלישה ומשקיפה על האוקיינוס.

נוף לאוקיינוס

קבוצת אוכל נוספת, הכוללת שולחן נצרים ואטון אפור כהה, ממוקמת בחצר האחורית. וגם אם אתה לא יכול לראות את האוקיינוס ​​מהמקום הזה, צמחים ירוקים רבים, גינון אטרקטיבי של החצר מפצים על החסרון הזה, ויוצרים אווירה נעימה ומעוררת השראה..

ריהוט גן ראטן

אבל בואו נחזור למטרה העיקרית שלנו ונתבונן מקרוב בפנים האחוזה האוסטרלית..

הכניסה לבית

נכנסים למתחמים המרווחים של בעלות על חוף הים, אנו צוללים לאווירה המגניבה של בית מכובד. כאשר חם בחוץ במשך רוב השנה, אתה רוצה שהסביבה הביתית שלך תעניק לך לא רק נעימות, נוחות ושלווה, אלא גם קרירות. הגימור הלבן-שלג של חדרים מרווחים ושימוש בכמה גווני כחול לריהוט מסייעים להתמודד עם משימה זו. ברחבי הבית, למשל, לרוב יהיו מדפים פתוחים עם עיצוב מקורי ולא רק נושאים ימיים.

מניעים ימיים

כמעט מיד, כשנכנסים לבית, אנו רואים את פינת האוכל, המגודרת במסך זכוכית מהמסדרון. שולחן עגול מעץ בהיר וכסאות עץ צבועים באפור-כחול עם מושבים רכים שהרכיבו את קבוצת האוכל.

מזנון

ציור עם נוף ים והרכב מקורי של מנורות תליון עם גוונים שקופים הממוקמים ברמות שונות השלימו את ההגדרה הפשוטה, אך בו זמנית האלגנטית של חדר האוכל..

קבוצת ארוחת צהריים

אם יש חדר אוכל, חייב להיות מטבח בקרבת מקום. אזור המטבח המרווח נשלט גם על ידי קישוט קיר לבן כשלג, רק משטח אנכי אחד הפך למבטא ועטוף לוחות קיר מעץ. אותו חומר גימור נמשך בעיצוב יחידת המטבח, שבה מדפים פתוחים לבנים כשלג משמשים כשכבה העליונה. בדרך כלל, מערכות אחסון כאלה משמשות לראווה את אביזרי המטבח, הכלים והכלים האהובים והיפים ביותר. פינת המטבח, שהפכה להמשך של המערכת המובנית של ארונות המטבח, יכולה לשמש במקביל כאזור בילוי ולהיות חלק מקטע האוכל. שולחן אוכל פשוט מעץ בהיר וזוג כסאות אפורים עשו עבורו את הקמפיין. לארוחות קצרות, טאפאס לארוחת בוקר, תוכלו להיעזר בשולחן הבולט של אי המטבח ובכיסאות בר מקוריים.

מִטְבָּח

קומת הקרקע כוללת גם סלון מרווח עם מספר פינות ישיבה וקריאה. ושוב אנו רואים קישוט קיר לבן כשלג, ריצוף עץ בצבעים בהירים, מדפים פתוחים הממוקמים בנישות מיוחדות משני צידי האח. האזור הרך של הסלון מיוצג על ידי ספה פינתית לבנה כשלג מרווחת עם כריות גדולות רבות. בקמפיין הונחה עליו שולחן נמוך ונוח בצבע כהה. צורתו העגולה מהווה מעין מרכז של אזור הבילוי..

סלון

יש גם אזור קריאה נעים, המורכב מזוג כורסאות עם ריפוד קטיפה כחול עמוק, מעמד שולחן נצרים לבן שלג ומנורת רצפה פונקציונלית לתאורה מקומית. צמחים פנימיים גדולים לא רק מדללים את לוח הסלון בגוונים הירוקים העשירים שלהם, אלא גם מביאים נופך של חיות בר, רעננות וקלילות לאווירת החדר..

כורסאות צבעוניות

למשקי בית באוסטרליה יש סלון קטן נוסף המשמש, בין היתר, כמחקר. ריהוט החדר הזה התברר כמנוגד יותר, עשיר, צבעוני, בשל השימוש הפעיל בעץ כהה בייצור רהיטים מובנים. מן הסתם, ישנם חובבי ספרים רבים בקרב בני הבית של הדירה האוסטרלית, מכיוון שבמקומות מסוימים נמצאים מקומות קטנים ומבודדים לקריאה, המצוידים בנוחות ומעשיות..

חדר עבודה-סלון

לאחר מכן, שקול את פנים השטח התועלתני, כולל חדרי אמבטיה ושירותים. עיצוב חדר הרחצה הראשון נשלט על ידי אריחים לבנים כשלג. «תת קרקעי» ושימוש במשטחי שיש למשטחים וחללים עם חשיפת הלחות הגבוהה ביותר. מערכות אחסון מעץ בהיר מביאות חמימות טבעית לחדר אמבטיה לבן ופריך.

חדר רחצה

קישוט כיור

חדר רחצה נוסף מצויד בתא מקלחת ובעל פנים מנוגדים יותר. השילוב של אריחים לבנים כשלג «תת קרקעי» ואריחי רצפת פסיפס שחורים, מערכות אחסון ואביזרי אמבטיה, יוצרים ברית מעניינת באמת, דימוי דינאמי של חדר טיפול במים.

עיצוב שחור ולבן

עיטור החלל סביב כיור האבן המקורי בחדר האמבטיה ראוי לציון גם הוא. שילובי צבעים לא טריוויאליים, אך מתוך לוח צבעים רגוע, יצרו תמונה מעניינת ואסתטית של חדר תועלתני..

חדר רחצה