פְּנִים

חפצים מזויפים או נפחות בפנים

מקורות הנפחות הולכים לאיבוד בערפול העבר עם שחר הציביליזציות הראשונות. נשק ושריון, פריטי בית ויצירות אמנות שרתו אנשים ממאה למאה. וכיום, חפצים מזויפים ממשיכים למשוך את תשומת לבם של רבים. הסיבה לעניין זה, בין היתר, היא יכולתם לשלב באופן טבעי עם אובייקטים וחומרים שונים של זמננו. קישוט גינה, בית, דירה או משרד בחפצים מזויפים הפך לדבר נפוץ עבור האליטה העשירה, כמו גם אניני טעם אמיתיים של אמנות הפרזול האמנותי למתכת. כל מוצר המיוצר בידיו של נפח הוא ייחודי. כדי להפוך דברים כאלה לזולים יותר עבורנו (בעיקר במחיר), היצרנים החלו לייצר את המוצר הסופי מאלמנטים מזויפים בודדים. רשימת הרכיבים הללו רחבה ומגוונת. רק אלה הבסיסיים ביותר מוצגים כאן בקצרה..

מוֹנוֹגרָם

מונוגרמות, קישוטים, תלתלים או כבשים נקראים פרטי עיצוב כפופים לאורך עקומות מעוקלות. הם עשויים מסרגל עגול או מלבני על ידי הטבעה או מזויפים ביד. רכיבים כאלה במערכות שונות הם חלק מכל מיני גדרות, מעקות, מדרגות, סורגים וכו ‘. בדרך כלל אלמנטים כאלה ממוקמים בזוגות כך שהם מקבלים דמות סימטרית..

פנים אלגנטי עם ריהוט מברזל יצוק

שולחן דקורטיבי מברזל יצוק בחדר יין אופנתי

יוקרה חגיגית עם ברזל יצוק

כדורים

פרטים מעוגלים חלים על מגוון אובייקטים. לעתים קרובות הם משמשים לייצור הקצוות העליונים או לבסיסי גדרות נמוכות. כניואנסים דקורטיביים, הם יכולים להיות נוכחים במגוון רחב של מבנים. הדמויות מוצקות (כדורים) וחלולות (כדורים). בדרך כלל גודלם נע בין 40-150 מ”מ..

כדור מזויף בפנים עם אח

חצי הכדור

אפשרות עיצוב זו יכולה לשמש, למשל, כקערה או לכיסוי פתח..

קערה מזויפת דקורטיבית

אביזרי מדרגות

עיצוב הכניסה הראשית הוא מרכיב חשוב בעיצוב חלל המגורים. לכן גרם המדרגות הראשי המוביל לבית הוא כרטיס הביקור שלכם. דפוסי מדרגות וקישוטי ברזל יצוק צריכים להיות בהרמוניה עם ארכיטקטורת הבית, תוך שיפור הרושם הרגשי הכללי..

יוקרה אלגנטית עם מוצרים מזויפים בפנים

ישנם שני סוגים עיקריים של רכיבים מזויפים – מעקות ומוטות (מעקות). עמודים או מעקות הם משקופים אנכיים התומכים במעקות. תומכים אלה, בתורם, יכולים להיות מעוטרים בשברים מזויפים אחרים. באשר למעקות, לעתים קרובות הם משלבים מתכת עם חומר אחר, למשל, אבן או עץ..

מעקות ברזל יצוק בשילוב נברשות מקוריות

פרטים מזויפים מוסיפים חגיגיות לפנים

תומכי מעקה מזויפים

אלמנטים מזויפים הופכים את הפנים לאקספרסיבי

צמחים

ביצירות של נפחים, מוטיבים פלוריסטיים נותרים תמיד אהובים: צרורות ענבים, עלים מגולפים, פרחים מובלטים וניתנים לזיהוי..

אח מעוטר בפרזול במוטיב פרחוני

אח מעוטר בפרזול במוטיב פרחוני

עיצוב דקורטיבי כזה יתאים בפנים הסגנון הקלאסי. הם גם נראים טוב על מבנים מזויפים של החצר והגן..

כיום ישנם סוגים רבים של אביזרים כאלה: ענפים, עלים, עלי כותרת, פרחים, פירות וכו ‘..

שולחן קפה אקזוטי

הקסם של אביזרים מזויפים

הקסם של אביזרים מזויפים

כריכה חיננית

בין הפרחים הוורד הוא המועדף ביותר. פירות ענבים או תפוחים ממוסגרים עלים מבוצעים באופן מקסים וחינני. צרורות ופירות מזויפים יכולים להיות שחורים או צבועים בצבעים מתאימים.

סלים

כך נקראים הפרטים המעוותים של העיצוב. הם עשויים בדרך כלל בצורה הקרובה לכדור, או מוארכים מעט לאורך ציר הסיבוב. נפח סל כזה מתואר על ידי כמה מוטות כפופים, המתכנסים יחד בצמתים הקיצוניים משני צדדים מנוגדים. התוספות האלגנטיות האלה יכולות להיות באמצע המוצר, מוקפות בפרטים אחרים, או בקצותיו, לקשט את ההיקף..

ברזל יצוק דקורטיבי ציורי בראש המיטה

צמרות ושיאים

צמרות או נקודות יחד עם לנסים הם דרך לקשט ולהביע אקספרסיביות. לנסים כמו נקודת חנית נמצאים בשימוש נרחב בכל מיני גדרות מתכת, כאשר לא רק תפקידן הדקורטיבי, אלא גם המגן ניכר. השאיפה שלהם כלפי מעלה מזכירה את הסגנון הגותי..

פמוט נגיש

העצות שונות מהפסגות בהיעדר חדות בולטת וניתן להכין אותן למשל בצורת קלח תירס. גם הפסגות וגם הצמרות מזויפות ביד, חותמות או יצוקות..

מיטת שינה מעוטרת עם עליונים מזויפים

מקום שינה במסגרת מזויפת

מנורות מזויפות ישלימו לטובה את סגנון המינימליזם

בנוסף לאלמנטים הרגילים, הנפחים מוכנים לבצע עבודות בהזמנה. על פי בקשתך והשרטוטים המתאימים, הם ייצרו יצירה מיוחדת במינה. מעצב יכול לעזור לך בפיתוח סקיצה. זה יכול להיות מצחייה מעל דלת הכניסה, מעמד נעליים, כתובת מעל שער הכניסה, סמל המשפחה שלך או נברשת בסלון..

נברשת מברזל יצוק - מבטא בהיר בפנים הכללי

צורות חלקות של מנורות מזויפות ידגישו את האינדיבידואליות של הפנים

מוצר מזויף אלגנטי הופך משמעותית, מוסיף נגיעה של עתיקות, נוחות וחמימות, מדגיש להפליא את האינדיבידואליות והמקוריות של בית כפרי או דירה, והופך גן קלאסי למקום נפלא.

טירת ברזל יצוק

טירת ברזל יצוק