פְּנִים

כיצד והיכן הדרך הטובה ביותר לצייד חדר במחשב

השאלה הראשונה שעולה במצב זה היא באיזה חדר לשים את המחשב? יש לציין מיד שחדר כזה יכול להיות בהחלט כל חדר, עד למטבח. השאלה היחידה היא כיצד ניתן לסדר את החלל במיומנות ובנוחות על מנת להפיק ממנו את המקסימום התועלת עם מספר חסרונות מינימלי. הופעתו של מסך המחשב ממילא תשנה הרבה בבית. בואו נסתכל על חמש משיטות הצבת המחשב הנפוצות ביותר שיעזרו לפתור בעיה זו. איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך תלוי בך..

ניתן לאבזר שטח מחשב בכל חדראיזה חדר הכי טוב לאבזר מחשב - כל אחד מחליט בעצמועל ידי הצבת מחשב בסלון, אתה מקבל יתרונות וחסרונותאם המטבח גדול, יש מקום למחשב.שטח המחשב צריך להיות מצויד בחוכמהלפעמים יש צורך במחשב בחדר השינהאם ילדים יושבים ליד המחשבים בסלון, ההורים יוכלו לשלוט בהם.היכן נוח יותר למקם את המחשב תלוי בךפינת מחשב יכולה אפילו להיות בחדר האוכל

חדר שינה עם מחשב

לעתים קרובות קורה שגברים מחוברים מאוד למחשב ואינם נפרדים ממנו כמעט ימים. זה כאשר יש צורך להכניס את המחשב לחדר השינה שלך. יתר על כן, קבלת האישה את המחשב בחדר השינה נתפסת על ידי הבעל כקבלת חברו הטוב ביותר. הוא גם כלי מצוין לצורה חדשה של אינטימיות בין בני זוג, כי אפשר בזמן אמת לחשוב על כמה מסעות, מסיבות, לעשות תוכניות משותפות שונות וכו ‘. לעתים קרובות מאוד, מחשב עוזר להימנע מעימותים בין בני זוג, תורם למערכת יחסים אחידה ורגועה יותר..

נכון, יש גם חסרונות באפשרות למקם אותו בחדר השינה. בדרך כלל, החיסרון העיקרי הוא שבעל שישב מאחורי מחשב מתחיל לעצבן את אשתו מהסיבה הפשוטה שהיא פשוט לא מצליחה להירדם. קיימת גם אפשרות למשוך ילדים לחדר השינה של ההורים, שם יש מחשב – במקרה זה, הוא מאיים להפוך לחצר מעבר..

 • אופציה 1

  אם הבעל יושב ליד המחשב בחדר השינה, אז האישה קיבלה את חברו הטוב ביותר.

 • אפשרות 2

  הצבת מחשב בחדר השינה מקרבת לעתים קרובות את בני הזוג.

 • אפשרות 3

  אם הבעל לא נפרד מהמחשב במשך כל היום, אז עדיף למקם אותו בחדר השינה – כך שלפחות תהיה הזדמנות לראות אותו

 • אפשרות 4

  אם חדר השינה מרווח, אז יש מקום למחשב ללא קושי.

 • אפשרות 5

  מרחב מחשב מאובזר תרבותית בחדר השינה של בני הזוג מקדם מערכת יחסים חלקה ונינוחה יותר

הקודם הבא 12345

סלון עם מחשב

היתרון העיקרי של אפשרות זו הוא שהורים תמיד יכולים לשלוט בילדיהם באילו שטחי אינטרנט הם מסתובבים. הָהֵן. זה מביא קצת שקט נפשי כשהמחשב בסלון, למרות שילדים יודעים דרכים רבות להפיג את ערנות הוריהם. בנוסף, סידור כזה מקל על שיתוף מחשב, מה שהופך אותו לנגיש יותר, למשל, במקרים שבהם אתה צריך לקנות או למכור משהו דרך האינטרנט, לצפות בסרט או תמונות, ועוד הרבה דברים שאולי יהיה צורך בהם מעגל משפחתי..

יש גם חסרונות, כמו במקומות אחרים. המחשב הממוקם בסלון קובע אפוא יישור כוחות חדש בתוך בני המשפחה. במילים אחרות, ילדים במצב כזה הם בעלי סמכות, כי בדרך כלל הם מתקדמים יותר בתחום הגאדג’טים. לכן, מסתבר שהם פועלים כמנטורים של הוריהם, מה שגורם להם להרגיש יותר חשובים. עם זאת, אם יש למשפחה יחסים יציבים מספיק, אז לילדים אין תחושה של כל יכולתם..

 • אופציה 1

  פינת מחשב תרבותית בסלון – הזדמנות לבילוי משפחתי

 • אפשרות 2

  הילד יושב ליד המחשב בסלון – ניתנת בקרת הורים

 • אפשרות 3

  המחשב הממוקם בסלון מאחד את כל בני המשפחה

הקודם הבא 123

חדר ילדים עם מחשב

בחייו של ילד מודרני, המחשב משחק את אחד התפקידים העיקריים. ואם ילד בגיל ההתבגרות, אז מחשב בשבילו הוא כלי המאפשר לו להצטרף לעולם המבוגרים, לזכות בעצמאות. במהלך תקופה כזאת, ילדים שקועים באינטרנט עם הראש ובמדידה מוחלטת, מבודדים את עצמם מהוריהם ומבססים מרחק. כך, על ידי הצבת מחשב בחדר הילדים, ההורים נרשמים מבלי משים לעובדה שהם לא יוכלו לשלוט בחייהם הווירטואליים של ילדיהם הגדלים..

החיסרון העיקרי בהחלטה כזו הוא מריבות בין ילדים (אם יש שניים או יותר מהם), כי מתחילה יריבות בין אחיות לאחים. בין היתר, ההורים אף עשויים להתפטר בקשר להעברת כל הסמכויות לאינטרנט הכל יכול והיודע כל..

 • אופציה 1

  מחשב בחדר ילדים הוא שמחה גדולה לילדים!

 • אפשרות 2

  המחשב משחק תפקיד גדול בחייו של נער.

 • אפשרות 3

  הצבת מחשב בחדר ילדים היא פתרון מצוין כאשר מערכות היחסים עם ההורים יציבות.

 • אפשרות 4

  ילד היושב ליד מחשב בחדרו אינו מפריע להוריו

הקודם הבא 1234

ארון ומחשב

אפשרות זו רלוונטית, למשל, כאשר ישנם שלושה ילדים במשפחה, וראש המשפחה זקוק לפרטיות על מנת לעבוד בשלווה מול המחשב. במצב כזה, נוכחותו של חשבון אישי במחשב היא פשוט הכרחית, tk. מאחורי דלת סגורה אתה יכול להיות מוסח לחלוטין, להיות לבד עם המחשבות שלך, להתאושש וכו ‘..

אבל יש גם חיסרון למטבע – בתרחיש זה, בעלך, למשל, יכול לסובב בשלווה רומנטיקה וירטואלית – אף אחד ושום דבר לא יפריע לו, אלא להפך, המצב עצמו יהיה נפלא להיפטר ממנו. זה. זה גם אינו כולל אסוציאציות משפחתיות משותפות סביב המחשב, מה שבסופו של דבר מוביל לבידוד מחיי המשפחה..

המחשב במשרד בדיוק כמו שצריך.הצבת מחשב במשרד עם ספרייה היא פתרון חכם

מטבח ומחשב

בעידן המודרני, עם חדירת הטכנולוגיות הדיגיטליות לחיי היומיום שלנו, הרעיון להתקין מחשב נפרד לשימוש במטבח הפך נפוץ יותר ויותר. מה היתרונות של החלטה כזו? קודם כל, אלה מתכונים למנות האהובות עליכם שתמיד יהיו בהישג יד. בנוסף, מחשב במטבח ישמש תמיד תחליף לטלוויזיה או למרכז מוזיקה..

תוכלו למצוא גם פינה למחשב במטבח.להצבת מחשב במטבח יש מספר יתרונות.

הצד השלילי של רעיון זה הוא העובדה שאדם שיושב ליד מחשב יסיח את דעתו מניחוחות מטבח שונים, מה שיפריע לריכוז אם האדם שיושב עסוק בעבודה חשובה..