פְּנִים

חללי פנים מסוגננים של מטבח מבריק – ברק וזוהר בדירתך

לפני כמה עשורים לא היה קשה כלל להחליט על ריהוט למטבח. הכל היה אופייני ומונוטוני לא פחות, מערכות מטבח המוצעות על ידי היצרנים היו שונות רק בצבע החומר והאביזרים. זה כבר עכשיו עניין אחר, כאשר חנויות רהיטים מלאות בפרסומות על יצירת פרויקטים בודדים, תוך התחשבות בכל התכונות של המקום וכמובן ברצונות הבעלים. ועכשיו זה באמת קשה לפגוש אדם, שיש לו אפשרות ליצור פנים מקוריות, יעדיף סט מטבח סטנדרטי. למרות שכנראה אם ​​קיימות הזדמנויות כאלה בעבר, הרי שהרדיפה אחר רעיונות עיצוב אופנתיים הייתה צוברת תאוצה כמה עשורים קודם לכן. אבל, בואו נעזוב את כל ההנחות, ונשקול מה המטבח יכול להיות היום..

כל אחד מאיתנו, לאחר שהתחיל שיפוץ במטבח, עומד בפני בחירת הרהיטים והנה יש הרבה שאלות הדורשות תשובה מיידית: אילו מודולים נדרשים במטבח, איזה צבע לבחור בחזיתות, עם משטח מט או מבריק? זה מה שידון בהמשך..מטבח מבריק לבןמטבח מבריק לבן

«לְכָל» ו «מול» בָּרָק

לאוהבי הזוהר, מטבח מבריק הוא אידיאלי. הבהיר, הקוקטי והמרהיב עם זוהרו, הוא יגדיל ויזואלית את החלל ויהפוך את החדר למרווח יותר, ולכן מטבח כזה הוא פתרון אידיאלי לחדר עם שטח קטן. עם זאת, חשוב מאוד לא להגזים עם משטחים מבריקים, כדי לא לקלקל את הפנים בעודף..

מטבח עם חלונות גדולים שולחן אוכל עשוי עץ מטבח מבריק מסוגנן

מטבח כזה נראה מקורי, אך על מנת שהוא ייראה תמיד מרהיב, הוא דורש טיפול מיוחד. שלא כמו משטחים מאטים, משטחים מבריקים נמרחים מהר מאוד, כל התזה ממים, טביעות אצבע וכתמים לא נעימים נראים עליהם בבירור, שיש לטפל בהם כל הזמן. לכן, בעת בחירת חזיתות מבריקות, עליך להתכונן לשפשף אותן ללא הרף. אמנם קיימת אופציה חלופית-מדובר בברק אם-פנינה, שעליו נותרים גם עקבות, אך הם הרבה פחות גלויים..ריהוט לבן עם מבטאים שחורים מקרר ענק במטבח

כיצד להשיג הרמוניה בפנים

בעת יצירת פנים אופנתי, חשוב מאוד להפיץ בהרמוניה משטחים מבריקים; אתה צריך לעבוד כאן באותו אופן כמו עם צבע בהיר. כלומר, במטבח עם ריהוט מבריק, תקרה מבריקה מפלסטיק או מתיחה לא תהיה הולמת, עדיף להפוך אותו למאט או אפילו מרק ולצבוע מעל עם תחליב מים. אותו דבר לגבי הקירות, העיטור שלהם צריך להיות רגוע ככל האפשר. למטרה זו, טפטים בעלי מרקם קטן ודוגמאות דיסקרטיות הם אידיאליים..עיצוב מקורי של קיר העבודה פנים מטבח גדול

כדי לדלל מעט את הברק הטמון במשטחים מבריקים, ניתן לשלב חזיתות. לדוגמה, הפוך את הארונות העליונים למשטחים חלקים לחלוטין, והתחתונים מאטים כך שיתאימו לצבע העץ הטבעי. או שכל דלתות הארון חלקות, אך לא מבריקות, ומשטח השולחן כמעט משתקף..

משטח מטבח מבריק שילוב חזיתות במטבח שילוב של לבן עם צבע עץ מבטאים בהירים במטבח

משטחים מבריקים משולבים באופן אידיאלי עם חומרים טבעיים, כך שאלמנטים מעץ וגימורי אבן טבעית ייראו אורגניים מאוד במטבח עם ריהוט מבריק. לדוגמה, זה יכול להיות ריצוף, משטח עבודה או גימור קיר עבודה..

משטח עבודה מעץ טבעי מטבח בדלתות גבוהות רצפה כהה בפנים שילוב של צבע לבן ופלדה

עבור פנים בהירים וחגיגיים יותר, זכוכית תהיה לוויה טובה לחזיתות מבריקות. ניתן ליישם אותו הן באזור העבודה והן בגימור הדקורטיבי של מודולי ריהוט, למשל אי. עם זאת, אתה צריך להיות מוכן לעובדה שמטבח כזה יהיה זוהר מאוד..

זכוכית אדומה בפנים עיצוב מקורי של התקרה קיר עבודה מזכוכית

כיצד לבחור צבע למטבח מבריק

בחירת ערכת הצבעים למטבח היא עניין עדין ואינדיבידואלי. ואת הגוון של המטבח יש לבחור על בסיס המטרה שאתה רוצה להשיג. אז למטבח קטן, לבן מבריק יהיה אידיאלי. הודות לצבע והזוהר הזה של החזיתות החדר יהפוך ויזואלית לגדול יותר, מרווח יותר ובהיר יותר, בעוד שגוונים בהירים או כהים יצמצמו אותו. צבעים עסיסיים ועשירים יהפכו את המטבח לאופנתי ומרהיב, אך בחדרים קטנים לא מומלץ להשתמש בשילוב של מספר גוונים. הפתרון האידיאלי יהיה מטבח ניטרלי בצבע אפור או בז ‘עם מבטאים בהירים בצורת סינר או משטח עבודה..

פנים מטבח לבן אוזניות מבריקות אפורות קישוט קיר עם אריחים שחורים

אם אתה רוצה ליצור פנים אופנתי במיוחד, אך יחד עם זאת לא מתריס, אז עדיף לתת עדיפות לשילוב הקלאסי של שחור ולבן..

אם אתה עדיין אוהב פנים אקסצנטרי ומקורי, אז גווני ברי בהירים הם אידיאליים להשגת מטרה זו. עם זאת, יש לזכור כי בחדר קטן, צבעים כאלה משולבים בצורה הטובה ביותר עם גוונים בהירים, כדי לא לצמצם את החלל חזותית עוד יותר.מטבח בגוונים אדומים פנים מטבח בשחור לבן