פְּנִים

פרויקט עיצוב דירה בברצלונה

אנו מזמינים אתכם לסיור בחדרי דירה ספרדית אחת. הסגנון הים תיכוני, קונספט המשמש לעתים קרובות מעצבים לקישוט דירות בספרד, עבר שינוי, עבר מודרניזציה וניתן לבעלי בתים «תחת רוטב חדש». פשטות ותמציתיות, קווים וצורות ברורים, נוחות ונוחות הם הבסיס לפנים הדירה בברצלונה. הנחות המוארות והמאווררות של הדירה מרוהטות במינימליזם מעורר קנאה, אך יחד עם זאת הן אינן יוצרות תחושה של סביבה שבה בעל הדירה מיותר. פרויקט עיצוב זה נוצר למגורים נוחים של תושב עיר מודרני המכבד מסורות, אך מסתכל רחוק קדימה..

פריסת דירה בברצלונה

פריסת דירות

נתחיל את הסיור המרגש מלב הדירה – החדר בו מבלים הבעלים את רוב הזמן (למעט תקופת השינה) – המטבח המחובר לאזור מגורים קטן. החדר הצר אך הארוך הכיל את כל הרהיטים הדרושים, מכשירי חשמל ביתיים וחלקי עבודה לבישול ולסעודה. העיטור הלבן השלג של הקירות והתקרה עם קורות מאפשר לך להרחיב את החלל באופן ויזואלי וליצור רקע ניטרלי עבור סט המטבח וקבוצת האוכל. עיטור פנים המטבח הוא חיפוי הרצפה, שבניגוד לשאר הבית, אינו עשוי לוחות רצפת עץ, אלא מרוצף באריחי נוי צבעוניות..

מִטְבָּח

ארונות מטבח עם חזיתות מסורתיות בהירות עם מכשירים ביתיים מתחלפים ממוקמים בסידור פינתי – הדרך הרב -תכליתית ביותר להצבת סט מטבח. עם סידור זה של מערכות אחסון, ציוד ומשטחי עבודה, תמיד יש מקום להתקנת קבוצת אוכל קטנה לפחות..

פריסת פינה

במקרה שלנו, פינת האוכל מיוצגת על ידי שולחן הזזה קטן מעץ וכיסאות נוחים עם גב ומושבי נצרים מחומר דומה. קצת חמימות טבעית באמצע הקרירות לבנות השלג הועילה בבירור לאופי הפנים..

אריחי ריצוף - גולת הכותרת של העיצוב

עקרות בית רבות חולמות על כיור מטבח הממוקם ליד החלון. זהו לא רק שפע של אור שמש, שחשוב לשטיפת כלים באיכות גבוהה, אלא גם הזדמנות לברוח מעבודה שגרתית, תוך התבוננות בנוף שמחוץ לחלון..

כיור ליד החלון

הניגוד הקל שהביאו משטחים כהים וחזיתות ארונות לאנסמבל המטבח הלבן כשלג יצר דינמיות מסוימת בפנים חלל המטבח. ומשטחי עץ דיללו את הברית הלבנה והשחורה הזו והביאו נופך של קרבה לטבע, חמימות ונעימות לעיצוב..

אזור ארוחת ערב

חלל המטבח מתמזג לאזור מנוחה עם פלטפורמת עץ קטנה, שיש לה הרבה פונקציות. בתחילה, הדום הנמוך הזה היה נחוץ לפילוס מפלסי המרפסת הפתוחה והפנים. אפילו החומר לכך נבחר זהה הן כלפי פנים והן כלפי חוץ..

גישה למרפסת הפתוחה

כן עץ נמוך משמש גם כמקום למנוחה וקריאה – אתה רק צריך לצייד אותו בכריות רכות או במצעים, ובמערכת אחסון בצורה של תאים פתוחים ומגירות עם חזיתות לבנות, וכמובן, כף – מתווך בין החלל הפנימי והחיצוני של הדירה.

כף עץ

דלתות זכוכית גדולות המובילות אל המרפסת החיצונית מספקות שפע של אור טבעי בשעות היום, בעוד שבחלק הכהה יותר של היום יש כורסת עור נוחה בצבע זית ומנורת שולחן קטנה..

מקום לנוח ולקרוא

ריצוף העץ של המרפסת החיצונית הפך לפלטפורמה מצוינת לארגון פינת ישיבה בחוץ. כורסאות נוחות וצמחים ירוקים בעציצים ובעציצים חיצוניים ארגנו פטיו נוח במרפסת של בניין ספרדי בן מספר קומות..

מרפסת פתוחה

מהחדרים הפונקציונליים הכלליים, אנו עוברים לדירות אישיות ושוקלים את פנים חדר השינה. ניתן לחלק מותנה חדר בגימור לבן כשלג לפלח שינה ואזור עבודה. מיטה גדולה וריהוט מקורי ליד המיטה מרכיבים את כל קטע השינה וההרפיה. באשר למיני המשרד, אזור זה מכיל כוננית גדולה ושולחן עם כורסה נוחה..

חדר שינה עם חדר עבודה

לחדר השינה יש גם גישה לטרסה פתוחה דרך דלתות זכוכית גדולות. בכורסה הממוקמת ליד החלון הפנורמי, תוכלו לקרוא ספר או פשוט להתפעל מהנוף במזג אוויר קר, כאשר הגישה למרפסת אינה רצויה..

גימור קל בחדר השינה

שילוב כלשהו של פריטי פנים מודרניים וחפצי רטרו מוביל ליצירת עיצוב ייחודי ומעניין, שבאותו הזמן לא מפסיק להיות פונקציונאלי, נוח ואטרקטיבי מבחינה ויזואלית..

שידת לילה

בחדר הרחצה, הממוקם ליד חדר השינה, הריהוט משדר רעננות, ניקיון וקלילות. אינסטלציה וריהוט לבן כשלג נראים נהדר על רקע אריחי קרמיקה בצבע תכלת. הניגוד לחלקו הפנימי של החדר התועלתני הובא על ידי העיצוב הכהה של מסגרת החלון ודוגמת לוח השחמט של חיפוי הרצפה..

חדר רחצה