פְּנִים

סגנון פיוז’ן: מודרני ופרקטי

אם זה קורה שאתה מוצא את עצמך בחלל שמשדר שעמום ומונוטוניות, הנקרא «סטאלינקה», «חרושצ’וב», כאשר אין מה לעיניך להתעכב עליהם, להירגע, לא להתייאש, סגנון היתוך יעזור לשנות ולקשט את חייך.

מהו היתוך, תכונותיו

ישנם סגנונות רבים בארכיטקטורה ובעיצוב פנים המאפשרים לך ליישם באופן אופטימלי את רעיונותיו של אדם מקומם, אשר ידגיש את אופיו הייחודי, טעמו המתוחכם ויוצא הדופן. אחד הסגנונות הללו הוא סגנון ההיתוך. מִלָה «היתוך» (פיוז’ן, אנג.), משקף במדויק מאוד את מהות הסגנון הזה. אין בו אלמנטים מסוימים, הוא יכול לשלב בין תרבויות שונות, סגנונות מנוגדים לדיאמיות, צורות, מושגים, אך אין בכך כדי להפר את ההרמוניה של המרחב הסובב. הרעיון של הסגנון עצמו הוא הרצון מכאוס ליקום..

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

ההיסטוריה של מקור סגנון הפיוז’ן

ההיסטוריה של הופעתו של סגנון ההיתוך אינה ודאית. אף אחד לא יודע בדיוק איך ומאיפה מקורו, למרות שקיומו של סגנון הפיוז’ן קצר למדי. יש הסבורים שמקורו של היתוך בפיליפינים בשנות ה -80, אחרים רואים בו את מקום הולדתה של ארצות הברית, שם בשנות ה -90 החלו מעצבים אמריקאים לשלב את הבלתי תואמים, לשלב את הבלתי תואם בפנים הדירות, ולאחר מכן באדריכלות. אבל זו לא הנקודה החשובה. העיקר שהיקף היישום שלה הולך וגדל ומתרחב..

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

סגנון ההיתוך הגיע לטעמם של אנשים שאינם מזהים את הסטריאוטיפים של העולם שסביבם, שאוהבים להתנסות בכל מקום ובכל דבר, אך יחד עם זאת, אינם מכחישים את ההרמוניה של העולם הסובב אותם. האזור הנפוץ ביותר להתגלמות פתרונות בלעדיים בסגנון היתוך הוא דירה, או חלק מהנחותיה הנפרדות, לעתים רחוקות יותר – מגרשים אישיים. אובייקטים פופולריים לסגנון ההיתוך הם חדר השינה, הסלון, לעתים רחוקות יותר, המטבח..

אילו אלמנטים של סגנון פיוז’ן אתה צריך לדעת ומה מומחים מייעצים

1. מעונות

דורש גישה מיוחדת לעיצוב שלו בסגנון היתוך. השימוש בצבעים מנוגדים, בעוד שנוכחות החובה של הלבן יוצרת אווירה מרגיעה, שאמורה להיות אופיינית לאזור השינה..

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

תוספת מצוינת למערך הצבעים תהיה אח, לא משנה אם זה מעץ או חשמלי, אך עדיין, נוכחותו יוצרת תמיד שקט בחלל הסובב..

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

בחדר המעונות, הלבן קיים רק במצעים. קירות ורצפות צריכים להיות בעלי צבעים מנוגדים, אך ערכת הצבעים שלהם לא צריכה להיות אגרסיבית. הנוכחות בחדר השינה של משהו אוונגרדי, במיוחד ציור, או שטיח בצורת עור של בעל חיים תהיה תוספת טובה לאלמנטים הנ”ל..

2. סלון

החדר הטוב ביותר להדגים בפני חבריכם ומכריכם את ייחודה של דירתכם ואת עדינות התפיסה שלכם את העולם סביבכם. רמות משטחים שונות אופייניות. מטוסים בולטים יכולים להיות על הרצפה, הקירות, התקרה. זה לא רק נותן לחדר מראה מיוחד וייחודי, אלא גם עוזר להסתיר חלק מהחסרונות של החדר שלכם, שעבר בירושה מבעלים קודמים או מסגנונות ישנים אחרים..

פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן

פופולרי הוא עיצוב קירות הפוכים ישירות במראה ובנכסים, גבס ואבן חצובה, טפטים, לוחות ואריחי פנים..

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

אם התנאים מאפשרים, אז ייתכן שנציגי הצומח של מדינות ויבשות שונות של כדור הארץ עשויים להיות נוכחים בו, ואפילו ביציאה ממנו. צמחים אקזוטיים, בשילוב צמחייה מקומית, מוסיפים טעם מיוחד לאזור שמסביב.

3. משרד

פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן

הוא משתמש באותם אלמנטים של סגנון ההיתוך: ניגודיות הצבעים, נוכחות חובה של לבן, עיטור הקירות מחומרים מסוגים ומאפיינים שונים, למעט אבן. אבל עדיין צריכה להיות מסגרת סגפנית יותר. שום דבר לא צריך להסיח את הדעת מהעבודה. רק הדברים החיוניים. עתיקות אינן נכללות. בשל שטח מוגבל (בדרך כלל משתמשים בחדר קטן למשרד), רמות המשטחים השונות יהיו מיותרות.

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

לעתים קרובות מאוד, דירות בסגנון פיוז’ן משלבות את ההווה, העבר והעתיד. העבר מוצג בצורה של כל מיני עתיקות או דברים עתיקים למחצה: רהיטים, מנורות, כלים, צלמיות, ציורים וכו ‘. יחד עם זאת, חשוב שהדברים שייכים לעמים ותרבויות שונות. כך, כביכול, יש קשר בין הזמנים.

פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן

העתיד הוא בדרך כלל בצורה של מוצרים בזבזניים כגון מנורות.

פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן פנים דירה בסגנון פיוז'ן

ציורים, קונסטרוקציות, דמויות שהוצאו להורג באופן בלתי רגיל הם גם מרכיבי העתיד.

פנים דירה בסגנון פיוז'ן

העניין הטבעי בתרבות של עמים שונים על פני כדור הארץ בא לידי ביטוי בסגנון ההיתוך. האחדות עם עמים ותרבויות אחרות באה לידי ביטוי בנוכחות דברים, תוצרים, יצירות אמנות של עמים אלה או שנעשו על ידי בני זמנם באופן של עמים אלה..

לאחר שהחלטת להשתמש בסגנון הפיוז’ן בדירה שלך, ללא ספק תקבל פינה יוצאת דופן ונוחה שבה תוכל לקחת הפסקה משגרת היום יום בהרמוניה מוחלטת עם העולם סביבך..