פְּנִים

קירות לבנים – בהירים ונקיים

בין המגוון העצום של אפשרויות הצבע לקירות, קשה לנווט. הצבע הרבגוני ביותר הוא לבן..

ישנה דעה קדומה שלקירות לבנים יש הרבה חסרונות: נוף מלוכלך, פשוט מדי, אסוציאציות עם הנחות ממשלתיות ואחרות. כל זה מופרך. קירות לבנים הם הזדמנות ליצור כל סגנון בחדר, להשתמש בכל כלי עיצוב ואלמנטים של עיצוב. בנוסף, חומרים מודרניים ממזערים את האיכויות הלא מעשיות של ציפוי כזה..

אח עם קירות לבנים חדר שינה לבן כשלג עם קיר בהיר

הוא האמין כי החלטה סגנונית כזו שמקורה בשנות העשרים באנגליה. אשתו של יזם פחם ציירה את קירות ביתה בלבן. צעד זה היה מחאה נגד העיסוק העיקרי של בעלה. אז השתלט על הרעיון הזה המעצב המבוקש והתגלם בפרויקטים שלו..

חדר עם קירות לבנים ואלמנטים בהירים השילוב של קירות לבנים עם גימור עץ

השפעת הלבן על אדם

לפני השימוש בכל צבע לכל חדר, יש לברר איזו השפעה תהיה לו על האנשים שם. מנקודת מבט זו, ללבן מספר יתרונות על פני אחרים. בין נכסיו:

חדר ילדים בצבע לבן קירות לבנים וריהוט מנוגד קירות לבנים עם אלמנטים מנוגדים

הצבע חיובי, תוך שילוב כל קשת הצבעים. לכן, פסיכולוגים, פסיכיאטרים ורופאים אחרים פונים לעזרה לבנה בתהליך הטיפול בחולים. ניתן לייחס זאת ליכולת של כל ספקטרום הצבעים להעמיס באופן שווה את כל שלושת מכשירי חישת הצבעים של ראיית האדם. תכונה זו מעכבת רגשות מיותרים ומרגיעה.

אם מתעוררת בחירה קשה של צבע, אז הלבן יכול להחליף כל אחד מהם מבלי לפגוע בתפיסה. יחד עם זאת, לא מומלץ להרוות איתו את החלל יתר על המידה, שכן הדבר יכול ליצור תחושת עליונות שווא או להיפך, של נחיתות משלו..

חדר שינה לבן כשלג עם תמונה גדולה סלון גדול עם קירות לבנים קירות לבנים בעיטור הבית

על פי חוקרי ההשפעות שהצבעים והגוונים שלהם מייצרים על בני אדם, הלבן הוא קוסמטי. הוא האמין כי הוא עוזר למלא תאים בלחות וממריץ את חידוש התאים. לפיכך, קירות לבנים בפנים חלל המגורים מסייעים לשמירה על עור צעיר..

גרם מדרגות לבן בפנים

היתרונות של קירות לבנים בדירה

בנוסף להשפעה החיובית של הלבן במתינות על אדם, יש לו יתרונות נוספים. העיקרית היא היכולת להגדיל את תאורת החדרים. עצמים לבנים משקפים אור. בחדר עם קירות לבנים פשוט לא יכולות להיות פינות כהות. יוצר תחושה שיש מקורות אור נוספים.

סלון ענק כשלג לבן קירות לבנים ורצפת עץ

אתה יכול להשתמש בתכונה זו בחדרים עם חלונות הפונים צפונה או מכוסים בעצים. נכס זה מתבטא בבירור בעונה הקרה, כאשר שעות היום קצרות מאוד וקיים סיכון לדיכאון עונתי..

המאפיין השני החשוב של קירות לבנים הוא אשליה של החלל המתרחב. יכולתו של הלבן להגדיל באופן חזותי את עוצמת הקול בחדרים הופכת לעלייה בנפח החדר, ודוחפת את הקירות באופן ויזואלי. תכונה מעניינת של המנגנון החזותי האנושי גורמת לתפיסת אובייקטים קלים כרחוקים. זה יגרום לחדר לבן צפוף להיראות מרווח יותר..

אולם גדול עם קירות לבנים ניגודיות של קירות לבנים וריהוט שחור

איכות נוספת של לבן המאפשרת להשתמש בו לקירות היא צדדיות ותאימות. אין דבר קל יותר מאשר ליצור פנים הרמוניות על רקע קירות לבנים. אם משטחים עם דפוס או אלמנטים צבעוניים כבר מחייבים אותך לחפש שילובים, אז קירות לבנים יאפשרו לך להשתמש בצבעים האהובים עליך מבלי לסכן יצירת דיסהרמוניה. אפילו גוונים נוצצים ירגישו רכים יותר כשהם מוקפים בלבן.

עובדה זו תאפשר לך לשנות את דעתך בכל עת ולשנות לחלוטין את הסביבה, מבלי לדאוג לתאימות לקירות. כל דבר חדש בבית יתאים בהרמוניה לפנים ללא התנגשות עם גימור המשטח..

אלמנטים בהירים על קיר לבן ריהוט לבן בסלון

החופש לבחור את הסגנון לחדר יכול להיחשב שימושי מאוד. הקיר הלבן נראה נהדר הן בפנים קלאסי והן בסגנון הייטק. כל האביזרים, הציורים והמנורות ייראו טוב בגימור לבן. בנוסף, משטח כזה יכול לשמש אובייקט ליצירתיות ולצבוע אותו בצבעים או להשתמש בשבלונה..

מבני קיר לבן

אם בעל החדר גאה בפתרונות ובאובייקטים הסגנוניים שבחר לחלק הפנימי, הרי שהקירות הלבנים הם שידגישו את כל הבלעדיות של האלמנט. אפילו העיטור המתוחכם ביותר יהיה מורגש על רקע כזה והמבקרים תמיד יוכלו להעריך את טעמו של המעצב..

שילובים עם קירות לבנים בפנים של חדרים שונים

למרות כל היתרונות של הלבן, הוא לבדו נראה בלתי ניתן להופעה. בחדר שבו הקירות הלבנים אינם מדוללים באלמנטים דקורטיביים צבעוניים, רוח בנייני המדינה תתנפח.

קירות לבנים בפנים קירות לבנים ורצפה כהה אלמנטים בהירים על קירות לבנים

אם אתה רוצה לשמור על החדר נקי ורך, ללא שימוש בגוונים בהירים וקשים, תוכל לשלב קירות לבנים עם אלמנטים של חול, חלב, שמנת, אפור-כחול וצבעי פסטל אחרים. בנוסף, אתה יכול להשתמש בשמפניה, שמנת, שנהב, קפה, ואז החדר ייראה מסוגנן, וישמור על כל התכונות של הלבן.

קשת לבנה חדר אמבטיה לבן

ניתן להשתמש בכל החומרים לקישוט חדר עם קירות לבנים. אבל עץ טבעי, עור, פשתן, כותנה נראים יתרון במיוחד. נושא טבעי הוא אופציה רלוונטית מאוד לחדר כזה. צמחים חיים בעציצים ותמונות של בעלי חיים יתאימו כאן להרמוניה. קישוט פרחוני על טקסטיל יהווה השלמה אידיאלית לחלל הפנים.

אולם עם נברשת לבנה מדפי ספרים על קיר לבן

למרות הפשטות לכאורה של עיצוב הפנים הלבן, ערכת הצבעים הזו היא סימן ליוקרה ועושר. אביזרים יוסיפו תחכום לחדר, שידגיש את הייחודיות והשיק של משטחים לבנים כשלג ויצביע על טעמו העדין של הבעלים..