רעיונות

הרעיונות הטובים ביותר לעיצוב התקרה: מגמות אופנה לשנת 2021

אחד השלבים החשובים ביותר של שיפור הבית הוא יצירת עיצוב תקרה. חיפוי תקרה שנבחר בצורה נכונה יכול לא רק להשלים ולהדגיש את הפנים באופן מועיל, אלא גם לסייע בהסתרת אי סדרים ופגמים, כמו גם למקם גופי תאורה רציונאליים..

תקרת מתיחה

מגוון תקרות מתיחה אינן מאבדות את הפופולריות שלהן, ומעצבים ממשיכים לשמח אותנו בעיצובים חדשים ומעניינים. בין מגוון סוג זה של חיפויי תקרה ניתן להבחין בין מספר סוגים. אחד הסוגים הבולטים הם תקרות מגולפות העשויות משני לוחות נמתחים או יותר, שאחד מהם משמש רקע לניגוד יתרון..

כמכשירי תאורה, על מנת להדגיש דפוסים יוצאי דופן, הם משתמשים בתאורה אחורית או בפס LED. ניתן גם להדגיש תקרות מתיחה עם אפקט תלת מימד, שיתאימו באופן מושלם לפנים בסגנון מודרני. העיקר כאן הוא לשמור על איזון, כמו גם לדלל את הפנים בזכוכית, משטחים כהים ומבריקים..

תקרות מזנקות הן תקרות מתיחות עם סרט שקוף הנמתח על המסגרת. במצב נורמלי, תקרות כאלה אינן בולטות, אולם כאשר אתה מדליק זוהר אחיד, הוא מתחיל לשחק עם צבעים חדשים, נראה מודרני ומקסים. ובכן, בעזרת תקרות מתיחה מראות ניתן לתת לחדר תחושה של קלילות, רעננות ואינסוף..

ירדו תקרות

תקרות תלויות הן מבנים, לרוב עשויים לוח גבס, המוחזקים על מתכת או, לעתים רחוקות יותר, על לוחות עץ ומשאירים מרווח ביניהם. תקרות כאלה הן משני סוגים: סבירים ובלתי עבים. תקרות מעבר מעוצבות עם גישה נוחה לחלל בתוך המבנה לעבודה טכנית. לתקרות שאינן עוברות יש מבנה חד-פעמי, לכן כדי לגשת לחלל הפנימי, יהיה צורך לפרק את התקרה..

ניתן להתקין תקרות תלויות, במידת הצורך, כדי להסתיר אי סדרים גדולים בתקרה, לבודד אותה, להסתיר תקשורת או לבצע בידוד רעש..

בטון חשוף

תקרת הבטון נראית מסוגננת ומחוספסת. הוא יתאים באופן מושלם לחללי פנים תעשייתיים, מינימליזם או לופט. לרוב, תקרות כאלה נעשות בצבעים מונוכרום קפדניים, בצבעים לבן, אפור או אפור כהה..

החסרונות של חיפוי תקרה כזה הם: קשיים בבחירת גופי תאורה, שכן לא רבים יכולים להתאים בסטייל, כמו גם העובדה שתקרה כזו מצמצמת את החלל ויזואלית ונראית בלתי הולמת בחדרים קטנים עם תקרות נמוכות. עם זאת, ישנם יתרונות רבים, שעיקרם, כמובן, הוא המעשיות שלה. יש לו בידוד רעשים מעולה ועמידות בפני אש, והוא גם ידידותי לסביבה וזול..

מבני עץ

תקרות עץ נראות מדהים בבתים ובקוטג’ים, ומדגישות את הסגנון האקולוגי ואת מגמת החיבור עם הטבע. מבני עץ הם גם תכליתי, ותקרות כאלה מלאות במגוון. הם גם עמידים ומעשיים, מכיוון שהם שומרים על המראה שלהם שנים רבות לאחר ההתקנה ונראים כמבנה די מוצק. קל לשמור על ניקיון ויש לו עלות התקנה נמוכה יותר מאשר סוגים רבים אחרים של חיפויי תקרה..

תקרות מטבח

בעת תכנון שיפוץ, המטבח צריך לקחת בחשבון את המיקרו אקלים המיוחד של החדר הזה. עם בחירה לא נכונה של חיפוי תקרה, חומרים באיכות נמוכה או חיפוי, בקרוב מאוד תצטרך לבצע מחדש את התקרה. בואו נסתכל על כמה רעיונות לקישוט התקרה. הדרך הראשונה לסיים את התקרה יכולה להיקרא הפשוטה והמשתלמת ביותר – צביעה וסיד. עם זאת, שיטה זו אינה מעשית, ולכן איננו ממליצים להשתמש בה אלא אם אתה מוכן לחדש את הצבע כל כמה חודשים. אתה יכול גם להשתמש בטיח דקורטיבי, שהוא כבר פחות מעשי, אך לא תמיד הוא יכול להשתלב בפנים..

בעת בחירת גימור תקרה עם טפטים או טפטים לצילום, בחרו ויניל וכיסויים הניתנים לשטיפה, כמו גם דבק עמיד בפני לחות. אחת האפשרויות המעשיות, אם כי מיושנות, הן לוחות פלסטיק, מהם תוכלו לבחור בקלות את הגודל, המרקם או סוג החיבור הדרוש לכם. הם גם עמידים בפני לחות וקלים לניקוי..

תקרות חדר שינה

בעת בחירת כיסוי תקרה לחדר שינה, כדאי לשקול את האזור, את תצורת החדר, כמו גם את סידור הרהיטים בו. חדר זה מיועד להרפיה ובילוי שקט, לכן כל הציפויים בחדר וצבעיהם צריכים להיות רגועים ולקוניים. האפשרות לצבוע את התקרה או צביעת התקרה מותרת, אולם במקרה זה הציפוי צריך להיות אחיד לחלוטין וללא פגמים.

על מנת להסתיר פגמים, אתה יכול להשתמש בתקרות מתיחה ותקרות תלויות, כמו גם בעיצובים יוצאי דופן. עם זאת, אל תשכח לשמור על איזון, איזון ורגוע סטטי של החדר..

תקרות סלון

חלק מהחדרים המרווחים ביותר בבית או בדירה מיועדים בדרך כלל לסלון. לכן התקרות יכולות להיות שונות ומעניינות מאוד. אם התקרות בחדר שלך נמוכות, אנו ממליצים לך להתמקד באפשרויות הציפוי הקלאסיות. לדוגמה, ניתן לצבוע את התקרה באמצעות שיפוע חלק. התקרות, שנעשות בטכניקה הוונציאנית עם שימוש בטיח, נראות מרשימות ומתאימות היטב לסגנונות רבים, כולל הקלאסי.

עם תקרות גבוהות, אתה יכול להשתמש במגוון רחב של מבנים תלויים, משולבים ומתחים, להתנסות בתאורה ותאורה. ומבני גבס מרובי גבס בשילוב בד קנבס ותוספות מראה יכולים לתת מראה מודרני יותר לחדר. וזני קסטות ידגישו כל סגנון מודרני.

בשנת 2021, תוכלו להתנסות ולבחור בבטחה את הסוגים היפים והבלתי רגילים ביותר של חיפויי תקרה. תקרות יכולות לתת את הטון הנכון לחדר ולהדגיש את הסגנון הבסיסי שלו, לכן עשו את הבחירה שלכם באחריות ובחרו את הרעיון העיצובי והמסוגנן ביותר לסיום התקרה בחדר שלכם.!