רעיונות

מסדרון אפור: סידורים בהירים וכהים לכל טעם

מסדרון כניסה אפור הוא הפתרון המושלם לדירות המעוצבות בסגנונות שונים, כגון מודרני או זוהר. מרחב הייצוג צריך להיות מבשר למה ששולט בשאר החדרים. קראו מאמר זה כדי לגלות כיצד לקשט מסדרון אפור, באיזו קומה לבחור, לאילו אביזרים לשים לב ולאילו צבעים ישלימו את הסידור?

מסדרון אפור: מה יש על הקירות?

מסדרון אפור ייראה טוב עם קירות המכוסים טפטים. לחיפוי זה, שימו לב במיוחד לעמידות הגימור בפני לכלוך. טפטים ויניליים המכוסים בשכבה דקה של סרט PVC עובדים היטב. לפיכך, מגע עם ז’קט רטוב גשם לא ישפיע על מראהו, והניקוי יהיה יעיל..

אם המסדרון די מרווח, תוכלו להשתמש בחיפוי קמור קמור. לבנים, המיוצרות לרוב באדום או לבן, מושלמות. אתה יכול לצבוע מחדש חומר גמר כזה ללא כל בעיה. שילוב של קירות לבנים עם לבנים אפורות מתאים גם הוא – זהו פתרון אידיאלי לפריסה סקנדינבית..

מסדרון אפור: צילום עם בחירה של רצפה מתאימה

ניתן לשלב קירות אפורים במסדרון עם הרצפה בצבעים שונים. שימו לב לא רק למראה הרצפה, אלא גם לאיכותה. חול על מגפיים או סנדלים עם עקבים עלולים לפגוע במהירות בחיפוי רצפה כלשהו.

ניתן לסיים מסדרון אפור עם אריחים, למשל, לבן. שילוב של צבע בהיר עובד היטב בחלל קטן. שקול את סוג השחיקה של כלי חרסינה מחרסינה – פרמטר זה נקרא PEI. במסדרון, אריחים המסומנים בכיתה 4 או 5. הם הטובים ביותר. אם ילדים או קשישים גרים בבית שלך, דאג לבטיחותם. בחר אריחים שלא יגלשו. פרמטר זה נקרא R9-R13.

כמו כן, אל תשכח מלוחות עמודים. בחר מתוך אותו אוסף של האריחים למראה הרמוני. קרשים מחלקים יאפשרו לכם להימנע ממצב של פגיעה בטעות בקיר עם מגב בזמן ניקוי הרצפה..

רצפה אפורה במסדרון יכולה לחקות בטון, שמשתלב היטב עם קירות אפר. פשוט בחר את אריח הקרמיקה המתאים. כלי חרסינה מחרסינה יכולים גם לחקות עץ. אם אינכם מעוניינים להשתמש בחומרי גלם טבעיים, בחרו באריחים.

פנים המסדרון האפור עם רצפת עץ

כאשר מקשטים מסדרון אפור, בהחלט כדאי לחשוב על רצפת עץ. הפתרון הזה עשוי להיות הטוב ביותר מבחינת האסתטיקה, אם המסדרון מתחבר לסלון, והחדר כולו קטן. כאשר מחפשים את סוג העץ למסדרון, שימו לב למינים אקזוטיים עמידים יותר ועמידים בפני לחות. זכור להגן כראוי על כיסוי הרצפה, למשל בלכה פוליאוריטן.

 מסדרון בגוונים אפורים: איזה רהיט מתאים?

המסדרון האפור הוא הרקע לגווני הרהיטים השונים. אתה יכול לבחור את הפתרון הקלאסי בצורה של קונסולת עץ צרה. אם יש לך קצת יותר מקום לייעוד, בחר שידה כהה עם כרסום יוצא דופן. ספסל נוח באותו גוון יעשה..

מסדרון אפור ייראה טוב גם עם חומרה לבנה. זהו פתרון פנטסטי לחדר קטן יותר שאינו מקבל אור טבעי. באמצעות ריהוט לבן, תוכל להחיות את החלל על ידי בחירת כריות ספסל צבעוניות ומעוצבות המקלות עליך לנעול את הנעליים..

האם אתה מחפש רהיט המבצע מספר פונקציות בבת אחת? בשוק תמצאו פתרונות מעניינים בצורת ארונות המחוברים לספסלים באמצעות קיר, שכבר כולל מתלה מעילים ומראה. סט זה אידיאלי אם המסדרון האפור אינו מרווח מדי ואתם רוצים שהוא יישאר פונקציונלי..

המסדרון האפור לא צריך להיראות עצוב. אם אתה אוהב סידורים נועזים, בחר צבע עז למסדרון, כמו צהוב לרהיטים. מיקום שטוף שמש זה בסגנון מודרני אידיאלי לדירה קטנה הזקוקה לתאורה..

ארון בגדים אפור במסדרון

ארונות בגדים אפורים למסדרון הם אלמנט דקורטיבי נפלא של החדר. האומנות המוקפדת והעיצוב בטוב טעם של רהיטים אלה יספקו אפילו את האנשים התובעניים ביותר. ארונות אפורים נבדלים במראה יוצא הדופן שלהם. ערכת הצבעים הזו משתלבת בצורה מושלמת בטרנדים הפנימיים האחרונים, שבהם שוררים אפורים ומרנגים. צבע זה מתאים הן לפתרונות מודרניים והן לאלה בהם עדיפים חללי פנים המעוצבים בסגנון קלאסי..

מסדרון אפור: עיצוב עם תוספות

כאשר מקשטים מסדרון בגוונים אפורים, אל תשכח אביזרים. בעזרתם תוכלו להדגיש את סגנון הבית כולו. בחר תוספות קטנות שתוכל להתאים על השידה שלך. אגרטל של פרחים, פסלון שהובא מטיול – אלמנטים אלה יאפשרו לכם לגוון את המסדרון באפור. גם מראה גדולה בעיצוב יוצא דופן תעבוד היטב. בעזרתו, תוכלו לא רק לקשט את המסדרון האפור, אלא גם להגדיל את החלל באופן אופטי..

נסה לבחור אביזרים פונקציונליים המשמשים קישוט בו זמנית. מנורה תלויה יוצאת דופן, פמוט מקורי או קולב מעניין – כל אחד מהפריטים הללו יהפוך את המסדרון האפור למעניין הרבה יותר. אתה יכול גם לתלות לוח מגנטי במסדרון, שאליו תוכל לצרף את התמונות היפות ביותר של משפחה וחברים, ולתת לסידור סגנון אישי..

מסדרון אפור: באילו סגנונות ניתן להשתמש בו?

ניתן לעצב את המסדרון האפור בסגנונות שונים. אחד מהם הוא סקנדינבי. מספיק למרוח כיסוי רצפה בהיר, למשל, בצורת פרקט אדרה. ניתן לגוון גם קירות אפורים במסדרון על ידי החלת לבנים לבנות על אחת מהן..

ניתן לעצב את המסדרון האפור בסגנון תעשייתי. מנורות מלאות, לבנים אדומות על אחד הקירות ורהיטי עץ יאפשרו לך להתקרב אל חללי הפנים המכונים לופטים אמריקאים..

הצבע האפור למסדרון ייצור פנים מודרני ומינימליסטי. השתמש בריהוט לבן במקום ריהוט עץ. זרוק את הספסל, ובמקום זאת התקן כיסא שקוף במסדרון.

מסדרון אפור ולבן: איך להעניק לו סגנון זוהר?

סגנון זוהר קשור בעיקר לנצנצים, אך מסדרון לבן ואפור יכול להוות רקע מושלם עבורו. השתמש בטפט אפר רגיל על הקירות. ניתן להשתמש גם בלוחות חיפוי לבנים וגבס כדי להעניק לחלל מראה אלגנטי..

המסדרון האפור הוא פתרון מודרני המשלב פרקטיות ויופי כאחד.