רעיונות

מחיצות זכוכית: שימוש רציונלי בפנים

בעיה תכופה היא פריסת הדיור הלא מוצלחת, בעיה זו יכולה להשפיע על הבעלים של דיור לא משני, אלא גם חדש. מטבח קטן, חדר לא נוח, מסדרון צר – כל אחת מהבעיות הללו מקלקלת את הרושם הנעים של הדיור, לא מאפשרת ליהנות באופן מלא מהחלק המסוגנן של החדר. אתה יכול לתקן את הפגמים בפריסה באמצעות מחיצות זכוכית בין החדרים – זה לא רק ייתן להם מראה מסוגנן, אלא גם יהפוך אותם לרציונאליים יותר.

לבן עם דוגמאות מחיצת זכוכית גדולה מדגיש את אזור השינה שני קירות זכוכית זכוכית דקורטיבית מחיצת זכוכית דקורטיבית מחיצה צהובה ירוק בחדר האמבטיה מחיצה משולבת חום עם דוגמאות

גבולות זכוכית שקופים

בעבר, מחיצות זכוכית מסוגננות שימשו רק בחללי פנים מעוצבים נדירים, אך כעת הם אימצו שימוש ושימוש תכופים יותר בשל יתרונותיהם הפונקציונאליים. כרגע, כמעט כל אחד יכול להשתמש בזכוכית כדי לקשט את הבית שלו, לא משנה מה פנים החדר או הסגנון שלו. הפופולריות העיקרית של השימוש בזכוכית נובעת מהעובדה שבשנים האחרונות הופיעו סוגים חדשים רבים, המובחנים באמינותם ובעוצמתם. הודות לחומרים חדשים, אינך יכול לפחד שילדים יצליחו לפגוע בהם או לשבור אותם, ויש לכך השפעה חיובית על מגמת השימוש הפעיל שלהם..

על ידי בחירת המחיצה הנכונה וסוג שלה, אתה יכול לא רק ליצור אווירה נעימה, אלא גם לתקן את הפגמים בפריסת הדיור. להיפך, החלטה לא מוצלחת תהרוס אפילו עיצוב טוב, ולכן עליך לגשת בזהירות לבחירת המחיצות, לקחת בחשבון את דעתם ועצותיהם של מעצבים.

יצירתי מגושי זכוכית המטבח וחדר האוכל מופרדים על ידי מחיצה מאט בחדר אמבטיה מאט בין חדר אמבטיה לחדר שינה מחיצה מאט עם דלתות מחיצה מאט מאט עם קווים שקופים מאט עם פסים שקופים מחיצה פנימית מחיצת זכוכית ענקית עם דלת

ניתן להשתמש במספר סוגים של זכוכית כדי לחלק חדר או דיור לאזורים פונקציונליים, כולל:

 • זכוכית שקופה. מתאים לשימוש בכל סביבה, ניתן לשלב אותו עם כל הסגנונות. החיסרון הוא שיש נגישות ישירה לסקירה הכללית של פריטים לא רצויים, שהייתה מוסתרת טוב יותר. לכן הם משמשים לעתים קרובות כאשר אין צורך בחינוך לסודיות..
 • זכוכית צבעונית. אפשרות זו מאוד מסוגננת ומקורית. יותר מכל, אפשרות זו מתאימה לעיצוב חללים ציבוריים וחדרי ילדים. אתה יכול גם להשתמש בזכוכית צבעונית אם סגנון החדר מודרני או הייטק..
 • זכוכית חלבית. משמש להפרדת חדרים לכיוון שקט, מתאים לחדר שינה. אפשרות זו היא המגוונת ביותר, המתאימה לכל סגנון..
 • מחיצת זכוכית מעוצבת. מחיצות אלה יכולות להפוך לגולת הכותרת של ממש, להבליט את הסגנון או להדגיש את יתרונותיו. הם מתאימים במיוחד לשימוש בסגנון קלאסי, והם מסוגלים להדגיש את מקוריות הפנים ואת האינדיבידואליות של הבעלים..

מחיצת הזזה מקורית מחיצה בדירה מחיצה ליד המדרגות מחלק אמבטיה מחיצת זכוכית חלביתמחיצה בקומה העליונה מחיצה מפרידה בין חדר השינה מחיצה עם מחצלת מחיצה בין מטבח לסלון

למה הם כל כך טובים?

מעצבים פתחו לאחרונה בקמפיין פעיל וקראו לאנשים להשתמש במחיצות זכוכית בפנים שלהם. לתמיכה במחשבותיהם, הם מצטטים מספר טיעונים ועובדות המדגישים את היתרונות של סוג זה של מחיצות. בין היתרונות, יש להדגיש:

 • יישום אוניברסלי – זכוכית היא חומר נוח שיכול להתאים בהצלחה למגוון רחב של סגנונות ופנים. הם ייראו מקוריים הן בחדר שינה בהייטק והן במטבח מודרני..
 • זכוכית מחוסמת אמינה – רמת החוזק של חומר זה גבוהה מאוד, מה שאומר שאסור לפחד שהמחיצה עלולה להינזק או להישבר. עכשיו הם מתייחסים לחומרים שאינם נלחמים..
 • מחיצות אלה הן קומפקטיות מאוד, יש להן עובי קטן ותופסות הרבה פחות מקום מקיר לבנים או גבס..
 • קל להתקנה. ההתקנה וההתקנה של מחיצת זכוכית קלה, ניתן לבצע אותן אפילו בחדר בו התיקון כבר הושלם קודם לכן.
 • יְצִירָתִיוּת. באמצעות מחיצות זכוכית תוכלו להחיות רעיונות עיצוב מקוריים לחיים, להפוך חדר ולהוסיף לו קלילות חזותית.
 • הרחבה חזותית של החלל. קירות אלה קלים מאוד, חסרי משקל כמעט. הודות לכך, הם יכולים להפוך אפילו חדר קטן למרווח יותר, ויהיה קל יותר לנשום בו..
 • יתרון נוסף של מחיצות זכוכית הוא היעדר בירוקרטיה ביחס אליהן. התקנת המחיצה אינה דורשת אישור מהרשויות, אינה מתייחסת לחוקים ואינה דורשת תיקון תיעודי של השיפוץ.

מחיצה עם כתובות מחיצה עם דפוס הובנה מחיצה עם דפוסים בחדר הילדים מחיצה עם דפוסים מחיצה עם הדפסת תמונות מחיצה שקופה מחיצת זכוכית שקופה מגדירה את גבולות סביבת העבודה הביתית אזור עבודה מחולקחדר בין הזזה

לטיפול נאות במשטח מחיצת הזכוכית, מספיק להשתמש במטלית מיוחדת; אתה יכול לנגב את הזכוכית יבשה או בעזרת חומרי ניקוי.

מחיצות זכוכית מסוגננות, אופנתיות, מודרניות ויפות מאוד, אך הן גם יקרות. חסרון זה הוא החשוב ביותר, על פי רוב האנשים. המחיר גבוה למדי לא רק עבור החומר עצמו, אלא גם עבור עבודת ההתקנה, מכיוון שרק מומחה יכול להתקין אותם בצורה נכונה. אם תבחר במחיצות עיצוב לא סטנדרטיות ומקוריות, המחיר שלהן יהיה גבוה עוד יותר, בנוסף, קיר כזה לא יכול להיות מעוטר בשום דבר, כי הכנסת מסמר לתוכו יהיה רעיון טיפשי. בין החסרונות האחרים, ניתן לציין את חוסר האפשרות של הנחת מערכות תקשורת..

לא רצוי להתקין מחיצת זכוכית בין הסלון למטבח, מכיוון שחלק מהריחות יועברו לחלק המגורים של הדירה, אם אתה מוכן לכך, תוכל לשים בבטחה.

זכוכית במסגרת עץ מחיצת זכוכית עם מחצלת אמנותית מחיצה מרובת צבעים שחור מחליק דפוס הזזהחדר שינה עם מחיצת זכוכית פסים מפוצצים מרובי צבעים מחיצת הזזה עם מחצלת מחיצת הזזה

סוגים ותכונות

בסך הכל ישנם שני סוגים עיקריים של מחיצות: הזזה ונייחת. מחיצות קבועות מותקנות אחת ולתמיד, עבור המעבר אתה צריך להשתמש בקירות נדנדה או הזזה. מעצבים מייעצים להשתמש בדלתות הזזה (כמו תא). הקיר נבדל באמינותו בשל איכות הזכוכית, כמו גם מערכת מיוחדת של אביזרי הידוק. ההידוק מתבצע באמצעות מחברי מסגרת או נקודה.

מקלחון זכוכית מחיצת זכוכית בחדר השינה מחיצת זכוכית בסגנון לופט אקורדיון מחיצת זכוכית מסך מקלחת מזכוכיתמסך מחיצת זכוכית זכוכית עם דוגמאות זכוכית עם רישומי אמנות

מחיצות הזזה מזכוכית הן אופציה רציונלית יותר, שכן ניתן גם לחלק את החלל וגם ליצור מעבר. הם פופולריים במיוחד במקום שבו אתה צריך כל הזמן לשנות את תצורת הדיור..

לעתים קרובות סוג זה של מחיצות משמש בדירות קטנות או בדירות סטודיו. בעזרת זכוכית, אתה יכול לא רק לחלק את המטבח וחדרים אחרים, אלא גם לחלק את החדר לתוך «שְׁעוֹת הַיוֹם» ו «לַיְלָה» אזורים. בחלק מהדירות המודרניות, מחיצות כאלה משמשות אפילו להפרדת חדר האמבטיה מחדרים אחרים, אך לא כולם יאהבו את האפשרות הזו..

זכוכית עם קווים שחורים זכוכית עם דוגמאות שחורות מחיצה מסוגננת לחלוק חדרים מחיצה מסוגננת מחיצת זכוכית מסוגננתשלוש מחיצות זכוכית צרות שחור מבריק מחיצה שחורה עם תמונת עץ מחיצת זכוכית רחבה