חומרים [עריכה]

מחיצות מכל זכוכית: סוגים, בחירה והתקנה

מחיצות זכוכית כולן מהוות פתרון מצוין לייעוד החלל של כל פנים, בין אם זה סלון, חדר ילדים או חדר שינה. מבנים כאלה אינם מסתירים חזותית את שטח החדר וכמעט ואינם דורשים מקום פנוי. הפופולריות של מחיצות זכוכית ללא מסגרת נובעת ממספר רב של יתרונות, הכוללים את התכונות הבאות:

 • קלות שימוש;
 • חיי שירות ארוכים;
 • מגוון פתרונות עיצוב;
 • העברת אור ברמה גבוהה;
 • קלות ההתקנה;
 • בטיחות ועמידות;
 • אפשרות הקישוט: חלונות ויטראז ‘, הדפסת תמונות, התזת חול; ציור וכו ‘;
 • זמן ייצור מהיר יחסית.

2_min מחיצות כל זכוכית 2_min כל מחיצות זכוכית בפנים 2_min סוגי מחיצות מכל הזכוכית 2_min סוגי מחיצות מכל הזכוכית 6_min2_min התקנת מחיצות מכל הזכוכית 6_min2_min בחירת מחיצות מכל הזכוכית 6_min2_min צילום מחיצות מכל זכוכית 6_min2_min צילום מחיצות מכל הזכוכית בפנים 6_min2_min צילום כל מחיצות זכוכית בחלק הפנימי של הסלון 6_min2_min צילום מחיצות זכוכית בחלק הפנימי של חדר האמבטיה

סוגי מחיצות מכל הזכוכית

מחיצות ללא מסגרת הזזה יכולות להיות מורכבות מבד אחד או יותר, הנע לאורך מסלול ההנחיות באמצעות כרכרה עם גלילים מובנים בתוך המסילה. מספר המדריכים יכול להשתנות מאחד לשניים (עליון ותחתון) ותלוי במשקל המבנה הצפוי. כדי להימנע מתגובות אחוריות של הדלתות, מותקן בנוסף מסלול הנחייה ברצפה, ולנוחות השימוש (כדי לא למעוד), הוא בדרך כלל שקוע ברצפה..

ישנם סוגים הבאים של מחיצות הזזה מכל זכוכית:

 • רדיוס – בעלי צורה חצי עגולה. מיוצר באמצעות מדריכים מעוקלים וזכוכית מעוקלת;
 • קיפול – קיפולים כמו ספר או אקורדיון. מספר לוחות – שניים (מחיצות «ספרים») ועוד (מחיצות «אקורדיונים»). הלוחות מחוברים זה לזה באמצעות צירים מיוחדים;
 • תא – מערכת של לוחות מחוברים או עצמאיים בטלסקופיה הנעים באמצעות מדריכים וקרונות עם גלילים;
 • תלוי-תכונה מסוג זה של מחיצות זכוכית הכוללת הידוקן רק לחלק העליון של התקרה או הפתח, שאליו מחובר מדריך עם מנגנון עגלה מובנה..

מחיצות נייחות ללא מסגרת נבדלות על ידי אמינות מבנית גבוהה והידוק חזק של האלמנטים שלה לרצפה, לתקרה ולקירות. מחיצות מסוג זה מבוססות על מספר לוחות זכוכית באותו גודל, המותקנים באמצעות פרופילי הידוק. מקטעי הזכוכית מחוברים זה לזה באמצעות מחברים – אביזרי הידוק מיוחדים המאפשרים את קיבוע הזכוכית בצורה מאובטחת. מערכות נייחות יכולות להיחשב כאלטרנטיבה מצוינת לקירות מלאים: פרקטיקה זו פופולרית בעת ייעוד, למשל, משרדים, אך בבית פרטי או בדירה, מחיצות זכוכית יהפכו לאלמנט ייעודי מצוין..

תכונה של מחיצות זכוכית ניידות היא קלות ההתקנה, הפירוק או התנועה, הנובעת מהעיצוב הפשוט ביותר של מחיצות מסוג זה. המכשיר שלהם מייצר יריעות זכוכית בגדלים מסוימים, המתקנות באמצעות תומכי הרכבה מיוחדים או מערכות הידוק. ראוי לציין כי התומכים משמשים בעת התקנת מסכי זכוכית ומסכים, אשר עשויים בדרך כלל מקנבס אחד או שניים ללא מסגרת. מבנים ניידים מורכבים ממודולי זכוכית, הנצמדים זה לזה באמצעות עמודים בסיסיים או מחברים. עיצובים מודולריים מאפשרים לך ליצור מחיצות בתצורות שונות, דבר המתאפשר בשל מגוון אפשרויות החיבור ללוח.

מחיצות הניתנות להמרה נראות טוב בכל חדר: משרדים, דירות, בתי קפה, מרכזי קניות וכו ‘העיצוב שלהן שונה משמעותית ממאפייני העיצוב של סוגי מחיצות הזכוכית המפורטות לעיל. הבסיס למערכות הניתנות לשינוי הן מספר קטעים הנעים רק לאורך מסלול ההנחיה העליון, והפנלים יכולים לנוע באופן עצמאי, ומתקפלים לחניון – מקום המיועד במיוחד המצויד בכל חלק הנוח ביותר של החדר. חשוב לציין כי עיצוב מחיצות הניתנות להמרה אינו מרמז על התקנת ספים אופקיים, ושומרת על כיסוי הרצפה על כנו.

התקנת מחיצות בוידאו

סוגי זכוכית לייצור מחיצות מכל הזכוכית

מחיצות ללא מסגרת דורשות שימוש בזכוכית אמינה במיוחד, הכוללת את הסוגים הבאים:

 • טריפלקס – זכוכית למינציה. הוא מיוצר על ידי הצטרפות למספר גיליונות של זכוכית צפה רגילה באמצעות הרכב פולימרי המחזיק את השכבות באופן אמין. במקרה של פגיעה חזקה, החלקים יישמרו על ידי הפולימר, ותמזער את הסבירות לפציעה;
 • מזג – זכוכית שעברה טיפול בחום, וכתוצאה מכך היא ניחנת באינדיקטורים גבוהים של חוזק ואמינות. עם השפעה חזקה, לשברים אין קצוות חדים;
 • זכוכית מחוזקת מניחה את נוכחותה של רשת מתכת, שכאשר תקינות הזכוכית תהרס תשמור שברים ותמנע מהם ליפול לרצפה;
 • אקריליק (אורגלס) הוא חומר תרמופלסטי וידידותי לסביבה, שעוצמתו גבוהה פי כמה מהעוצמה של זכוכית יריעה רגילה. בהשפעה, הוא נסדק רק לשברים גדולים, שכמעט בלתי אפשרי לחתוך אותם.

מחיצות מכל הזכוכית יעניקו קלילות ויזואליות ויזואלית לכל חדר, אפילו קטן. ההתקנה שלהם אופטימלית עבור ייעוד או בידוד חלל, ואפשרויות שונות לקישוט מבנים כאלה רק מדגישות את הביצועים הסגנוניים של הפנים..