חומרים [עריכה]

וילונות ירוקים בפנים מודרני

הוכח כי העין האנושית מסוגלת לתפוס את מכלול גווני הירוק שאין כמותם. לכל גווני הירוק, ממוצא טבעי, יש השפעה מועילה להפליא על המצב הפסיכו-רגשי שלנו. הטבע עצמו, עם ירקו השופע, משטחי המים הכהים או הביצות הטחובות, יוצר את האווירה הנוחה לאדם בו תוכלו לעבוד ולהירגע. לכן מעצבים מודרניים יותר ויותר מציעים ללקוחותיהם שימוש במגוון רחב של גווני ירוק בהכנת פרויקטים פנים מודרניים למגוון רחב של חדרים. ראוי לציין כי בזכות המבחר הגדול של גווני הירוק, אתה יכול למצוא את הטון הנכון לכל עיצוב פנים סגנוני. בפרסום זה, ברצוננו להתעכב על מרכיב כזה בפנים של מגוון רחב של הנחות כמו קישוט טקסטיל. אנו מקווים שהמבחר המרשים שלנו של פרויקטי עיצוב באמצעות וילונות מאחת האפשרויות הירוקות יעזור לך למצוא דרך משלך לקישוט טקסטיל של חלונות בחדרים עם רכיבים פונקציונליים שונים..

פנים בהיר עם וילונות ירוקים

וילונות בצבע חרדל בפנים

צבע ירוק בפנים: גוונים ידידותיים לאדם

רובנו יודעים שלצבע הירוק יכולה להיות השפעה מועילה על המצב הפסיכולוגי שלנו – הוא מרגיע ומרגיע, יכול ליצור תחושת ביטחון, יציבות ונוחות. בעיר מודרנית יש יותר מדי אפור ושחור בשביל הרקע והבהוב הבהיר של באנרים פרסומיים כמרכיב מעצבן. בסביבה ביתית, רובנו היינו רוצים להקל על מתח הצבעים, לתת לעיניים לנוח בלוח צבעים מרגיע של הבית שלנו..

עלייה חזותית בגובה החדר

וילונות מודפסים בחדר השינה

וילונות עם דוגמה ירוקה

עיצוב חלון מקורי

לוח הגוונים של ירוק מגוון מאוד. היתרון בשימוש באחת הווריאציות של הטון הטבעי הזה הוא שניתן לשלב אותו בקלות עם צבעים אחרים המשמשים לעתים קרובות בעיצוב בתים מודרניים. אז אילו גווני ירוק המשמשים בעיצוב וילונות לחדרים שונים בבית שלנו יכולים להיות פרויקט מוצלח ליצירת הסביבה הנוחה ביותר.?

בד מפוספס

וילונות לחלונות פנורמיים

עיצוב לחלונות בגוונים ירוקים

קישוט חדר אוכל

מבטא בהיר

נעים לעין, לעיתים קרובות ניטרלי, אם הם פועלים כרקע בלתי בולט, גווני ירוק שיהיו רלוונטיים בחדרים עם פונקציונליות שונה:

  • זית או ירוק-צהוב;
  • אֲפוּנָה;
  • חרדל;
  • מנטול קל;
  • פסטל פיסטוק;
  • חָקִי;
  • מלכיט קל וברקת;
  • צבע סיד;
  • גוון לינדן;
  • צבע אזוב ירוק כהה עמוק.

עיטור מרפסת

גוון ירוק יפה

טקסטיל בהיר לחלונות

גוונים ירוקים לחדר השינה

בחדר עם תקרה גבוהה

שילוב של ירוק עם גוונים פנימיים אחרים

תלוי איזה תפקיד מוכן לקישוט הטקסטיל של החלונות בחדר, אתה יכול לבחור צבעים נלווים לשילוב עם גוון ירוק. אם הווילונות הם מרכיב מבטא בפנים, אתה יכול לבחור צבעים בהירים ורוויים עבור טקסטיל, ולבחור גוון ניטרלי לקירות (לא בהכרח בהיר). אם הווילונות אמורים להתמזג בהרמוניה לתמונה הכוללת של החדר, מבלי להתבלט על הרקע הכללי, אזי צבעי הטקסטיל נבחרים על סמך הצבעים הכלליים של הפנים.

סלון מואר

עיטור חלון מבטא

וילונות עם קשירת גב

צבע מלכיט עמוק

כלל נוסף שאינו כתוב לשילוב צבעי וילונות וגווני עיטורי קירות קשור לשילוב של משטחים מונוכרומטיים וחומר עם דוגמה. אם נעשה שימוש בעיטור קיר בצבע אחד בחדר, ניתן לתלות את הווילונות עם הדפס, אבל אם המשטחים האנכיים מכוסים טפטים עם דפוס, עדיף לקנות טקסטיל רגיל לחלונות.

על רקע לבן

קישוט חלון מפרץ

עיצוב חדר שינה מואר

עיצוב ארון

וילונות מודפסים ירוקים

הלבן הוא תכליתי, ניתן לשלב אותו עם כל הצבעים והגוונים, הדפסים ודוגמאות שונות. השילוב של לבן עם גוונים ירוקים שונים יוצר רעננות להפליא, «אביב» ריהוט בפנים של כל חדר. על רקע קירות לבנים כשלג, כל וילונות ירוקים נראים אורגניים ורעננים. ניתן להשתמש גם בבדים עם דוגמאות גדולות ובהירות.

בחדר שינה לבן כשלג

בסלון קלאסי

בשילוב עם חפצים כהים

וילונות לחדרי תינוקות

בסלון מרווח

צבע צדדי נוסף לשילוב עם גווני ירוק הוא אפור. השילוב של אפור וירוק יכול לשמש הן בפנים קלאסיות והן בחדרים המעוצבים בסגנון מודרני. בדילול השילוב האפור-ירוק עם משטחים לבנים כשלג, אתה יכול לקבל תמונה מקורית אך בו זמנית לא פולשנית של הפנים..

שילוב של ירוק ואפור

עיצוב לבן-אפור-ירוק

על רקע קירות אפורים

בשילוב טפט מעוצב

סגנון עכשווי

ירוק אינו דומה לשום צבע צמוד ללוח הטבעי. לכן, אין זה מפתיע כי בדים בכל גווני הצבע הזה כטקסטיל חלון משתלבים היטב עם משטחי עץ. יחד עם זאת, הדפוס הטבעי היפה של העץ יכול לשמש לא רק כחומר לביצוע רהיטים, מניעים טבעיים ישימים גם לקישוט הקירות. זה יכול להיות טפט בצבע עץ, לוחות קיר, כל חיקוי של עץ, קנה או תבנית במבוק..

הדפס גיאומטרי

ירוק ועצי

גוונים טבעיים

שילוב של צבעים ומרקמים

וילונות ירוקים מדגמים שונים

בנוסף לעובדה שניתן לבצע את קישוט הטקסטיל של חלונות בגוונים שונים של ירוק, בעלי הדפס או אלמנטים דקורטיביים, הוילונות עצמם יכולים להיות בעלי שינויים שונים. בפנים הדירות המודרניות ישנם סוגים שונים של דגמי וילונות – הכל תלוי בעיצוב הסגנוני של הפנים, בגודל החלונות ובחדר עצמו, במיקום החדר ביחס לנקודות הקרדינליות..

וילונות ירוקים בהירים

גווני חרדל

וילונות מיטה

גוונים רבים של ירוק

אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לביצוע וילונות ירוקים היא מסורתית. קנבס ישר עם קפלים אנכיים נופלים רלוונטיים בכל עת. הדגם המסורתי של וילונות ייראה בהרמוניה הן בפנים קלאסי והן בחדר המעוצב בסגנון אולטרה מודרני. יתרון נוסף של וילונות מסורתיים הוא שהם נראים נהדר על חלונות בכל הגדלים והשינויים..

גוון ירוק כהה

מניעים קלאסיים

וילונות רגילים

קירות לבנים, וילונות ירוקים

על רקע תכלת

בפרויקטים עיצוביים מודרניים במגוון רחב של הנחות, אתה יכול למצוא שימוש בווילונות ירוקים מהדגם המסורתי, עם או בלי וילונות. הסטייליסטיקה המודרנית דוגלת בשימוש ברמת האור הטבעית הגבוהה ביותר בחלל. אבל הנחות רבות לא יכולות להתקיים ללא קישוט טקסטיל כלל – למשל חדר שינה או חדר בקומה הראשונה בבניין דירות. לכן קישוט חלונות בצורות וגדלים שונים רק עם וילונות הוא די נפוץ – במהלך היום החדר מקבל אור טבעי מרבי, ובלילה הווילונות מגינים על החדר מפני עיניים סקרניות..

עיצוב אקלקטי

בחלל משולב

ירקות עסיסיים

גווני ביצה

עיצוב חדר אוכל עם וילונות ירוקים

אם החדר שלך פונה לצד הדרומי של הבניין, תזדקק להגנה רבה יותר מפני השמש מאשר בד וילון דק ושקוף. בפרויקטים עיצוביים מודרניים ניתן למצוא יותר ויותר שילוב של וילונות בד קלאסיים ותריסי גלילה עשויים קנה, במבוק או חומרים טבעיים אחרים. מצד אחד, אתה מקבל הגנה אמינה מפני קרני השמש ועיניים סקרניות, מצד שני – עיצוב אסתטי של פתחי חלונות, המביא את השפעת המקוריות לחללי החדר..

לוח יפה

וילונות ותריסים

חדר אוכל יאקאיה

קנבס קלאסי בגווני ירוק יכולים להיות בעלי חיבורים שונים לכרכוב. דגם פופולרי של וילונות מסורתיים הם קנבס על עיניים – טבעות מתכת או פלסטיק, בעזרתן הבד ממש נמתח על הכרכוב ונופל ממנה לרצפה בקפלים אנכיים מפוזרים באופן שווה.

וילונות על עיניים

וילונות ירוקים בהירים

בדים בהירים

הידוק וילונות לעפעפיים

דגם פופולרי נוסף של וילונות מסורתיים הוא בדים על צירים מתנדנדים. וילונות אלה קלים מאוד לחיבור לכרכוב הצינורי. ניתן ליצור חורי כפתור מאותו בד כמו הבד, או לשמש מבטא צבעוני.

וילונות צירים

עיצוב חדר תינוקות

וילונות בצבעים שונים

מבחינת חיבור וילונות מסורתיים לכרכוב, ישנה דרך מעניינת ואסתטית נוספת – שימוש בלמברקין. אם אתה צריך להסתיר פגמים בגימור, פתיחת חלון או פגמים בארכיטקטורה של החדר בכללותו, פשוט צור הרכב וילון מקורי לקישוט חלונות, lambrequin תהיה אופציה מצוינת. לרוב משתמשים במברקינים נוקשים, שהם מלבן צר המכסה את כל חלל פתח החלון ברוחבו בחלקו העליון (בכרכוב). אבל יש גם דגמים לא קשיחים, שנאספים בצדדים או נופלים בצורה חלקה על וילונות או וילונות..

וילונות עם lambrequin

טקסטיל משובץ

וילונות ירוקים ולמברקין לבן

טלאי למברקין בצבע ירוק

בעת תפירת וילונות ירוקים מסורתיים, אתה יכול לפנות לשילוב עם חומרים בצבעים אחרים, הדפסים. ניתן לשלב שני בדים רגילים בגוונים שונים, כמו גם בדים עם ובלי דוגמא. מוסיף אופקי בצבע אחר על וילונות מונוכרומטיים ירוקים נראה מקורי …

על רקע קירות לבנים

שילוב בדים

וילונות ירוקים מדגם מסורתי עם מוסיפים אנכיים מבד עם הדפס או קישוט נראים לא פחות מרשימים …

וילונות עם תוספות אנכיות

גוונים כחולים-ירוקים לסלון

וילונות מסורתיים

גוונים ניטרליים בחדר השינה

וילונות מלכיט

דרך פופולרית נוספת לקשט חלונות בטקסטיל בבתים מודרניים היא שימוש בתריסי בד או תריסים רומאיים. אלה הם קנבס מלבניים עם קפלים אופקיים מונחים באופן שווה. בהרכבה, תריסי בד ממוקמים בחלקו העליון של החלון, במצב מפורק – הם סוגרים את פתח החלון כמו מסך בד. הדגם לקוני ומתאים בקלות לחללי פנים של כיוונים סגנוניים שונים.

תריסי בד

וילונות רומאיים

וילונות מסורתיים וגליל

וילונות גלילה מפוספסים

חדר שינה בגווני זית

לא לעתים קרובות, אך עדיין נמצא בפרויקטים עיצוביים מודרניים ובפנים עם וילונות יפניים בגוונים ירוקים. וילונות יפניים הם קנבס מבד ללא קפלים המכסים לחלוטין את פתחי החלון. לעתים קרובות הם נקראים מסכי טקסטיל. הלקוניות והפרקטיות של וילונות כאלה משתלבים בצורה מושלמת בסגנון המודרני. לרוב, וריאציות קישוט חלון כאלה נמצאות בצורה מונוכרומטית, אך מסכי בד מודפסים יכולים גם לקשט את פנים כל חדר..

וילונות יפניים

מסך-וילונות למטבח

השילוב של צבע הווילונות עם אלמנטים פנימיים אחרים

על מנת ליצור את התמונה ההרמונית ביותר של החדר, יש לשלב את צבע הווילונות עם גוונים של פריטי פנים אחרים, אלא אם כן, כמובן, עיטור חלון הטקסטיל שלך הוא מרכיב מבטא בעיצוב החדר. זה יכול להיות ריפוד של ריהוט מרופד, שטיחים, פריטי נוי, אלמנטים של מערכות אחסון, עיצוב קיר..

עיצוב בהיר של חדר הילדים

צבעים צבעוניים

קלאסי בגווני ירוק

לדוגמה, בפנים של חדר שינה, ניתן לשלב את בד הווילונות עם הריפוד של ראש המיטה …

וילונות שיתאימו לצבע ראש המיטה

בד אחד לווילונות ולראש המיטה

טקסטיל חלון כך שיתאים לראש המיטה

ריפוד הריהוט המרופד, לא בהכרח כולם, מספיק לכורסה אחת, עות’מאנית קטנה או ספת קנופה. ניתן להשיג את אותו אפקט על ידי שילוב של צבע הווילונות לביצוע שולחן קפה או מערכת אחסון קטנה …

גוונים ירוקים כהים

ירוק נמצא בכל מקום

עיצוב מקורי

טקסטיל בהיר

ערכות צבע לא טריוויאליות

במקרים מסוימים, מספיק להשתמש בבד ירוק, שממנו תפור תפאורה לחלונות בעיצוב מקומות שינה או אזור בילוי רך בסלון – על כריות וגלילים דקורטיביים.

התאמת צבע האלמנטים הדקורטיביים

בחדר השינה לשתי בנות

גווני פסטל

בחדר השינה של הילדה

ניתן לשלב וילונות ירוקים מלאים עם דפוס דומה על טפטים או לוחות קיר …

התאמת הצבע של טפט מפוספס

על רקע ורוד

עם אפקט ענבר