חומרים [עריכה]

טפט תלת מימד בפנים מודרני

לרבים מאיתנו יש זיכרונות חיים של נייר פוטו. חורשת ליבנה או מפל, שפת יער או ביתן עם צמחי אריגה היו כמעט בכל דירה רוסית בסוף המאה שעברה. בקושי ניתן להשוות את הדור החדש של פוטומורלים עם דוגמאות של חומרי גימור ליצירת משטח מבטא. איכות הדפסה גבוהה, תמונה מציאותית להפליא, כמו שאומרים «בהשפעת הנוכחות», חומרים שאינם מושכים אבק, מסוגלים לעמוד בפני לחות וטמפרטורות קיצוניות, ניתנים ליישום לא רק על קירות חלקים, אלא גם על משטחים מרקמים, דלתות ארון – כל אלה הם פוטומורלים מודרניים לקישוט פנים עם מגוון רחב של עומסים פונקציונליים. ועכשיו הוסיפו לאיכות החומרים עצמם תמונה תלת מימדית מציאותית, כאשר נראה שהתמונה בולטת מהבד ישירות לחדר, ותקבלו את האפשרות האידיאלית ליצירת קיר מבטא בחדר, מה שמביא מקוריות אפילו עד הפנים הרגיל ביותר, ויוצר אווירה נושאית מיוחדת.

טפט צילום בפנים מודרני

תכונות של טפט תמונות עם אפקט תלת מימד

טפטים בעלי אפקט תלת מימד הם קנבס בעל מסך רחב לקירות ומשטחים אחרים:

 • המאפיין העיקרי הוא תמונה תלת מימדית שנראית כאילו היא נעה ממשטח הקיר לחדר;
 • טפט עם אפקט תלת מימד נוצר בטכנולוגיה של יצירת טפטים לצילום – ראשית, תמונה נוצרת בתוכנת מחשב מיוחדת, הגוונים הדרושים נבחרים, ולאחר מכן מתבצעת הדפסה;
 • אתה יכול ליצור תמונה על כל נושא – החל מדיוקן משפחתי ענק ועד ציור מופשט.

תמונה מקורית

עולם הים בחדר השינה

צור קיר מבטא

ניתן לבצע הדפסה בפורמט גדול עם אפקט תלת מימד על קנבס מתוך:

 • עיתון;
 • בד ויניל;
 • בסיס לא ארוג.

חדר שינה

סמטה בחדר השינה

נוֹף יָמִי

בחירת חומר הבסיס להדפסה מאפשרת לך להשתמש בטפט בחדרים שונים. ניתן להשתמש באפשרות המבוססת ביותר על נייר בחדרי שינה וחדרי ילדים, סלונים, ספריות, משרדים ואפילו חדרי אוכל. בחדרים עם סיכון גבוה לזיהום, לחות ומתח מכני אפשרי על הקירות (מסדרונות, מסדרונות, מטבחים ואפילו חדרי אמבטיה), ניתן להשתמש בטפט ויניל על בסיס לא ארוג עם תמונה בפורמט גדול..

משטח מקורי

חיקוי מרהיב

תמונה גרפית

הפשטה גיאומטרית

נייר פוטו עם תמונה בפורמט גדול ניתן להדביק לא רק על הקירות, אלא גם על המשטחים הבאים:

 • תִקרָה;
 • מחיצות פנים מגבס;
 • דלתות ארון;
 • משטחי זכוכית ומראה כתמונה מקוטעת.

ציורי קיר על דלתות

מטע ליבנה בחדר השינה

הטעיה חזותית

סוגי טפטים תלת מימדיים עם הדפסת תמונות

שוק חומרי הגמר המודרניים עם הדפסה בפורמט גדול רחב להפליא. בין המבחר כולו, ניתן להבחין בין סוגי נייר הצילום הבאים:

 • קנבס יחיד הם תמונות עצמאיות או שבריהם הניתנים להדבקה על קירות, מחיצות פנים, דלתות, חלק מהמשטח או בולטות במסגרת (דפוס, מסגרות);ביצוע מקוריציור לחדר הכושר
 • קנבס פנורמי שונים בקנה מידה – הם יכולים להשתרע על יותר מקיר אחד כדי ליצור אפקט נוכחות בקנה מידה מלא, אווירה נושאית מיוחדת;קנבס פנורמי
 • נייר פוטו עם אפקט תלת מימד פלואורסצנטי – בחושך, קנבס מסוג זה יכולים לזרוח בשל הימצאותם של אלמנטים מיוחדים בהרכב שכבת הצבע;
 • ציור חללתמונה עם זוהרטפטים LED מסופקים בדרך כלל בשילוב עם מערכת תאורה (עשויים בהזמנה ובעלות גבוהה).

ציורי קיר למבטא

נוף יער

גרסאות שימוש בפנים לקישוט וקישוט

ניתן להשתמש בבדים עם תמונות תלת מימד בחדרים לכל מטרה: סלונים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי אוכל ומטבחים, משרדים וספריות, מסדרונות, מסדרונות וחללים תועלתיים אחרים. ניתן להדביק קנבס עם הדפסה בפורמט גדול הן על הקיר כולו (או על שני משטחים סמוכים), והן כדי לסדר חלק מהמישור האנכי. אתה יכול לקשט את התקרה (לרוב משתמשים בתמונה של שמיים עכורים או כוכבים) בחדר השינה או בחדר הילדים.

דימוי נפחי של פרחים

נוף עירוני

ורדים מרהיבים לחדר השינה

ניתן להשתמש בטפטים אפקטים תלת -ממדיים כדי להגדיל ויזואלית את שטח החדרים הקטנים. לדוגמה, שביל, גרם מדרגות או כביש הנכנס למרחק ימחק ויזואלית את גבולות החדר וישלח את מבטנו למרחקים. אפילו עבור חדרים קטנים מאוד (מסדרונות, חדרי אמבטיה, חללים ליד מדרגות) אפקט ויזואלי זה נותן תוצאה מצוינת – נראה כי לחדרים יש המשך בעולם המצויר.

הרחבה חזותית של עוצמת הקול

אשליה אופטית

פוטומוראל במסדרון

גיאומטריה יוצאת דופן

סמטה לשירותים

לטפט צילום עצמו יש אפקט שמושך את העין; אין טעם להשתמש בצבעים בהירים מאוד, שילובים מגוונים כדי ליצור מבטא בפנים. אפילו תמונה בשחור -לבן הופכת למוקד החדר אם היא מכסה את כל הקיר ואפילו יותר על שני משטחים סמוכים.

תמונה בשחור לבן

עיצוב שחור ולבן

תמונה דינאמית

קיר גרפי

נוף ניטרלי

ו חדר שינה יש צורך ליצור אווירה מרגיעה למנוחה טובה. האפשרות האידיאלית לתמונה של טפט צילום במקרה זה היא נוף טבעי, תמונות של צמחים, פרחים. לרוב, באמצעות טפטים בעלי אפקט תלת -ממד, הקיר מאחורי ראש המיטה מעוטר, אך הרבה תלוי בצורת החדר ובגודל, במיקום פתחי החלון והדלת..

צילום למשטח חדר השינה

נוף ערפילי

טפטים בסגנון לופט

קישוט קיר מאחורי המיטה

ו סלון אתה יכול להשתמש בנופי טבע ועיר, תמונות מופשטות, תמונות משלך, ציורים של בעלי חיים, חרקים וכל אובייקט בצילום מאקרו. הכל תלוי בקונספט העיצובי של החדר המשותף, לוח הצבעים שנבחר, גימור משטחים סמוכים – רצפות, תקרה וקירות אחרים.

ירוק בהיר בסלון

נוף יער לסלון

אווירה גותית

נוף עירוני בעיצוב הסלון

סלון בשחור לבן

עיטור קיר מבטא ב קבינט תלוי מה האפקט שתרצה להשיג מהתמונה. אם אתה צריך לשמור על עצמך בכושר טוב לעבודה בבית, אז אתה צריך ציור דינאמי. אם אתה צריך אווירה מרגיעה כדי לעורר פעילות יצירתית, אז נופים, צמחים, פרחים יהיו אופציה אידיאלית..

קיר מבטא במשרד

עיצוב יוצא דופן

הדפסת תמונות דינאמית

ו מסדרונות, מסדרונות, חללים ליד מדרגות, ככלל, חסר מקום שמיש, ולכן הגיוני להשתמש בתמונות המסייעות להגדיל את נפח החדר באופן חזותי, או לבחור בציורים מופשטים. אבל הכל תלוי בסגנון עיצוב הפנים ובמקום ליצירת משטח מבטא. סוגים מסוימים של טפטים בעלי אפקט תלת מימד משולבים בצורה מושלמת עם לוחות קיר, פיתוחים, מוסיף עץ.

תמונה למסדרון

כביש נסוג למרחקים

ציור מופשט

ו מִטְבָּח ו חדרי אוכל מומחים לא ממליצים להשתמש בתמונות נושאיות עם פריטים ביתיים, ארוחות מוכנות או מרכיביהן – פירות, ירקות ומוצרים אחרים. תצלום גדול של אוכל יעורר כל הזמן זרם תיאבון, עדיף לבחור בדימויים טבעיים ניטרליים – נופים, צמחים, פרחים, כמו גם רישומים מופשטים..

קישוט חדר אוכל

גישה יצירתית

קיר מבטא בחדר האוכל