חומרים [עריכה]

חיקוי או חיקוי מקורי בעיצוב טפטים

כמעט ולא תפתיעו אף אחד עם טפטים קלאסיים עם דפוס גיאומטרי או פרחוני. לדוגמה, קירות לבנים חשופים הם מקוריים, מסוגננים ורלוונטיים. זה חל גם על קירות המעוטרים בעץ, טיח ואפילו גזרי עיתון ישנים. עם זאת, לא כולם יכולים להגשים את החלום על קירות עץ או לבנים. במקרה זה, אנשי מקצוע מייעצים לשימוש בחיקויים.

מגמה זו הפכה נפוצה בעיצוב טפטים. זה לא רק מאפשר לך להעניק לחדר מראה יוצא דופן ואטרקטיבי, אלא גם מועיל למדי מבחינה כלכלית. הרבה יותר קל וזול להדביק מעל הקירות עם טפטים מחקה מאשר לבצע תיקונים מחומרים טבעיים. ישנם מספר סוגים של חיקויים בעיצוב טפטים..

«לבנים»

הוא תופס בצדק עמדה מובילה בקרב טפטים מחקים. לאחר שהופיע לפני כמה עשורים, הטפט «מתחת לבנה» הם עדיין פופולריים מאוד בקרב הצרכנים בשל מגוון הצורות והצבעים שלהם.

טבעיות הפנים עם טפטים

«טִיחַ»

נראה כי החומר המשמש לרוב לקישוט התמונה החיצונית של המקום לא יראה פנימה. עם זאת, הפרקטיקה מראה שטפטים מגבס נראים אטרקטיביים למדי, ומסתירים בהצלחה את הקור המוגזם של חומר המקור..

טפט

טפט חיקוי

מתחת לעץ

הבום האחרון בשימוש בחומרים טבעיים בעיצוב פנים הוא חרב פיפיות. והעץ אינו יוצא מן הכלל. מצד אחד ריצוף עץ אופנתי ומסוגנן, אך מצד שני מדובר בהשקעה משמעותית של זמן ובעיקר כספים. במצב זה, הבחירה של טפט מחקה ריצוף עץ יכולה להיחשב כאפשרות אידיאלית. על סמך הרצון האישי, אתה יכול לבחור כל סוג של טפט שאתה אוהב, בין אם זה חיקוי של לוח גולמי, קלאסיקה «בִּטנָה» או מיני עצים אקזוטיים.

טפט

טפט מתחת לעץ

מראה בד ועור

טכנולוגיות מודרניות המשמשות בייצור טפטים מאפשרים להרגיש את הטבעיות של הבד במגע הדוק. בשל הריאליזם שלו, טפט מסוג זה נהנה מתשומת הלב הראויה של הקונים, למרות הסיכוי הגבוה למדי לזיהום שלהם..

אלגנטיות ייחודית של חדר האמבטיה

באשר לטפט דמוי עור, סוג זה של חיקוי גורם בהכרח להערצה. תארו לעצמכם קירות מכוסים בעורו של תנין, פייתון או כל חיה אקזוטית אחרת. המבט נעצר באופן לא רצוני בכל אלמנט בולט, היד עצמה נמתחת לחוש את הייחודיות והמקוריות של הציפוי הזה. טפט מסוג זה ייתן לחדר לא רק תחכום וקסם, אלא גם יכניס צבע מעודן וזיקוקים של תחושות יוצאות דופן לחיי היומיום. בשילוב עם רהיטים שתוכננו כראוי לסוג זה של טפטים, סגנון «מתחת לעור» יהיה פופולרי במיוחד בפנים הגברי, ומעורר את האינסטינקטים הראשוניים.

טפט

 «עבודת יד»

חיקוי של טפטים בעבודת יד נראה מוזר מאוד. דפי ספר המודבקים על הקירות, רישומי אמנות, רישומים, דוגמאות יביאו נופך מיוחד של מקוריות יצירתית לחלל הפנים.

אינטליגנציה ויצירתיות בפנים

חלק מהיצרנים מציעים חיקוי של ספריית ספרים. על ידי מיקום נכון, תוכל ליצור תמונה מציאותית למדי על הקיר. היופי ברעיון הזה הוא שלא סביר שזה יסתדר בצורה מדויקת להדביק פיסות נייר אמיתיות. צריך רק לדמיין כמה מאמץ נדרש ולהוציא חומרים יקרי ערך! וטפט בעבודת יד הוא רק כמה לחמניות, מינימום של עבודה ולאחר כמה ימים תוכלו ליהנות מהשינוי המעולה של החדר.

חיקוי של ספריית ספרים על טפט

תעלומה יצירתית של הפנים

  חיקוי של קיר בטון

במבט ראשון נראה כי חיקוי לקיר בטון הוא פתרון קיצוני מדי. אבל צריך רק לראות כיצד רהיטים וחומרים מודרניים מקוריים ומסוגננים כמו פלסטיק, מתכת, זכוכית או עור נראים על רקע טפט מחוספס ואכזרי המחקה בטון. המאפיינים החיוביים שלהם בולטים עוד יותר, מכיוון שקרבה כזו יוצרת ניגודיות ללא דופי. אך זכור כי סימולציות הבטון כוללות לרוב שימוש בגוונים כהים למדי, ולכן יש להשתמש בהן בחדרים מוארים או מוארים היטב..

פתרון מקורי לקירות

ריסון מקורי של הפנים יחד עם טפטים

«בעל חיים» להדפיס על טפט

מעצבים מכנים גם טפטים כאלה «פְּרָאִי». ואכן, טפטים מן החי הם טרנד נוסף שממשיך את טרנד הנושא הטבעי. כיום, הרלוונטיים ביותר הם טפטים עם חיקוי עורם של נמר, נמר, ג’ירפה, זברה, נוצות ציפורים. בנוסף, חלק מהקולקציות משלבות עיצובים של בעלי חיים עם פסים או פרחים בו זמנית..

פנים זוהר עם הדפסים של בעלי חיים