חומרים [עריכה]

טפט מתכתי: אחדות של סגנון ואבטחה

טפטים מתכתיים צצו כתגובה לרקע ההולך וגובר של קרינה אלקטרומגנטית ממגוון מכשירים חשמליים. זה ידוע שככל שתדירותו או עוצמתו של אות רדיו גבוהים יותר, כך גדל הסיכוי של אדם שנחשף אליו כל הזמן לחלות, למשל, עם סרטן או לוקמיה. כיום, עם שפע החוזרים הסלולריים, קווי החשמל, תחנות שידור הרדיו והטלוויזיה, ניתן להבין את הרצון של האדם הממוצע לצמצם איכשהו את השפעתם על גופם..

תכונות הגנה

הרצון הטבעי של אדם לחיות בתנאים בריאים ונוחים מצא תגובה של חברות המייצרות חומרי גימור. כך, על ידי מאמציהם של מהנדסי פיתוח, נוצרו מוצרי טפט גליל בהם שכבה דקה של נייר כסף ממלאת מספר מטרות שימושיות בבת אחת. כשהוא מודבק על קירות ותקרות, גימור זה משמש מעין מסך מגן אשר מעכב היטב כל רקע והשפעות אלקטרומגנטיות מכוונות מחפצים שבחוץ..

טפט מתכתי בפנים

יש לציין במיוחד שהרקע הטבעי של הקרינה האלקטרומגנטית של כוכב הלכת שלנו אינו מכוסה במחסום כזה, שכן יש לו תדר התחלתי נמוך מאוד. אבל האותות של פולטים שונים מעשה ידי אדם (מטלפונים ניידים ועד קווי מתח גבוה) מנוטרלים כאן בהצלחה רבה. בנוסף למאפייני ההגנה, המתכת כאן נושאת עומס אסתטי ניכר. נוכחותו במוצר גם מגדילה משמעותית את חיי השירות של האחרון..

תחכום אצילי של עיצוב

טפט יוקרתי בסלון

דקויות ייצור

טפט מתכתי מורכב מכמה שכבות. הם מבוססים על דף נייר נקבובי. שכבה של רדיד אלומיניום מחוברת אליה היטב, שהיא בסדר גודל דק יותר משיער אדם (כ -17 מיקרון). בתורו, ציפוי מתכתי זה מצופה בסרט דק וגמיש שאינו מוליך חשמל. לבסוף, ניתן ליישם תבליט או ציור בצד הקדמי. התמונה הרצויה מבוצעת גם עם לכות וצבעוניות דיאלקטרית. ריאגנטים כימיים שונים ואבקות מתכת יכולים להיות מעורבים כאן..

שילוב מקורי של צורות ודוגמאות

יתרונות וחסרונות

בזמן ההדבקה לתקרה ולקירות מעין גימור מקבל הארקה טבעית ולכן אינו יכול לצבור מטען אלקטרוסטטי. סוג זה של הגנה מפני קרינה יכול לשמש גם מכשול משמעותי לתפקודם התקין של מכשירי מעקב והאזנה שונים. יכולתו של האלומיניום לשקף קרינה אינפרא אדומה תרמית תעזור רבות בפתרון בעיות חיסכון באנרגיה במהלך עונת החימום. גימור מתכתי זה עמיד במים ואינו מאכל. לכן, אפילו חדרים לחים מאוד של הבית יכולים להיות מכוסים בבטחה בטפט כזה..

עידון אלגנטי של העיצוב

נכון, יש חיסרון אחד בכל החיובי הזה: הציפוי המתכתי כמעט לא מאפשר לאוויר לעבור ואינו מאפשר לקירות לקחת עודף לחות. כדי לפצות על הפגם, יהיה צורך לאוורר את המקום לעתים קרובות יותר. והדבר הסביר ביותר במקרה זה (ולא רק) הוא לצייד מערכת מיזוג ואוורור איכותית בבית או בדירה..

שובבות יוצאת דופן של הפנים

משתלה קורנת

בנוסף, החוזק והעמידות של ציפוי כזה אינם נחותים בשום אופן מתכונות ההגנה שלו. קירות המודבקים בצורה זו לא יאבדו את המאפיינים האסתטיים והפונקציונליים המקוריים שלהם במשך שנים רבות. טפטים אקסטרווגנטיים לא ידהו ולא ידהו. ניתן לכבס אותם באופן קבוע באמצעות מוצרי ניקוי מודרניים. כדי לא לפגוע בשכבת המתכת הדקה ביותר, עדיף להשתמש במטלית רכה או בספוג..

מבטאים עיצוביים יוקרתיים

ניואנסים בהדבקה

השכבה הקדמית המבריקה מציגה היטב את כל חוסר האחידות של הקיר, ולכן הטפט המתכתי הוא תובעני ביותר עבור השטוח והחלקות של משטח הנושא המקורי. בנוסף, ספיגת הקירות או התקרה חייבת להיות טובה מאוד. אחרי הכל, אחרת הדבק פשוט לא יוכל להתייבש, שכן מסך המתכת לא יאפשר לחות לברוח לאטמוספירה של החדר..

הרצועות מודבקות זו בזו קפדנית מקצה לקצה. הדבק שאתה צריך זהה לטפטים ויניליים כבדים. בעת חישוב מספר הגלילים הנדרש, יש לזכור לגבי הפסולת הנוספת הבלתי נמנעת בעת התאמת התבנית (25-35%). במהלך תהליך ההדבקה יש לכבות את החשמל בחדר, שכן השילוב של דבק רטוב ורדיד מוליך יכול לעורר בקלות קצר חשמלי ופגיעות חשמליות..

אריסטוקרטיה אצילית

ציפוי אחיד בגוון זהב, ברונזה או כסף יותיר מעט אנשים אדישים. באמצעות עיצוב זה, כל חדר רוכש את חלקו בתחכום ואף ביוקרה. דוגמה ומרקם שנבחרו היטב, בשילוב וילונות moire, יכולים להדגיש ולשפר את הרושם הכללי של הסביבה..

קישוט מוזהב על הטפט