חומרים [עריכה]

עיצובי אריחי אמבטיה יפים

הפוך את חדר האמבטיה שלך לייחודי ויפה כך שבבוקר תתחדש ממראהו ולא ממקלחת קרה. צור תמונה של חדר אמבטיה שישלח אותך לעבודה כל יום במצב רוח טוב.

גימור אדום תוסס סביב המראה לדחיפה מרעננת

אדם שונה מאחרים לא רק בהרגלים, אלא גם בטעם. אם אתה שואף לקבל תמונה ייחודית של חדר האמבטיה שלך, אז אתה עצמך צריך לעצב אותו. ואת הכללים הבסיסיים שיש לעקוב אחריהם, נשקול כעת.

חלוקה לפי גודל אמבטיה

כך קרה שחוקי העיצוב העיצוביים תלויים באזור החדר. במקרה של חדרי אמבטיה, הנתון הגבולי הוא 15 מ”ר. מה שאפשר בחדרי אמבטיה גדולים אינו מקובל בחדרים קטנים ובינוניים. אין צורך בטכניקות להגדלת החדרים בחדרים מרווחים. אבל יש כללים כלליים.

פנים חדר הרחצה עשוי בצבעים חומים חמים

  • ככל שהחדר קטן יותר, כך האריחים צריכים להיות עדינים יותר.
  • משטח בהיר במיוחד, לבן ומבריק, מגדיל ויזואלית את החלל ומשפר את התאורה.

אריחים מבריקים לבנים הופכים את החדר למרווח ומואר יותר

  • אריחי לבן פנינה מתאימים לכל הצבעים והגוונים.
  • צבעים רוויים בהירים יכולים לשמש כתוספת, קישוט. יש צורך בצבע נוצץ רק כדי להדגיש מבטאים או להדגיש, אך לא להיות העיקר. הרבה צבעים עזים יפעילו לחץ על האדם וישללו את הנוחות הפנימית.
  • הפתרון המתאים ביותר לאמבטיה הוא עיצוב בצבעי פסטל..

אריחים מבריקים וזכוכית משקפים אור, יוצרים אשליה של מרווח

  • אריחים עבים יותר עם משטח מחוספס מונחים על הרצפה. קירות מבריקים חלקים.
  • גימור קיר ורצפה חייב להיות עמיד בפני לחות וקל לניקוי.
  • הצבע המשתלם ביותר לתקרה הוא לבן. התקרה המעשית ביותר היא מתיחה מבריקה.

מוסיפים בהירים יוצרים את לובן הפנינה ויוצרים מצב רוח

  • תאורת חדר אמבטיה צריכה להיות בהירה.

בחירת אריחים

קודם כל, שימו לב לגיאומטריה של האריחים. כל זה צריך להיות בדיוק באותו גודל ומלבני. כמו כן, לכל האצווה חייב להיות אותו גוון. השווה דוגמאות מתיבות שונות.

הקירות מרופדים באריחי קרמיקה רק ליד האמבטיה

אתה יכול לבדוק את הגיאומטריה על ידי הצבת אחת על השנייה ומדידת הזוויות. מכיוון שבדרך כלל איננו נושאים איתנו ריבועים, מספיק להשוות את אורך האלכסונים. אתה יכול להשתמש בחבל רגיל או בחוט עבה, כי הגודל לא משנה, אלא רק השוויון שלו. אם המרחק בין פינות נגדיות שונה, הרי שמדובר בנישואים ואין להתעכב ליד מוצרים כאלה.

שילוב נחמד של בז 'ולבן ותפאורה בצורת גבול מעל חדר האמבטיה

האריחים האיכותיים ביותר מיוצרים כעת על ידי ארבע מדינות, זוהי איטליה הידועה, כמו גם גרמניה, ספרד ופורטוגל. צריך לשים לב למדינה, לא לחברה.

אזורים כחולים כהים הופכים את החדר למסתורי

רכישת שאריות בהנחה היא דרך גרועה לחסוך כסף. תחילה יהיה עליך לבצע מחדש את פרויקט העיצוב שלך כך שיתאים למה שקנית. ואז, כשכמעט כל האריחים מונחים, מסתבר שפינות נפלו איפשהו, ומשהו נשבר במהלך הובלה וחיתוך. מכיוון שאי אפשר לקנות בנוסף, יהיה עליך להכות ולהחליף באחר ולהוציא כסף לא רק על רכישת חומרים, אלא גם על התשלום עבור עבודתו של המאסטר..

אמבט לבן כשלג בולט יפה על רקע כהה

אם נתמקד במחיר, הרי שאריחים איכותיים מתחילים מהעלות למ”ר, שווה ערך ל -18 יורו. תמורה סבירה לכסף מסתיימת בקצת יותר מ- € 30. לאחר מכן אתה פשוט משלם על המותג, סימונים וכו ‘. אוספים בהם הגבול והתפאורה מעוטרים בצורה של אבני חן, מדפים, סלסולים זולים ובאיכות נמוכה. ויהיה קשה לשטוף אותם..

תקרת מתיחה לבנה מבריקה היא המתאימה ביותר לחדר הרחצה

הפנים ההרמוני והיפה ביותר מגיע מאוסף אריחים אחד, המכיל גוונים בהירים, גוונים כהים, דקורים, שוליים ואריחי רצפה. על הרצפה קבלו אריחים מטים וכהים, שאר מוצרי הגמר מבריקים.

פסיפס קטן על הרצפה במקלחת ורצועה בצורת גבול

תאורה משנה את צבע המשטח. לכן, שימו לב לספקטרום ובהירות גופי התאורה בחנות. נסה למצוא מקום שבו האור דומה לשלך, ושקול שם את כל סוגי הגימורים, שילובם.

אריחים במראה טבעי של טוף יוצרים סביבה חמימה

אם אהבתם את הפנים בתמונה, במיוחד עם רצפה צבעונית יפה, ספרו כמה אריחים מתאימים בשורה אחת. לאחר מכן ספר בספריי שלך. אם האזור שלך לא פחות, אז אתה יכול לעשות לעצמך את אותו רצפה או עיצוב קיר..

עיצוב פנים חדר אמבטיה

אדם שם לב אוטומטית למה שנמצא ברמת עיניו ומתחת. הניחו את האלמנט הדקורטיבי החשוב והמעניין ביותר מול הדלת בגובה 150-160 מ”מ.

צבעים רכים מדוללים בעיצוב בהיר

אריחים מלבניים נראים פרקטיים ויפים בפנים מודרני. יש לקחת זאת כבסיס. לעיצוב יכולות להיות אפשרויות.

האריחים על הרצפה והקירות בעלי גדלים ומשטחים שונים, אך אותו צבע ודפוס זהה

עבור חדר אמבטיה עד 15 מ”ר, עמידה במספר כללים תאפשר לך ליצור פנים הרמוניות ועליזות שיתאימו לאופי שלך ויהפכו את החדר למרווח, מואר ויפה. עמידה בטכניקות אלה לא תגביל את מעוף הדמיון שלך, אלא רק תראה את הדרך המקובלת ביותר ומגוון אינסופי של אפשרויות..

קוֹמָה

נתחיל בבחירת האריחים מאוסף אחד. נכסה את הרצפה בגימור מאט עבה יותר שאינו מחליק. ההתזה שנופלת כלפי מטה יוצרת כתמים שפחות ניכרים על רקע כהה. והחלל גדל אם הקירות בהירים יותר מהרצפה, והתקרה לבנה בדרך כלל.

אריחים מרובעים כהים על הרצפה ואריחים בהירים אנכיים על הקירות גרמו לחדר התקרה הנמוך להיות גבוה יותר.

צורות הריצוף מרובעות. אם נשווה את אורך הצד שלו למידות הצדדים של מוצר מלבני לקירות, אז הוא פחות מהאורך, אבל יותר מהגובה. באופן אידיאלי, אלכסון הריבוע שווה לצד הארוך של המלבן. אבל הנחת אריחים על הרצפה באלכסון בחדרים קטנים אינה שווה את זה. רצפה כזו תקטין את החדר ותצטרכו לחתוך הרבה אריחים כדי להניח אותם לאורך הקירות, זה לא רציונלי וקשה.

בחדר מרווח הקירות מסתיימים בדרכים שונות

הרצפה תיראה יפה אם תתחיל לסיים ממרכז החדר ותסתובב במעגל. לאחר מכן תיצפה הסימטריה והקיצוץ לאורך הקירות יהיה זהה.

פסים אנכיים של אריחי מראה קטנים מעל חדר האמבטיה ופסיפסים במקלחת מצמצמים את החדר ומרימים את התקרה

לדיס לרצפה נבחר 1-2 גוונים כהים יותר מצבע הרקע הראשי.

קירות

עבור גימור חדרים קטנים, גדלי האריחים הנוחים ביותר הם 200×500 ו 200×600 מ”מ. עדיף להניח טון כהה מלמעלה למטה. אז קל יותר לחשב את גובה המעבר, שאמור להיות גבוה בין 7-10 ס”מ מהאמבטיה, ולעבור מעל האסלה, אך מתחת ללחצן ההתקנה. לאחר שסימנת הכל נכון, תקבל יבול רחב ויפה בתחתית..

אמבטיה ושירותים נראים יפים על אריחים כהים יותר

האסלה נראית טוב יותר על אריחי רקע בהירים. לכן, אסור לקצץ את הקיר שמאחוריו באריחים דקורטיביים או בהירים..

אפילו שיפוע קטן של אריחים מלוכסנים מצמצם את חדר האמבטיה

כל הברזים, הכפתורים, המתגים צריכים להיות ממוקמים במרכז האריח. כדי לחתוך חור, צייר עיגול בקוטר הרצוי. לאחר מכן תגיש אותו באבן. לאחר מכן חותכים חתך רוחב. חבר את קצות החיתוכים ליצירת חור מרובע. השתמש בצבת כדי לנתק את השאריות לאורך קווי המתאר. החיתוך ימנע את קריסת הקרמיקה מחוץ למעגל.

הפסיפס משמש כגבול דקורטיבי

המדרכה באמבטיות קטנות משמשת כמוצא אחרון. אם יש לך תקרה קבועה ואתה צריך להימנע מחיתוך צר ומכוער. במקרה זה, יש לזכור לגבי רפלקס הצבעים. משטחים כהים ובהירים משקפים זה את זה, משנים את צבעם ומתמזגים. לכן, הדגישו את התקרה על ידי יצירת פס של אריחים כהים בחלק העליון..

אריחים עדינים ומבריקים עם משטח מבריק יוצרים תחושת עומק בחדר הרחצה ובמקלחת

באשר לתפאורה, היא לא חתוכה. לכן, צפה שיהיה לך פס אריחים בהיר וחתך רחב בפינות מעל ומתחת. את שאר החלל ניתן למלא באריחים דקורטיביים או בפסיפסים מסוגים שונים. זהו שדה לדמיון שלך.

אריחי מוטלי הופכים את חדר האמבטיה לכיף, אבל כשיש הרבה, הנעימות הולכת לאיבוד.

זכור גם את הכלל הזה של עיצוב אריחים יפה. אם אתה משתמש בעיצוב מלבני, אז קיר עם פתח נשאר ללא תוספות אמנותיות. במקרה של קישוט באריחים בצבע אחר או בדוגמאות מאריחי פסיפס קטנים, נעשה גם עיצוב דקורטיבי מסביב לדלת.

חדר קטן נראה מרווח יותר הודות לאריחים בהירים וקירות לבנים

הדיס על הקירות נבחר על פי הטון הקל ביותר שיש בגימור.

חדרי אמבטיה גדולים

עיצוב החדרים הגדולים שונה בכך שאין צורך לדאוג להגדלת החלל. אתה יכול לקשט את האמבטיה עם פסים אנכיים, חצי עמודים, לפרוס את כל הדפוסים שאתה אוהב מפסיפסים קטנים, או סתם פיזור של צבעים. אתה רק צריך לדאוג לתאורה והרמוניה..

קירות המקלחת מרופדים באריחים דמויי אבן, המשמשים תפאורה מחוץ לדוכן.

אריחים קטנים בצבעים וגוונים שונים מסייעים למימוש הפנטזיות המעניינות ביותר. מדובר בדפוסים שונים על הקיר כולו, ודוגמאות אנכיות. משטחים בהירים ומגוונים מצמצמים את החלל. לכן, הם אינם רצויים באמבטיות קטנות. אבל בגדולים, הם מתאימים למדי. אך אל תשכח את גובה התקרה. פסים אנכיים יכולים להפוך אותו גבוה יותר מבחינה ויזואלית. אופקי, להיפך, יוריד את התקרה ויגדיל את החלל.

הפסיפס נראה טוב על הקיר בשל העובדה שהתקנת האסלה והברזים ממוקמים על הציוד עצמו.

אם אתה שם אריח מרובע על הקיר בזווית, בצורה של מעוין, אז החדר יהיה צפוף..

בחדרי אמבטיה גדולים ניתן לקשט את הקירות בדרכים שונות. נסה לדבוק בשילוב הצבעים ובתרשים הניגודיות. חדר אמבטיה צבעוני מאוד יהיה מעצבן, חדר בהיר ידכא.

משטחים לבנים של הרצפה, הקירות והתקרה נעשים מהנים יותר על ידי השבר הצבעוני בעיטור הקיר

תמיד ניתן לפצות על חוסר צבע עם פריטי טואלט צבעוניים, מגבות בצבע עז ותפאורה. אבל אי אפשר להסיר את העודף..

המקלחת מסתיימת באריחים בגדלים שונים, אך אותה צבעוניות, כך שהיא נראית הרמונית ושלמה

לאחרונה, פסיפסים משמשים יותר ויותר לקישוט. הוא רך, גמיש ותוכנן לכסות משטחים מעוגלים. אבל העלות שלה הרבה יותר גבוהה. בנוסף, ניתן לחתוך אותו רק לאורך המעברים וכדי להימנע מתפרים רחבים יש להמיס אותו, וזה קשה ובעייתי..

קשה לשטוף את המשטח המוטבע והלוחות של מכשירי חשמל והתקנות אינם נדבקים אליו היטב. אבל האמבטיה שלך והדמיון שלך. אם אתה באמת רוצה, תוכל להשתמש בו. רק נסה להרחיק אותו מברזים והתזות..

הקירות מעוטרים באריחי תבליט, אך קרשי המתקן ומכשירי החשמל אינם נדבקים אליו היטב

בעת שימוש באריחים מובלטים, נסו לבחור תבנית קטנה ורדודה, מה שנקרא «פיקסל». ככל שהטיפות גדולות ועמוקות יותר, כך הפינות ייראו גרועות יותר..

אריחים עם אלמנטים בולטים גדולים. קשה ליצור זווית יפה

עכשיו אתה יודע את הכללים הבסיסיים ליצירת עיצוב אמבטיה יפה עם אריחים. השאר תלוי בך ובדמיון שלך.