Pokoje

Ekskluzywne i elitarne salony

Pokój dzienny jest miejscem odpoczynku i komunikacji wszystkich członków rodziny, jego atmosfera powinna łączyć ludzi i tworzyć ich w pozytywny sposób. Wnętrze salonu nie tylko zapewnia komfort, ale także tworzy wrażenie całego domu i jego właścicieli..

Wbudowane oświetlenie w salonie

Stworzenie pomieszczenia, które odzwierciedla indywidualność domu przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności, jest trudne, ale ekscytujące. Ekskluzywny projekt powinien być opracowany z uwzględnieniem życzeń wszystkich członków rodziny, przy jednoczesnym zachowaniu jego głównego celu.

Przytulne wnętrze salonu

Sofa to główny mebel w salonie. Odpowiednio dobrana sofa zapewni komfortowy wypoczynek i ukształtuje charakter całego pomieszczenia. Dlatego ten mebel należy dobierać bardzo starannie. Sofy Elite wyróżniają się tym, że wykonane są ze szlachetnych gatunków drewna, a do ich obicia użyto najwyższej jakości skóry, jedwabiu i aksamitu.

W ostatnich latach jedno z czołowych miejsc w świecie mody meblowej zajmują sofy o nietypowym kształcie. Niezwykłe linie i materiały, wykraczające poza zwykłe – te sofy stają się prawdziwym arcydziełem w salonie.

Duże sofy narożne nie tracą na aktualności. Taki model jest idealny do przestronnego pomieszczenia, wolumetryczna konstrukcja zapewni komfort, a projekt stworzy poczucie przytulności..

Sofa – eurobook, oprócz swojego progresywnego designu, jest bardzo prosta w obsłudze. Nowoczesne modele można łatwo przekształcić w szerokie łóżko. Ta opcja jest idealna dla tych, którzy chcą zracjonalizować przestrzeń..

Kolejnym meblem, który idealnie wpasuje się we wnętrze salonu jest fotel. W razie potrzeby może służyć jako podstawa do projektowania pokoju. Niezwykły kształt krzesła doda różnorodności i oryginalności, a stojący obok stół stworzy przytulną część wypoczynkową.

Oprócz nietypowego kształtu krzesła możesz użyć nietypowych schematów kolorystycznych, aby stworzyć akcenty i stworzyć oryginalny design. Na przykład fotele z jasną tapicerką w pokoju utrzymanym w pastelowych kolorach wyglądają efektownie i dodają energii do salonu..

Tradycyjny zestaw mebli do salonu to sofa i dwa fotele w tej samej tapicerce. Aby wnętrze nie wydawało się banalne, możesz wyłączyć sofę i zostawić tylko fotele. Ta opcja jest idealna do minimalistycznego pokoju..

Kominek nadaje salonowi szczególny komfort i wyrafinowanie. Może stanowić wspaniałą ozdobę pomieszczenia, potrafi stworzyć ciepłą atmosferę, koi i naładowuje pozytywnymi emocjami. Istnieje ogromna liczba rodzajów i opcji lokalizacji kominków, wszystko jest ograniczone tylko wyobraźnią projektanta.

Kominek można ustawić na środku pokoju, dzięki czemu będzie centralnym elementem wnętrza. Ta opcja nadaje się do przestronnych pomieszczeń i ma swoją zaletę: widok kominka jest dostępny z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Ten rodzaj kominka jest wyposażony w specjalne przeszklone ścianki zapewniające widoczność we wszystkich kierunkach..

Kolejną ekskluzywną opcją jest wbudowany kominek. Ta opcja jest idealna do dekoracji małych przestrzeni. Kominek naścienny podkreśla wyrafinowany styl wnętrza i łączy design z motywami arystokratycznymi.

Klasyczna wersja kominka jest niezmiennie istotna. Można go łączyć z dowolnym stylem pomieszczenia i zawiera surowe, lakoniczne linie. Taki kominek doda szlachetności każdemu wnętrzu i nigdy nie wyjdzie z mody..

Możesz na swój sposób nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter i nadać charakteru salonowi za pomocą dodatkowych elementów: obrazów, poduszek, puf, lamp, dywanów.

W jasnym pomieszczeniu jasne detale będą świetnym dodatkiem. Aby utworzyć pojedynczą kompozycję, możesz wybrać obiekty, które nakładają się na siebie kolorystycznie. Jedną z opcji wystroju, w których każdy wygrywa, jest jasny obraz i poduszki w tym samym kolorze..

Dobrze dobrane figurki dekoracyjne mogą sprawić, że nawet proste, na pierwszy rzut oka, projekt będzie jasny i oryginalny..

Kolejnym elementem, który może nadać ton pomieszczeniu, są niezwykłe półki na książki i półki. Jeśli niestandardowe rozwiązanie zostanie wsparte w postaci innych elementów, pomieszczenie zyska fantastyczny wizerunek..

Geometria przestrzeni ma niemałe znaczenie przy tworzeniu wnętrza pokoju. Pomieszczenia o dowolnej wielkości można spersonalizować, zmieniając kształt sufitu, podłogi lub ścian. Płyty gipsowo-kartonowe są najbardziej odpowiednim materiałem do tych celów. Może służyć do tworzenia wielopoziomowych sufitów, wnęk, ścianek działowych, ozdobnych kolumn.

Oprócz walorów estetycznych tego typu konstrukcje pełnią funkcję praktyczną: mogą służyć do strefowania przestrzeni i tworzenia akcentów na wybranych obszarach pomieszczenia..