Pokoje

Wyłącznie w Twojej kuchni

Czasy typowych wnętrz to już niedaleka przeszłość. Nieformalny design i nowoczesne modułowe zestawy słuchawkowe wykonane według autorskich projektów zgodnie z Państwa życzeniem sprawią, że kuchnia będzie wyjątkowa. Szkice, zweryfikowane w odniesieniu do metrów kwadratowych, znacznie zwiększą funkcjonalność pomieszczenia i zapewnią swobodę przestrzenną.

Aby nadążyć za koncepcją, na początek warto nadać priorytet stylowi. On wyznaczy kierunek i sam stworzy otoczenie. Proponujemy wzory dominujące na przykład: klasyczny, wiejski, nowoczesny, współczesny.

Przewiewne wnętrze Biała przestrzeń Kontrastowa kombinacja

Zgodnie z czasem

Nowoczesność została zsyntetyzowana z klasyki i hi-tech oraz przyjęła najlepsze trendy wskazanych koncepcji. Rozpoznawalny dzięki wyraźnym liniom, lśniącym powierzchniom, stalowym nogom. Fasady mebli są wykonane z niedrogich materiałów, ale kto zawraca sobie głowę zastąpieniem plastiku i emalii bielonym drewnem lub wykończeniem ich naturalnego forniru?

Design w tym duchu przypadnie do gustu zadbanym dziewczynom, ponieważ porządek gwarantują błyszczące puste powierzchnie, racjonalna organizacja przyborów kuchennych ukrytych za drzwiami szafek. Otwarte półki są zasadniczo wykluczone. Meble wyspowe lub półwyspowe ustawione na dużej powierzchni łączy się z układem przedmiotów w kształcie litery U. Powściągliwość w dekoracji i surowy wystrój pomieszczenia dobrze wygląda na tle sufitów napinanych lub bielonej powierzchni, z gniazdem na żyrandol i sztukaterią na obwodzie.

Żółte słoneczniki Kuchnia panoramiczna Kuchnia narożna

Wielopoziomowa gra świateł sprawi, że każde wnętrze będzie wyjątkowe. Linie świecących kropek, mające na celu doświetlenie każdego zakątka, zaleją pomieszczenie światłem, a jasność chromowanych akcentów wpłynie pozytywnie na przestrzeń. Podświetlany mikser zaskoczy Cię oryginalnym designem.

Białe wzory czy bogata kolorystyka żółci i brązu, w duecie kolorystycznych akcentów przeniesionych na dodatki, podkreślą Twój gust i wskażą przywiązanie do stylu. Kalejdoskopowa różnorodność kolorów jest a priori wykluczona. Kilka wazonów, doniczek z roślinami i kolorowych oparć krzeseł wystarczy do harmonizacji tonów..

Klasyka i country to motyw przewodni idealnych gospodyń domowych z domowymi 3-daniowymi obiadami. Meble z litego drewna «Powie» o stabilności życia i wartości rodziny. Jednocześnie można długo i powściągliwie mówić o przyjazności dla środowiska drewna, uroczystym widoku kuchni z jego udziałem, ale piękne i stylowe sekcje wyglądają na samowystarczalne i nie wymagają komentarzy. Wykonane na potrzeby danego tematu, zawsze odznaczają się autorskimi akcentami i doskonałym wykonaniem. Wyposażanie szafek w porządne okucia jest szczególnie cenne przy dekorowaniu chwil..

Bezszwowy blat wykonany z kamienia naturalnego lub jego fajna imitacja stanie się brakującym ogniwem w łańcuchu projektowym i połączy moduły w zestaw. Sprzęt AGD mimo nowoczesnego wyglądu znakomicie wpisuje się w oba gatunki i nie wprowadzi dysonansu do klasycznego brzmienia..

Klasyka stylu Drewno we wnętrzu Kreatywne rozwiązanie Idealny projekt

Klasyka w kamieniu

Pobudź wyobraźnię, zdaj się na fakturę kamienia i zamknij powierzchnię w pierścieniu. Parapet, monolityczna płaszczyzna wyspy, umywalka, z włączeniem fragmentów w panele ścienne, można wykonać w jednym zespole. Materiał jest demokratyczny dla wszystkich stylów i wierny kolorom.

Kamień akrylowy na bazie żywicy jest uważany za dobrą opcję. Gotowy blat o dowolnym rozmiarze będzie wyglądał jak wycięty z litego płótna. A wszystko dlatego, że doskonale przylega i piaskowa na połysk..

Produkty wykonane z kwarcu – naturalnego minerału, z dodatkiem pigmentu rozjaśniającego, wyróżniają się szeroką gamą kolorów i naturalną odpornością na ścieranie. Doskonale odrestaurowany i nada urodzie każdej powierzchni. Marki Plaza i Stone nie wahają się wykorzystać tego w pełni w swoich kolekcjach..

Aglomerat odlewany to materiał kompozytowy, który w ostatnich latach jest szczególnie poszukiwany w elementach kuchennych. Zawiera wióry marmuru, fragmenty granitu i kwarcytu, a przy udziale farb proszkowych wyróżnia się przepiękną kolorystyką. Jego struktura i wytrzymałość sprawiły, że jest wszechstronny do stosowania w dowolnej jakości: zarówno do powierzchni, jak i samodzielnych dekoracji wnętrz. Kolekcję FOSTER Ekoteko reprezentują produkty wykonane ze sztucznego kamienia.

Fałszywy diament W harmonii 2 kolorów Lekkie niuanse Kamienna ściana

Z okiem na kraj

Pojemne dębowe szafy wesprą styl wiejski. Nie muszą być brązowe, a fronty w kolorze ciemnej wiśni wniosą energię spokoju i komfortu. Drewniane uchwyty czy ażurowe metalowe okucia wyglądają niebanalnie i przypominają vintage retro.

Masywny, ręcznie robiony stół stworzy towarzystwo solidnych mebli, a w zestawieniu z krzesłami o określonej tematyce będą wyglądać ekologicznie. Jeśli powierzchnia zostanie sztucznie postarzona, technika doda charyzmy. Ciemne meble i drewniane podłogi wymagają jasnych kolorów i kilku opalizujących plam.

Trzymaj na stole wazon z kwiatami, kosz owoców, lniane serwetki i ten sam ręcznik przerzuć przez oparcie krzesła. Projekt wymaga dużych okien, a draperia zajmuje główną uwagę dekoracyjną. Dywan w jadalni wygląda ciekawie pasując do zasłon.

Cytrynowa żółta ściana «udrapować» krata wykonana z cienkich listew drewnianych pokrytych brązową bejcą. Rozmiary komórek mogą być bardzo duże lub małe, kwadratowe lub ukośne. W stałą strukturę, «Zakład» trochę słoneczników. Powiel wzór na dole okna, ale odtwórz kopię tylko w małym formacie, budując 50 cm żywopłot.Piękno będzie wspierał żółtą roletę rzymską lub inne wersje, które pozostawiają szybę do oglądania.

Przemyślana funkcjonalność Stylowy design Współczesna interpretacja W duchu czasu

Od minimum do maksimum

Koncepcja «współczesny» zwróć uwagę na świeże pomysły i projekty wykraczające poza konwencje współczesnych trendów. Połączenie najlepszej stylistyki «wytłoczyny z jabłek» w dekoracji i w połączeniu z możliwościami technologicznymi, opiera się na oszczędności przestrzeni i indywidualności projektu. Funkcjonalność wyraźnie “cytaty” nowe elementy sprzętu AGD z wygodnym miejscem do pracy. Zwykle są to modele wbudowane. Ale to nie znaczy, że jeśli chcesz oddać się ziemniakom «frytki» raz w miesiącu kupowany jest gadżet.

Meble o prostej geometrii i podstawowym designie są zaprojektowane tak, aby ukryć codzienne szczegóły i przyjmują teksturowane wyrazy powierzchni. Szafki mogą być wykonane z nowoczesnych materiałów i drogich tekstur zgodnie z Twoimi możliwościami. Oceń sam, jak może wyglądać wnętrze, w które zaangażowane jest szkło, kolorowy plastik, drewno, metal. Chociaż pierwszeństwo w podłogach ma płytki i laminat, deski i kamień nie są wykluczone.

Minimalistyczny współczesny kocha czerń i biel. Zgadzam się, trudno nazwać akcję banalną, gdy na czarnej podłodze stoją jasne meble. Odrobina znanego stylu rustykalnego jest widoczna w mieszance ciemnych wnętrz, surowych drewnianych elementów sufitowych i dopasowanych desek podłogowych. Ciągła przestrzeń zostanie rozrzedzona niezwykłymi hokerami, oparciami z fragmentami plastiku, sztucznymi plamami czy teksturowanym wzorem kamienia. Zimną biel zawsze rekompensuje ciepło drewnianej podłogi. Mleczny kolor kuchni w towarzystwie kompozycyjnie ułożonej kamiennej podłogi zdecydowanie nie wymaga dodatkowej dekoracji. Wystarczy kilka tekstylnych detali. O wyrafinowaniu decyduje prostota konfiguracji i gładkość narożników. Błyszczące, czarno-białe fronty szafek w połączeniu z lampami wiszącymi to rozkosz.

Podsumowanie do powyższego: jeśli chcesz uzyskać maksimum przestrzeni i sprawić, by wnętrze zawsze było aktualne, odwołaj się do współczesnego.

Jasny blat Projekt lakoniczny Pomysł na dekorację Projekt w ciemnych kolorach

Niestandardowe pomysły na ekskluzywną kuchnię

Jeśli podchodzisz do projektowania kuchni wyłącznie od strony funkcjonalnej i polegasz na praktyczności w projektowaniu, nudna przestrzeń z czasem zmiażdży psychicznie.

Kolorowy, przyciągający wzrok fartuch może stać się elementem kuchni. Zajmą się tym laminowane panele z niebanalnymi nadrukami, wykonane metodą druku fotograficznego. Panel, ułożony poziomo nad obszarem roboczym, otoczony ramką, będzie powielał piękną ścieżkę. Ciekawie wyglądają złożone ozdoby lub niezależne fragmenty fabuły połączone jednym pomysłem.

Kompozycja trójkątów (szewronów), ułożona w kafelkach 10 x 10 w formie kardiogramu. Zygzaki wyglądają zabawnie w połączeniu z niezgodnymi kolorami. Ten wzór sprawdza się również na podłodze. Wybierz kwadraty ceramiczne w dwóch kolorach i powtórz krzywe na dolnej płaszczyźnie. Monochromatyczna przestrzeń osłabi jasny dywan.

Projekt luksusowy Monopol na kolor Biała cisza Przestrzeń wielopoziomowa

Żywy kolor za otwartymi półkami robi wrażenie. Prymitywizm działań uderza wspaniałym efektem. Pomaluj wewnętrzne panele otwartych szafek lub tylną ścianę za ścianami osłonowymi w kontrastowym kolorze.

Pofragmentowane wygaszacze ekranu tapety są sukcesem. Naprawdę udekoruj otwartą ścianę arkuszami przepisów lub odmierzonymi proporcjami. Białe kreski na szarym samolocie z pewnością nie są trywialne..

Zrób ścianę magnetyczną. Z nawyku wieszania pamiątek na lodówce odejdziemy w ostatniej dekadzie, ale kup “czepianie się” deska nie zaszkodzi. Na nim możesz komponować kompozycje z podarowanych drobiazgów i zostawiać notatki. Sam projekt jest ozdobiony specjalną farbą. Pole szachowe składa się nie tylko z płytek. Za pomocą szablonu podłogę można wykonać w pudełku i wcale nie jest konieczne uzyskanie kontrastu czarno-białego. Zrób to fioletowo-żółty lub beżowo-brązowy lub pomaluj go w swoim ulubionym kolorze.

Jak widać, projektowanie kuchni nawiązuje do dawnych tradycji i przekształca je w nowe idee. Zaprojektuj przestrzeń dla siebie, aby uniknąć ulepszeń i ulepszeń.

W białej ramce

Akcenty uderzeniowe Sekcje modułowe