Pokoje

100 nápadů na vybavení a design malé koupelny

Malé byty jsou v post-sovětských budovách letitým problémem. I ložnice o rozloze 18 metrů čtverečních byla v té době považována za normální, nemluvě o koupelně. Totiž tyto prostory «trpěl» v rukou architektů ze všeho nejvíc. V tomto ohledu se moderní majitelé zajímají o otázku, jak zvýšit koupelnu?

Lehké uspořádání malé koupelny Drobné nápady do koupelny Kámen v malé koupelně Pěkné malé koupelny Jak vybavit malé nápady nápady koupelny Jak zařídit tipy do malé koupelny Jak vybavit malou koupelnu Nápady a tipy na uspořádání koupelny v Chruščově

Tento problém lze částečně vyřešit výběrem správného stylu interiéru. V takovém případě stojí za to věnovat pozornost takovým směrům, jako je moderní, minimalismus a japonský etno styl. Vyznačují se racionálním rozdělením prostor, snadným používáním a minimálním počtem pomocných položek..

Moderní styl

V tomto směru je vítána kombinace jasných barev a těžko kombinovatelných materiálů. Zónování místnosti návrháři velmi aktivně využívají (když je místnost vizuálně rozdělena na několik částí). Instalatérství by v tomto případě mělo být umístěno funkčně. V malé místnosti může být skrytý ve zdi, aby uvolnil další prostor..

Malá moderní koupelna

V secesním stylu si můžete do koupelny vybrat rohovou vanu nebo malý sprchový kout. Nezapomeňte na příslušenství, musí mít nestandardní tvar. Výhodou tohoto směru je, že s jeho pomocí můžete vytvořit jedinečný interiér koupelny, aniž byste utráceli spoustu peněz..

Styl minimalismu

Vyznačuje se jednoduchými jasnými liniemi, maximálním prostorem a minimem detailů. Je ideální pro malé koupelny. Koupelna nebo sprchový kout musí mít nutně rovnoměrný obrys, pokud jsou obdélníkové, pak s jasnými rohy. V tomto případě není povoleno množství různých tónů. Interiér místnosti by měl být udržován v několika odstínech jedné nebo dvou barev..

Malá koupelna ve stylu minimalismu

Nebojte se experimentovat s tímto stylem. Udělat koupel v tomto směru je těžké udělat chybu, protože její název mluví sám za sebe: minimum květin, minimum doplňků a minimum nábytku.

Motivy Japonska

Dnes je velmi módní používat v koupelně japonský etno styl. Už podle názvu můžete okamžitě pochopit, že toto potěšení není levné. Koneckonců, abyste v místnosti vytvořili atmosféru této země, musíte použít takové přírodní materiály jako hedvábí, rýžový papír a drahé druhy stromů..

Koupelna Japonsko

Tento styl je charakterizován takovými rysy, jako jsou: stručnost, závažnost, přemýšlivost. Používá materiály a doplňky šetrné k životnímu prostředí, které připomínají Japonsko. Pokud majitelé bytu nemají spoustu peněz, pak v tomto případě můžete vyzvednout materiály za přijatelnější cenu. Chcete -li to provést, musíte si koupit dlaždici s tematickým vzorem (může zobrazovat větve sakury nebo tradiční japonské domy).

Svícny můžete vyrobit z malovaného skla vlastními rukama. Do malé místnosti dodají romantiku. Pokud majitelé místnosti upřednostňovali koupelnu, nikoli sprchový kout, pak musíte hledat oponu namalovanou hieroglyfy.

9 tipů pro zvětšení prostoru

V malé koupelně byste se měli pokusit dokončit strop, stěny a podlahu ve světlých barvách;

Lehká malá koupelna

Místnost můžete natáhnout na šířku pomocí vodorovných čar a na výšku – svisle.

Malá pruhovaná koupelna

V malé místnosti je vhodné použít vestavěné police a skříně (pokud je to možné). Koneckonců, čím více jednotlivých položek je v koupelně, tím menší se zdá..

Malý koupelnový nábytek

Jak již bylo zmíněno výše, není nutné zaplňovat místnost mnoha doplňky. Padnou do oka a zmenší tak místnost..

Krásná malá koupelna

Pokud má koupelna okna, pak je třeba je stručně vyzdobit. Bude to stačit jedna malá opona, aby odpovídala tónu dlaždice nebo horizontálních žaluzií.

Okna do koupelny

Domácí spotřebiče, jako je ohřívač vody nebo pračka, by měly být přednostně ukryty ve skříních nebo výklencích..

Nápady na pračku v malé koupelně

Zrcadlový povrch je dalším prvkem, který vylepšuje místnost. Může být použit v mnoha různými způsoby, od zdobení skříní až po dokončení stropu nebo dokonce některých stěn v koupelně..

Zrcadlo v malé koupelně

Jednotné osvětlení ve světlé koupelně může místnost opticky zvětšit.

Osvětlení v malé světlé koupelně

Při používání textilu v koupelně byste měli zkusit koupit průsvitné látky ve světlých odstínech..

Světelné závěsy v koupelně

Koupelnové doplňky

Nákup příslušenství je závěrečnou fází úpravy koupelny. Záleží na nich, jak pohodlná bude místnost po dokončení opravných prací. Proto je třeba k jejich výběru přistupovat se vší odpovědností..

Příslušenství č. 1 v této místnosti je zrcadlo. Pokud je možné si vybrat s vestavěnými světly, lze také na okrajích upevnit osvětlovací zařízení. Také v obchodech je velký výběr zrcadel s různými policemi nebo skříněmi..

Fotografie zrcadla v koupelně Malé zrcadlo do koupelny Koupelna v Chruščovově zrcadle

Kvůli vysoké vlhkosti se toto příslušenství často zamlžuje. Aby zákazníci po koupeli nepocítili takové nepříjemnosti, začaly firmy vyrábět zrcadla se speciálním povlakem, který brání tvorbě páry na povrchu. Je pravda, že takový produkt bude stát mnohem více než obvykle, pro který bude svému majiteli sloužit mnoho let.

Málokdo rád šlápne teplými nohami na studené dlaždice. Na základě toho je třeba pořídit koupelnu koberec. Měla by doplňovat celkový vzhled místnosti a vypadat harmonicky se všemi ostatními položkami. Aby nedošlo k utrácení peněz navíc, je lepší koupit vysoce kvalitní koberec (je žádoucí, aby byl vyroben na pogumovaném základě), protože levný výrobek po několika praních ztratí svůj původní vzhled.

Krásná malá koupelna Tipy na zdobení malé koupelny Možnosti designu pro malou koupelnu

Háčky jsou také velmi důležité v koupelně. Jsou vyrobeny z několika materiálů: plastů, keramiky a kovu. Plastové háčky jsou nejlevnější, ale nejsou trvanlivé a mohou se pod tíhou mokrého ručníku zlomit. Chcete -li je opravit, nemusíte do zdi vyvrtávat otvor; k tomu stačí odstranit ochranný povlak ze zadní části výrobku a přilepit jej na požadovaný povrch..

Malá krásná světlá koupelna Nábytek v malé koupelně Jak vybavit malou koupelnu

Keramické háčky vypadají na obkladech velmi originálně a mají dlouhou životnost. Pokud jde o kovové výrobky, zde jsou také výhody. Tyto háčky jsou odolné, hygienické a snadno se ošetřují..

Jednotlivé objekty na sebe zpravidla upozorňují. Pokud má tedy místnost malou plochu, je lepší to udělat ručníky měly stejný odstín jako dlaždice. Ve velké koupelně si můžete dovolit koupit světlé, poutavé froté výrobky.

Jak vyzdobit malou koupelnu Malé možnosti designu koupelny Krásná světlá malá koupelna

Nezapomeňte na různé figurky a další dekorativní předměty. Velké mušle, vonné svíčky pomohou doplnit vytvořený obraz místnosti a můžete si také koupit mýdlo ve formě růže nebo nějakého zvířete. Vše závisí na zvoleném stylu a tématu koupelny..

Interiér a design malé koupelny Jak vybavit koupelnu v Chruščově Průhledná sprcha v malé koupelně

Problém velikostí řešíme nábytkem a zařizovacími předměty

Prostor pod umyvadlem se téměř nepoužívá, ale marně. Taková oblast může být také prospěšná..

Malé koupelnové doplňky

Velmi prospěšný je různý víceúrovňový nábytek. Za prvé zabírá menší plochu a za druhé pojme více položek..

Víceúrovňový koupelnový nábytek

Racionální využití prostoru na stěnách místnosti

Zásuvky v koupelně

U zvláště malých místností lze využít prostor nad toaletou

Možnost vybavení koupelny

Police částečně skryté ve zdi nezabírají místo, díky čemuž se místnost zdá prostornější.

Police do koupelny

Multifunkční nábytek je náš nejlepší přítel.

Vestavěný multifunkční nábytek

Police nad toaletou mohou být nejen funkční, ale také krásné.

Jak vybavit koupelnu v Chruščově

Nábytek vestavěný do zdi je dobrou volbou pro úsporu místa.!

Vestavěný nábytek do zdi v malé koupelně

Slušný úložný prostor.

Jak vyzdobit malou koupelnu

Používáme nábytek “plná síla”

Nábytek pro malou koupelnovou fotografii

V malých koupelnách musí být všechny druhy příslušenství pro ukládání ručníků, nezbytností a dalších věcí.

Osvětlení v koupelně Chruščov Krásná modrá koupelna v Chruščově Jak zvýšit funkčnost koupelny

Pod umyvadlo můžete vytvořit víceúrovňovou oblast.

Umyvadlo v malé koupelně

Transparentní nebo skleněný nábytek v kombinaci s různými svítidly může nejen vizuálně zvětšit plochu, ale také plně využít prostor!

Design velmi malé koupelny

Zde je pár nápadů na pračku.

Pračka v koupelně Chruščov Kam dát pračku do malé koupelny Praní v malé koupelně Pračka, kam umístit koupelnu v Chruščově Nápady na malou koupelnovou pračku

Několik dalších možností pro uspořádání malé koupelny

Zajímavé nápady do koupelny Rafinovaný interiér koupelny Jak udělat koupelnu Možnosti koupelny Foto design malé koupelny Fotografie malé koupelny Zajímavý design koupelny Konzervativní koupelna Původní koupelna Rohová sprcha v koupelně Vytvoření originálního designu koupelny Skvělý nápad do koupelny Koupelna + WC Bílá malá fotka koupelny Moderní malá koupelna Na obrázku malá malá koupelna Malá koupelna ve světlých barvách Nástěnná dekorace v koupelně pod stromečkem Originální dekorace na zeď v koupelně Pohled shora na malou koupelnu Modrá malá koupelna Moderní design malé koupelny Světlý interiér malé koupelny Malá koupelna + WC Police v koupelně Oranžová malá koupelna Originální dekorace na zeď v koupelně Malá koupelna ve stylu minimalismu Na obrázku růžová malá koupelna Ornament v malé koupelně Návrh interiéru malé koupelny Vysoce technická koupelna na obrázku

S pomocí výše uvedených tipů budou majitelé malých bytů schopni dobře vybavit svou koupelnu. Při honbě za centimetry navíc je ale důležité to nepřehánět. Koneckonců, každý majitel oceňuje funkčnost a pohodlí uspořádání předmětů v koupelně..