Pokoje

Malá tajemství velké ložnice

Při přijímání objednávky na design působivé ložnice si většina designérů představí integraci minimalismu do moderního stylu interiéru. A lze jim porozumět, protože žádný styl není tak nakloněn využití maximálního prostoru jako minimalismu. Prostor a svoboda pohybu, žádné kudrlinky v dekoru a někdy jejich úplné odmítnutí, svěžest, čistota linií a tvarů.

Velká ložnice

Ale ne všichni majitelé domů potřebují pouze postel a lampu připevněnou ke zdi v obrovské ložnici. Někdo potřebuje zařídit místo pro práci nebo kreativitu, někdo potřebuje křeslo a konferenční stolek a někdo sní o vaně přímo v ložnici. Všechno je možné při zachování závazku k minimalistickému přístupu při uspořádání působivé ložnice.

Prostorná ložnice

Na příkladu 60 designových projektů velkých ložnic navrhujeme zvážit nuance designu povrchů místnosti, jejího vybavení, závěsů oken a postelí, dekorace a další.

Světlá paleta

Paleta barev působivé ložnice

Jak velká je ložnice, mnoho designérů a majitelů domů se neuspokojí s žádnou jinou paletou pro povrchové úpravy jiné než světlé a dokonce čistě bílé. Pro minimalistický styl jsou stěny a strop a někdy i podlaha ve světlých barvách charakteristickým rysem. Malé kontrastní dekorační předměty, umělecká díla nebo dekorace na čelo vypadají v takových případech nejvýhodněji..

Ložnice pro dvě zóny

Lehké dokončení místnosti

Sněhově bílá úprava pro ložnici s velkými okny

Je to opravdu úžasný pohled, když je ložnice působivě velká, vyzdobená v bílé barevné paletě a zaplavena slunečním světlem. Prostor, čistota, elegance a pohodlí přemáhají takovou místnost..

Velká okna v ložnici

Panoramatická okna a světlo

Živá umělecká díla

Na půdě

Sněhobílá ložnice

Ložnice v bílém

Sněhobílá iluze

Sněhově bílý interiér

Ložnice na horním patře

Pastelové barvy ve výzdobě ložnice

Alternativou k použití bílé jako základu pro výzdobu ložnice může být skupina pastelových barev. Vyberte si z teplé nebo studené palety neutrálních, klidných tónů v závislosti na intenzitě přirozeného světla.

Pastelová paleta do ložnice

Ložnice v neutrálních barvách

Ve stříbřitých tónech

Kontrastní výzdoba

Ložnice za příčkou

Světlé odstíny pro interiér ložnice

Světelné prostředí

Přízvuk modrá zeď

Teplé odstíny

Tmavá paleta pro velkou ložnici

Prostorné prostory jsou schopné odolat dostatečně tmavým odstínům pro povrchové dekorace a vybavení ložnic. Hluboké, tmavé tóny mohou navodit atmosféru intimity a relaxace, kterou mnoho majitelů domů potřebuje po náročném dni v práci..

Tmavá paleta ložnice

Tmavé odstíny pro kontrast

Temná zeď

Přízvuk tmavá zeď

Tmavě šedé tóny

Světlý interiér jako způsob sebevyjádření v designu ložnice

Jsou to prostorné pokoje, které nám umožňují užívat si jasné a bohaté barvy při zdobení a zdobení ložnice. Návrháři chápou, že ne každý má rád světlou, monochromatickou paletu v interiéru ložnice a nabízí možnosti designu s jasnými, barevnými prvky a dekoračními předměty..

Kontrastní design

Světlé textilie

Světlé parkety

Jasné akcenty

V tyrkysových barvách

Cihlová dekorace jako přízvuková zeď v ložnici

Často můžete najít design ložnice ve stylu podkroví, harmonicky integrovaný do moderního stylu místnosti. V tomto případě mohou cihlové zdi působit nejen jako symbol sounáležitosti s průmyslovým stylistickým trendem, ale také zdůraznit pozornost, například na čele postele. Cihlová úprava vypadá nejlépe ve velkých místnostech, podobně jako v bývalých výrobních prostorách..

Cihlová zeď v čele

Cihlová úprava

Nabílená cihla

V ložnici velký krb

Když je v ložnici dostatek místa, můžete přemýšlet o umístění krbu s přírodním nebo umělým ohněm. Pocit domova za chladných zimních večerů zahřeje nejen tělo, ale i duši. Navíc samotný design krbu může působit jako ohnisko pozornosti a dokonce i jako umělecký předmět..

Neobvyklý krb

Záměrným rozhodnutím designéra se krb v této prostorné místnosti naplněné množstvím přirozeného světla proměnil v neobvyklý dekor s funkčním pozadím. Samozřejmě se stal ústředním bodem ložnice, zatlačil do pozadí jak velkou postel, tak rekreační oblast a dokonce i přítomnost druhé úrovně po obvodu celého prostoru místnosti..

Velká ložnice s krbem

Luxusní ložnice s krbem

Krb do ložnice

Prostorná ložnice s krbem

Velká ložnice v bílém provedení

Koupelna ve velké ložnici

Pokud to prostorový prostor umožňuje, můžete segment pro organizaci koupelny oddělit, ale existuje značný počet majitelů domů, kteří by rádi viděli vanu přímo ve své ložnici. Z hlediska nákladů bude tento přístup k uspořádání místa pro vodní procedury ještě levnější než uspořádání oddělené místnosti, ale při výběru materiálů pro dokončení a vybavení je třeba vzít v úvahu přítomnost vlhkosti v ložnici pokoj, místnost..

Koupelna za zdí

Koupelna za zdí je nejběžnějším a nejpraktičtějším způsobem uspořádání území koupelny v ložnici..

Koupelna za posuvnými dveřmi

Vybavení této ložnice naznačuje schopnost oddělit obytné a užitkové prostory – koupelnu lze částečně skrýt za posuvnými dveřmi.

Světlá ložnice s koupelnou

Umístit vanu do prostoru ložnice bez jakýchkoli zástěn a příček je odvážné rozhodnutí, ale jak vidíme, v této místnosti designér neodmítne odvahu. Jasná paleta, barevný nábytek, povrchová úprava neobvyklá pro ložnici, originální přístup k osvětlovacímu systému a dekorativním prvkům – vše funguje tak, že vytváří vysoce personalizovaný obraz netriviálního prostředí.

Koupel v ložnici

Další příklad přítomnosti koupelny v ložnici, ale v mnohem klidnější barevné paletě a minimalistickém prostředí..

Venkovské prvky v ložnici

Další nábytek do ložnice

Když je ložnice více než působivá, mnoho majitelů domů se snaží uspořádat kromě hlavního prostoru na spaní také různé segmenty nezbytné pro jejich pohodlnou zábavu. Pro někoho je výhodné, že je kancelář v ložnici, pro někoho potřebujete koutek pro čtení a kreativitu, ženy hlasují pro přítomnost toaletního stolku nebo dokonce pro pořádání plnohodnotného budoáru.

Pracoviště v ložnici

Knihovna v ložnici

Studujte v ložnici

Přítomnost stolního počítače nebo jednoduché konzoly pro počítač je častým prvkem vybavení velké ložnice, někdy je zde dostatek místa pro uspořádání police s knihami, otevřené nebo uzavřené úložné systémy.

Obrovská ložnice s posezením

Ložnice s arkýřem

Mini obývací pokoj v ložnici

TV v ložnici

Dodatečné vybavení

Kompletní obývací pokoj v ložnici

Noční postel

Organizace místa pro relaxaci ve formě malého obývacího pokoje, někdy se skládá pouze z křesla a konferenčního stolku, umožňuje nejen vybavit ložnici další funkčností, ale také radikálně změnit její interiér, odklon od minimalismu a závažnost situace.

A nakonec vám dáme do pozornosti dva obrazy minimalistických velkých ložnic s kontrastním netriviálním designem..

Minimalistický interiér

Čistý minimalismus