Pokoje

Padesát nápadů do ložnice malé slečny

Jak se dětský pokoj vyvíjí, design dětského pokoje prochází opakovanými změnami a po každých 5 letech vyžaduje úplnou změnu. «scenérie». Blíže k pubertě je interiér utvářen podle standardů rodičovské ložnice, ale s určitými úpravami ohledně genderových rozdílů, věkového odstupňování, zájmů, dekorativních preferencí. Pozornost jsou nabízeny možnosti pro scénář uspořádání pokoje pro slečnu věkové kategorie 10+.

Teenage získalo nezávislost už dávno. V období aktivního hledání stylu a formy projevu je teenagerský minimalismus a oddanost myšlence často podřízena myšlence a touze vyniknout. V jejich prostředí se odráží dívčí vášně pro růžovou barvu, specifickou subkulturu, napodobování mystických hrdinů a kultovní postavy. Proč nedat dámě šanci na sebepotvrzení a poslouchat její přání, vyzdobit pokoj podle svého přání. Chcete -li začít, zkuste navrhnout následující možnosti.

Texturované tisky V harmonii hnědých tónů

Fascinace květinami

Víte, jaké emoce chce vaše dítě zažít? Koneckonců, školní výkon, koncentrace, aktivita závisí na principu distribuce barev. Přidají se teplé tóny «útulný» pocity, ale jsou zákeřné z hlediska korelace s ostatními ve formátu místnosti. Když jsou nasyceni, prostor bude dráždit a vést ke ztrátě tónu. Studená paleta se vyznačuje odpoutaností a relaxací. Správné rozhodnutí? Jednoduché a víceprůchodové kombinace, důraz na detail, dekorativní akcenty. A pokud vás něco mate a nechcete riskovat budoucí pohodlí – přesuňte pozornost na přirozené odstíny a upravte stupeň jejich aktivity podle svého uvážení..

Krásná kombinace V dominanci červené

Žlutá tedy aktivuje mysl a zvýší zvědavost. Zelená a fialová – uklidní a naladí se na vlnu snění. Mírná růžová neutralizuje agresi, dodává emocionální úžas. Hnědá a její tmavé odstíny jsou v kompozicích povoleny fragmentárně, to však neplatí pro designy s aktivitou «mléčná čokoláda», okrové a neutrální tóny. Jejich «přátelský» tóny ve společnosti čistých barev pacifikují. V jantarovém přetečení proudu v barevném skle vylévajícím z lampy, v měkkém světle stojacích lamp na modrošedém pozadí stěn bude design zdrženlivý a jasný a zároveň elegantní a domácí.

Ložnice pro dospívající dívku Přírodní motivy Puntíkovaná zeď Barevný design

Pokud se do ložnice dostane hodně slunce, měli byste přejít do odstínů azurové, tyrkysové a světle modré. Lehkosti a něhy lze dosáhnout kombinací světlých stěn a jejich shody se stejnými fasádami nábytku. Aktivní světelné proudy a vzdušné krajkové závěsy vytvoří další objem. Modrá se perfektně rýmuje s nádhernými skvrnami: růžoví a žlutí motýli, na pozadí světle šedé tapety s potiskem sítotiskem, jejich kovový lesk. Stojí za to vyzdobit celou místnost jemným barevným schématem, použít ji selektivně nebo použít pouze v textiliích.

Chcete -li zlepšit pocity, ponořte se hlouběji do tématu. Pro letadla použijte námořní tóny, opakujte pískový tón na podlaze a modrou oblohu v horním prostoru ložnice. K vytvoření iluze pomůže příslušenství: skleněné vázy s kameny a mušlemi. Bílé pozadí stěn, lemované azurovými a chrpovými modrými pruhy, nalepené na panel, v objemovém formátu s mořskými skicami, jako delfíni, je relevantní také pro dívčí pokoje.

Modrá zeď

Tyrkysový přehoz

Odstíny oblohy a vody

Barevné cikcaky

Hledáte alternativu k růžové

Při skicování nevazujte nápady na monopol na růžovou. Kult Barbie je docela nudný a královna panenek byla dlouho přesunuta na trůn. Pokud se vaše přesvědčení neshoduje s vírou vaší dcery, hledejte alternativu mezi broskví, odstínovými odstíny samotné barvy, teplou béžovou. Představte kontrastní barvu ve variantách s výtisky. Potvrďte přítomnost černé s tmavými povrchy nábytku. A pamatujte si, že v každé složité verzi existuje východisko – design s jemným bílým rušením. Jeho všestrannost vás zachrání před monosyllabickým vnímáním, zvýrazní jasné akcenty a spojí děj dohromady. Korálové pruhy na stropě s černými závěsy, s bílými ozdobami na přehozu a polštářích – to je svěží čtení a úplně jiný dojem.

Korálové pruhy

Akcentní žárovky

Svítidla z růžového skla jsou vnímána odlišně. Lampy, přesně kopírující svěží květenství, složité tvary a jednoduché konfigurace koulí, stínítka, ve hře oslnění vytvářejí vitrážovou krásu a lyrickou náladu. Spárovaná srdce a jejich girlandy romanticky ozdobí zeď v čele.

Bílý prostor místnosti je identifikován lehkostí a lehkostí. Uspořádejte akcenty tahy barev z jemné palety. V achromatickém prostoru bude úspěšně zaregistrována jasná barva azurové nebo jarní trávy, barevné imitace kůže. Pro «bez tíže» pověsit otisky na okna mušelínem nebo ozdobit otvory žaluziemi. Upřednostňování květinových motivů na textiliích (navrhl Caro). Skleněná pampeliška nad stropem se stovkami třpytivých paprsků vás přesvědčí o touze relaxovat ve světlém prostoru.

Skutečný design Jemné odstíny

Kouzelná místnost pro mladé dámy

Vezměte jako základ své oblíbené barvy a aktivně je využívejte v textiliích, ložním prádle a volném povrchu. Andělé, trpaslíci a elfové jsou naprosto dívčí téma a jsou vždy v trendu s mladými dámami. Obrázky jsou vítány jako potisky koberců, skleněné figurky, třpytivé nálepky. Pohádkové prostředí doplní světelné závěsy s jemnými květinami, vzdušný přehoz na postel a stejné závěsy. Za letní náladu po celý rok mohou veselé tapety s vlající motýly, vážky na lesklé organze, velké včelí klipy na lustru. Sbírky textilií Kinder nebo Life&Hýčkání designu s řadou sortimentů s přírodní tematikou.

Mix barev

Animalistic série Casablanca potěší legrační malá zvířátka. Je přípustné uspořádat zoo na pokoji nebo upřednostnit širokoúhlou obrazovku «portrét» oblíbené zvíře.

Panel s ptáky

Šťavnaté barvy

Místo registrace filmových postav je na zdech, závěsech, v plyšových a plastových inkarnacích. Ve sbírce je shromážděno kvarteto čarodějnic z Vinsku, panenky s kuličkovými klouby a řada zhmotněných postav, které zdobí ložnice mladých víl. Návrháři textilních výrobků pro děti, například od Garden Exclusive, pečlivě sledují nové jevy na obrazovce a promítají je do designu obrazů. Můžete přidat nové do zábavné společnosti vlastní rukou. «osob».

Chcete -li to provést, použijte na fasádách a zrcadlech techniku ​​decoupage a půjčujte si ilustrace z knih. Postel s nebesy, polychromovaný prostor, obarvený pestrobarevnými vzory, díky klidnému pozadí absolutně neruší. Děj je spojen s domem pro panenky, vytváří báječnou atmosféru, dotýká se spontánnosti. Stačí si vystačit s roletovými závěsy na oknech, abyste se vyhnuli identifikaci s ložnicí..

domeček pro panenky Koláž z plakátů

Proto se ona a postel dostanou do centra pozornosti. Přítomnost módního atributu – vrchlíku definuje koncepční myšlenku. Vícevrstvé třásňové drapérie vytvoří atmosféru pohádky, a pokud svou představivost posílíte dekoracemi v orientálních barvách, Šeherezádiny pohádky se vyjasní. Rovná organza se blíží minimalistickému designu.

Lila modro-lila Postel princezny

Prostor pro určování trendů

Která mladá dáma nesní o tom, že se stane stylistkou, pokud je od dětství zodpovědná za reprezentativní vzhled panenek? Svět kreativity pro kreativní lidi nezná hranic, ve kterých je vše podřízeno módě, krejčovskému umění, fotografii, skicám a všemu, co je spojeno s půvabem. A rodiče mají vždy příležitost stát se kanálem pro touhy své dcery. Příkladem toho je návrh místnosti podle záliby dívky..

Postel princezny Ložnice pro mladou fashionistku

Talent mladé dámy se určitě projeví v touze zařídit si ložnici podle vlastního návrhu. Barevná schémata pravděpodobně nebudou obecná. To neznamená, že prostor přemůže jas a odvážnou kreativitu. Vnitřní harmonie vám umožní najít rovnováhu a vyjádřit vlastní vizi tématu. S pouhými 3 základními barvami, několika odstíny – a ukázkou jasné svislé polohy nad čelem postele se zážitek zcela změnil. Hmotnost černé je kompenzována beztížností bílé přikrývky. Přechodový žlutý tón na zádech se spojil v duetu se stojací lampou a slunečné akcenty fascinují oko právě na nich. Čtěte takto, design vypadá úžasně..

Luxusní ložnice

Přizpůsobení místnosti a její jedinečnost je přípustné pomocí obrázků. A pokud vezmete v úvahu skutečnost, že nudné plakáty lze snadno nahradit čerstvými, získáte možnost upravit interiér podle své nálady. Zarámované fotografie, které kontrastují s pozadím, ale ladí s policemi nebo policemi, přidávají uměleckou hodnotu. Je lepší dokončit rámy na jedné stěně a kombinovat koláž se světlem..

Zeď s příslušenstvím Stylový pokoj

Osobní ložnice pro dospívající dívku

Stereotypy jsou minulostí a sebevyjádření nic nestojí v cestě. Hrajte s výtisky a variacemi ve stejném prostoru. Nebojte se experimentovat a nenechte se zmást jejich rozmanitostí. Pruhy, cikcaky, velké vzory a kytice letních barev jsou díky monochromatické barvě a jejím odstínovým nuancím integrovány a v různých verzích vypadají atraktivně.

Zajímavé řešení Oslnivá krása

Uspořádání designu pro zrající rockovou hvězdu neznamená nic nadpřirozeného. Zavěste kytaru, duplikujte její tvar na polštář. Jednu zeď ozdobte zrcadlovými dlaždicemi, druhou lesklými kotouči nebo vintage deskami. Udělejte si na postel pódium. Bílá svislá stěna s identickou reprodukcí hudební knihy sjednotí myšlenku a umožní «hudební» ložnice» stát se jedinečným.

Místnost hudebníka Dvojice poznámek

Jaký pokoj by chtěla vidět dívka-sportovec? Samozřejmě ložnice se známým prostředím, které jí připomíná koníček. Symbolické plakáty, fotografie idolů, kresby na textil, police s vlastními regáliemi a trofejemi, ocenění v rámci vytvoří požadovaný doprovod. Místo vysokých skříněk použijte otevřené regály nebo kompaktní moduly s čirým sklem.

Myšlenku úspěšně doplní barevná kola v retro stylu nebo obraz zlatých kelímků na bledých závěsech. Obecně platí, že preference přísných forem, i když zároveň něžný věk vyžaduje emoce z krásy, které jsou dány barvami a oblíbenými hračkami. To vysvětluje eklektický mix v dívčině ložnici..

Originální regály V barvách oliv a fuchsie

Design určuje temperament dítěte. Turgeněvovy mladé dámy mají blízko k pastoračním tématům v přírodních barvách. Pokud šedá, pak průhledná. Modrá je spojena s bezednou oblohou, modrá – se vzdáleným horizontem za jasného dne, růžová – s lehkým dívčím červenáním. Fuchsiové nebo tyrkysové barevné atributy se zvýrazní a neporušují vytvořenou harmonii celkové kompozice. Bez postele s nebesy nebude děj úplný, ale má také právo být realizován ve vlastní interpretaci..

Prozkoumejte prostor, přizpůsobte si nápady pro sebe a nezapomeňte na experimenty v kreativitě!

V duchu retra

Postel s baldachýnem Tyrkysově žlutý přehoz Nádherné závěsy Okouzlující ložnice Jemná barevná kombinace Harmonická kombinace Důraz na červené doplňky Moderní design Kombinace různých potisků Místnost v neutrálních tónech Postel s modrým čelem