Pokoje

Romantika a smyslnost růžové ložnice

Něha, ženskost, kouzlo, romantika, láska – to vše zahrnuje růžovou. Podle psychologů má růžová barva na člověka uklidňující účinek, pomáhá uvolňovat nervové napětí. Ložnice v růžové barvě vám pomůže nejen relaxovat, uklidnit se, ale také si dopřát růžové sny v útulné atmosféře. Barva růžové krajky v takové ložnici vytváří atmosféru něhy, sublimity a pohodlí..

Růžový interiér ložnice

Dámská volba

Růžová barva dekorace a dekorace je nejčastěji volena pro krásnou polovinu lidstva. Mohou to být ložnice:

Růžový design ložnice

Třešňově růžové stěny naplňují místnost blažeností a teplem. Nábytek v růžovém marshmallow s řezbami připomíná samotnou pochoutku. Malá princezna se v takové místnosti nebude nudit: monotónnost vybledlých barev zředí koberec, kombinuje světlé a světle růžové čtverce v šachovnicovém vzoru a malované karmínové stojany na lampy.

Růžový interiér v místnosti

Pro staršího mladého člověka můžete použít kombinaci několika barev. Světle zelená s růžovou jsou hlavními barvami této místnosti. Tmavě růžové a světle zelené pruhy svisle a vodorovně jsou efektivně ředěny béžovými a čokoládovými odstíny. Dekorace v hlavních barvách dekoru činí místnost velmi emocionální a zábavnou..

Růžová postel v ložnici

Romanticky smýšlející dívka se v takové místnosti bude cítit skvěle. Několik růžových odstínů ve výzdobě stěn a stropu, ve vzorech textilních doplňků přináší do této ložnice snění. Dokončení růžového motivu je fialovo-šeříkový motýl nad krbem.

Růžová ložnice s velkým oknem

Odstíny růžové broskve – od světlé po bohatou – v kombinaci se smetanou a bílou naplní ložnici teplem a pohodlím.

Kombinace růžové v ložnici

Výtržnost barev této ložnice je harmonicky vepsána přehozem barvy mrtvé růže a stěn ve stejném odstínu s bledě růžovými geometrickými tvary. Tím se ztlumí celková barva interiéru. Fanoušci Boho si tuto útulnou a mírně zlomyslnou místnost zamilují..

Romantické růžové hnízdo pro dva

Interiér s růžovým dekorem do ložnice vybírají i zamilované romantické páry.

Krásná ženská ložnice

Tato ložnice je ideální pro novomanžele. Sytě růžová stěna v čele postele přitahuje pozornost, ale jelikož je umístěna za čelem postele, nebude při relaxaci nikoho rozptylovat. Bílé přehozy, polštáře, lampy a roztomilé doplňky s vyznáním lásky ve světle růžové neutralizují jas obložení stěn.

Růžové postele v designu ložnice

Ložnice pro dva v růžovém je poměrně odvážné a mimořádné řešení. Nápadný jas tohoto interiéru naplňuje místnost láskou a vášní. Jen málo lidí bude schopno odolat hojnosti hlubokých odstínů fuchsie v ložnici. Detaily a nástěnná malba v bílé barvě pomáhají zmírnit dojem koncentrace jasně růžových tónů..

Krásná světle růžová ložnice

Neobvyklá rozmanitost interiéru ložnice ve venkovském stylu vytváří hravou a veselou náladu. Různé druhy klecí, květinové motivy na stěnách a závěsech, čalounění nábytku – vše je provedeno v růžovo -oranžovém odstínu. Rovnoměrnost obložení stěn a záclon výrazně zužuje prostor místnosti, což je vhodné pro ty, kteří rádi odcházejí do důchodu.

Růžová barva je docela demokratická: její mnoho odstínů je navzájem perfektně kombinováno a ladí s jinými barvami:

Prostorná růžová místnost

Modré a růžové barvy v ložnici zdůrazňují čistotu hlavní bílé proložené černou.

Růžová a bílá je klasika

Tato kombinace vypadá obzvláště působivě. Bílé ticho ožívá vzhledem jemných a ženských tónů růžové.

Kombinace bílé a růžové

Lososově růžový strop vizuálně rozšiřuje prostor a přehoz a polštáře ve stejné barvě nedovolují «odejdi» místnost ze stropu. Nenápadné růžové pruhy na závěsech a dalších doplňcích propojují všechny prvky výzdoby ložnice.

Světle růžová ložnice

Noční panel a pouf, fuchsiová deka a polštáře vytvářejí jasný akcent na sněhově bílém pozadí celé místnosti. Vzdorný akcent zjemňují bílé a růžové květinové motivy na čalounění židlí a střední části panelu nad postelí.

Růžový design postele

Bílá monotónnost místnosti ožívá fialovými a levandulovými odstíny, zatímco kombinace se smetanou a zlatem dodává ladný flirt. Fialové květy na čele a základně postele spojují prostor se sytě purpurovým římským odstínem.

Krásná růžová ložnice Krásná růžová ložnice

Na obecném sněhově bílém pozadí vytvářejí jednotlivé ultra růžové doplňky akcent v prostoru ložnice..

Červená a růžová ložnice

Mnoho odstínů korálové růžové obklopené bílou naplňuje místnost teplem a světlem.

Osvětlení v růžové ložnici

Šedo -růžové závěsy, bledě růžové stěny, podlahy, podhlavník a čelo postele v purpurových barvách – základ dekorace interiéru, zdůrazněný bílými detaily.

Elegance kombinace šedé a růžové

Celkové šedé pozadí ložnice v minimalistickém stylu je v několika detailech oživeno tóny a středními tóny malinového odstínu. Růžovo-karmínové a šedé pruhy panelu nad postelí jsou kombinovány se stejnými pruhy na jednom polštáři a dotvářejí karmínové téma koberce a křesla..

Ženský růžový design ložnice Ženský růžový design ložnice Ženský růžový design ložnice Ženský růžový design ložnice

Odstíny šedé – světle šedá, stříbrná šedá, marengo v kusech nábytku a pár doplňků dodávají interiéru jemnost a propracovanost v růžových tónech.

Harmonie růžové a béžové

Karmínové a korálové odstíny růžové v kombinaci s béžovou naplňují pokoje harmonií a klidem. V takových ložnicích vládne mír.

Růžový design pokoje Růžový design pokoje

Kontrast růžové a černé

Kombinace kontrastních barev je vždy neobvyklým a odvážným řešením. Jednotlivé prvky výzdoby v tmavé, světlé a pastelově růžové na pozadí černých detailů dodají high-tech ložnici romantiku a sexualitu.

Tmavě růžový interiér ložnice Tmavě růžový interiér ložnice

Při zdobení ložnice v růžové barvě návrháři doporučují dodržovat základní doporučení: