Pokoje

Skutečné novinky v designu závěsů do ložnice

V náručí Morfea trávíme třetinu svého života. Vstáváme z postele, jdeme k oknu, zatáhneme závěsy a vpustíme další den do života. Koutkem našich ospalých očí si všímáme designu pláten, užíváme si hmatový kontakt s látkou a užíváme si příjemné dojmy z nového rána, plížíme se do kuchyně. První emoce jsou zranitelné a měly by být jemně chráněny před otravnými okamžiky, a proto je lepší při návrhu ložnice zvolit svou oblíbenou barevnou paletu, vzít v úvahu stupeň pronikání světelných toků a dovedně regulovat jejich intenzitu.

Každou sezónu nám nabízejí zajímavé nápady drapérií. To platí pro nové kompozice tkanin, originální potisky a barevné kontrasty. Současně jsou vybrány dominantní barvy, směry v dekoru, principy akcentů. Letos máme k dispozici nádherné textilie, z jejichž barev běhají oči. Zástupci, hedvábí, tyl, taft a řada tkanin s nádhernými vzory fascinují krásou. Lesklé reliéfní a hladké textury, tištěné kresby, plátna s akvarely a řada fantasy zápletek jsou navrženy tak, aby neobvyklým způsobem vyzdobily místnost.

Tříbarevné řešení Stylová ložnice

V duhové barvě a moři kreativity

Doporučujeme lesklé povrchy a exotické vzory. Africké a indické motivy, nepředvídatelnost kombinací, modely vyrobené technikou shabby chic jsou módní mezníky v záclonovém umění. Husté polovlněné podklady s lesklým topem jsou pro. Při úpravách oken jsou vítány také brokáty, potahové látky s lesklými pruhy a výrazné strukturální vzory. Jediná poznámka: elegantní soubor se vejde pouze do odpovídajícího interiéru.

Krásné potisky textilu

Tandem z viskózy s bavlnou je praktickou a často používanou verzí záclonových kompozic. Textil s přírodním základem a lavsanem, fragmenty strojové výšivky ohromují složitostí vzoru. Viskóza ve společnosti bavlny a lnu s lurexem překvapuje jemnými odlesky a neztrácí svůj reprezentativní vzhled po mnoho let. Kompozice s polyesterem jsou prezentovány v duhové galerii produktů. Nové kolekce z Evropy umožňují tvrdit, že design záclonových tkanin je podobný umění. Známí výrobci aktivně využívají přírodní vlákna a technologické produkty a úspěšně kombinují různé základy. Například záclonová tkanina «Slátanina» Jedná se o unikátní letošní jev. Optimistické barvy v různých stylech a zajímavé kombinace budou luxusním doplňkem ložnice.

Pestrá záclonová tkanina

Sbírka «Retra» prezentováno v úžasně krásných variacích a má téměř přírodní základ (80% bavlna). Ráno budou inspirovat kresby s velkými monogramy na bledém pozadí, prokládané pruhy a květinové potisky aplikované tiskem. K dispozici je také výběr doprovodných tkanin z organzy v různých barvách.

Ložnice v teplých barvách

Nové předměty z umění. Chic je krásné barevné schéma, které spolu ladí a může poskytnout večerní relaxaci. Teplo šeříku a barvy letní louky malovaly povrch hustých textur a v solidaritě s bledou organzou jsou připraveny se spojit do krásného souboru.

Šeříková ložnice Elegantní řešení

Lila, šeřík, víno, švestka, hořčice a všechny zelené odstíny ve zvláštní poloze. Klidné pískové a krémové tóny jsou žádané v každém ročním období..

Otevřená okna Jemná dekorace do ložnice

Krása a funkčnost

Klasický styl ložnice je zdůrazněn těžkými závěsy, které se vrátily do módy z nedávné minulosti. Reliéfní samet a jemný velur, semiš, tvíd a gobelín jsou jemně přehozené. Hustá tkanina dodává drapérii hustotu a hmotnost, záhyby – objem. Rovná plátna lemovaná zespodu hedvábím vypadají draho a elegantně. Směs objemných textur, jako je velur s krajkovým lemováním, ochucená korálky, zanechává pocit oslavy. Hra barev různých textur je módním mezníkem v umění šití. Lněný a hedvábný taft je považován za nejoblíbenější v ložnici..

Na podšívce závisí nejen typ záclon, ale také míra osvětlení místnosti. Smíšená vložka s jednostranně lesklým topem navíc chrání barvu před vyblednutím. Záclony se syntetickým podkladem jsou vybrány tak, aby absorbovaly hluk z ulice a počasí. Pro větší efekt je lepší upřednostnit kontrastní výkon. Mořská světlá strana na pozadí tmavé přední strany bude vypadat stylově a pomocí barevných klop bude ukazovat na dominantu interiéru.

Světlé výtisky na světlém pozadí

V duhových barvách

Volně tekoucí pruhy jsou elegantním párem a nezapomenutelnou klasikou. Pokud vás vede touha zdůraznit texturovanou krásu textilií nebo tisků, neměli byste být chytří u složitých modelů, ale upřednostňovat demokracii i pláten. Mimochodem, vzdejte se duetu se světelnými závěsy, pokud vás inspiruje krajina za sklem. Panoramatický pozemek se vyrovná s rolí dekoru a jako rám mu poslouží oboustranný záclonový rám. Zdobení pláten stuhami, drapáky, řetězy dodá kouzlu původní drapérie.

Panoráma z okna

Místo průhledných závěsů má smysl obrátit se na žaluzie.Nesou výrazné dekorativní zatížení a jejich přítomnost na oknech je indikována pouze funkčním úkolem. Svislé a vodorovné struktury vytvářejí kancelářskou atmosféru a abyste si udrželi domácí náladu, musíte se uchýlit k textilu. Záclony, závěsy, průhledné závěsy přes noc vyrovnávají oficiální závažnost.

Módní řešení Odpočinková zóna

Rolety díky své univerzálnosti byly a zůstávají na předních pozicích. Snadno se rýmují s jakýmkoli designem oken, nezávisí na stylistickém pojetí a umožňují různé variace. Hotové verze jsou prezentovány v texturách různé hustoty a nejsou omezeny designem. Ve prospěch fantasy kresby a jasných barev.

Ložnice v jemných barvách

Chiaroscuro průhledné závěsy

Lehký tyl je vždy v trendu. Krásně se shromažďuje v různých záhybech a je připravena spárovat závěsy. Elastická transparentní organza s uměleckou malbou a chameleonovým efektem se také nevzdá prvních pozic. Jemný mikro závoj je prezentován v jednobarevných barvách s texturovanou výšivkou. Mikronosiče bez tíže s aplikacemi, nylon s krajkovým lemováním krásně a elegantně ozdobí ložnici. Průhledné textury, které drží tvar, jsou nepostradatelné pro zatemněné ložnice. Navzdory své beztížnosti je lze použít ke snadnému nastavení světelného kontrastu.

Vzdušný tyl Ve světle dne

Novým fenoménem je barevný šifon. Paprsky procházející žlutou nebo červenou tkaninou dodávají extra teplo a letní pocit. Topí se ložnice orientovaná na jih «zajíčci», je lepší uspořádat studenou modrou barvu, šedé odstíny, aby se opravila sluneční aktivita.

Krásná drapérie

Téma léta pokračuje závěsy s kudrnatými střihy. Návazný minimalismus přechází na ekodesigny. V tandemu z hrubých tkaných základen, ozdob z vyšívaných ozdob nebo vyřezávání jsou takové závěsy vhodné do venkovské ložnice, japonského, skandinávského a japonského interiéru. Mají tendenci se stylizovat rustikálním způsobem a mají daleko k městské výzdobě. Vzorované povlaky na polštáře se zavazováním, záměrně obrovské knoflíky, ručně vyráběné ubrousky, prolamované háčky, velké prsteny na dřevěné římse, stahovací šňůrky nebo široké saténové stuhy navlečené na tyči vytvářejí jiný formát pro vnímání.

V tradici Provence

V malé místnosti s omezeným přístupem ke slunci je lepší zvolit průhledné textury. Organza nebo tyl shromážděné na stuze stačí k tomu, aby byla ložnice chytrá. Pokud dáváte přednost noční tmě, použijte zvedací systémy. Odpoledne se roletové závěsy rozvalí na buben a plně otevřou denní panorama.

Hodně světla a málo barev

Malebná plátna

Francouzští návrháři nabízejí potěšení ze stříbrných a zlatých odstínů metalických nití a nabízejí je pro populární hi-tech. Minimalistické koncepty mají dostatek lehkých lesklých textur, které dodají ložnici kompletní vzhled. K tomuto stylistickému nápadu můžete také vázat závěsy z bílých vláken a jejich odstíny. Ladné šňůrky jsou zdobeny průhlednými krystaly, kamínky, perlovými korálky. S tímto dekorem se dokonale rýmují se světelným prostorem místnosti. V ložnici, kde dominuje kov a sklo: v designu čela postele, v nohách nočních stolků a lampových trubic je studený lesk organzy docela vhodný. Vzájemné zrcadlení světel dodává záhybům hloubku a objem, což v nenápadných designech vypadá působivě.

Modré motivy Tvořivost

Nenechte se zmást kreativitou designu zachycenou na levných základech. Umělá hedvábná podšívka nebo textura hrubého lnu s guipure úpravou a primitivitou modelu – ukázka povědomí o nejnovějších trendech. Akvarel na plátně je stejným módním designovým prvkem. Průhledné monochromatické pruhy a barevné abstrakce vypadají stylově a originálně.

Sady záclon nelze zavěsit na záclonovou tyč bez pomocného příslušenství. Prsteny, háčky, držáky spolu s krásnými špičkami záclonových tyčí se stávají designovými nástroji. S jejich pomocí jsou plátna formována do malých a objemných záhybů nebo dokonce napětím propagují výhody vzoru. Vytvořte si pohodlný prostor naplněním své soukromé oblasti barvami a světlem.

Průhledné pozadí Klasický design Na pozadí temné zdi Ložnice s dynamickým akcentem Světlé textilní potisky