Vnější

Krásné dřevěné domy: luxusní exteriéry na fotografii

Obyčejná dřevěná bedna může být komplikovaná řadou nástavců, aby byl nakonec postaven krásný dřevěný dům. Při pohledu na kresby dětí si můžete představit, že dům ze dřeva je obyčejná krabice se 4 stěnami, která je uvnitř rozdělena na místnosti. Při pohledu na většinu venkovských domů lze pochopit, že přesně takové domy ve skutečnosti jsou. Navzdory tomu všemu zde můžete ukázat svou představivost, vytvořit krásný dům s originálním vzhledem, a to nám může pomoci. velký výběr projektů domů.

Při stavbě domu ze srubu byste se neměli omezovat. Srub je trvanlivý materiál, který majiteli otevírá nové příležitosti. Díky architektonickým doplňkům můžete vytvořit originální dům s krásným exteriérem..

2017-12-12_22-14-36jedinečná vlastnostvelký dům z baru velký dům ze dřeva velký modřínový dům srub venkovský dům dvoupodlažní dům ze dřeva dřevěný dům v šedé barvě dřevěný dům u jezera dřevěný dům neobvyklého tvaru dřevěný dům s balkonemdřevěné domy v Británii dřevěné domy-v-uk-dnes

Arkýřové okno

V současné době si arkýře v dřevěném domě získávají stále větší oblibu. Arkýř – část místnosti, která vyčnívá za fasádu a její rovinu. Nelze to nazvat přístavbou, protože jde pouze o pokračování domu, umístěného ve vytápěné místnosti. Arkýř zatraktivňuje architektonický vzhled a celková plocha je o několik čtverců větší.

% d1% 8d% d1% 80% d0% ba% d0% b5% d1% 80 % d1% 8d% d1% 80% d0% ba% d0% b5% d1% 805

Arkýř může mít buď jednoduchý čtvercový nebo obdélníkový tvar, nebo složitý polygonální. Arkýř s velkým počtem rohů ničí stereotypní myšlení, činí exteriér domu originálním a neobvyklým. Strukturálně může arkýř vyčnívat jak na rohu dřevěného domu, tak podél jeho zdi. Díky použití této architektonické techniky můžete zvětšit plochu domu, vytvořit originální vzhled a vpustit do domu více přirozeného světla, protože je často prosklené co nejvíce. Arkýř může být umístěn nejen v přízemí domu, ale také jít nahoru na střechu, což vytvoří velkolepý vzhled, připomínající sloupy nebo malé věže.

V jednom domě lze použít několik arkýřů různých typů. V jedné části domu to může být dvojité arkýřové okno, na druhé straně mnohostranné jednopatrové atd. Obecně platí, že přítomnost arkýře bude schopna diverzifikovat exteriér dřevěného domu, vnést do něj novou vlnu a oživit původní představy majitele.

dřevěný dům s krásnou úpravou dřevěný dům s otevřeným prostorem dřevěný dům s plochou střechou dřevěný dům s fasádním obkladem dřevěný dům s taškovou střechou dřevěný dům s rustikální stylizacídům z bílého dřeva dům z baru v původním stylu dům z bílého dřeva dům ze dřeva se zelenou střechou dům ze dřeva s monolitickými dlaždicemidům ze dřeva s původními úpravami

Veranda a terasa

Terasa nebo její malé odrůdy jsou křídlem, které má funkční zátěž i stylový vzhled. Terasa je otevřená plocha s jednou stěnou, jakýmsi rozšířením na podpěrách nebo pilířích. Shora je veranda pokryta střechou stejného typu jako dům, nebo ji lze postavit samostatně. Terasa je obzvláště oblíbená v jižních oblastech země, protože je tam často teplo a tato oblast se využívá pravidelně. Zde se můžete dobře bavit s přáteli nebo příbuznými, posedět u jídelního stolu na čerstvém vzduchu, ať je slunečno nebo zataženo.

Nyní si terasa získává stále větší oblibu; lze ji použít jak na jedné straně domu, tak po celém jeho obvodu. Tedy nejen mění vzhled dřevěného domu, ale také jej zušlechťuje..

Domy s verandou jsou obzvláště oblíbené v chladnějších oblastech; zde se staví další stěny, upravuje se oblast se schopností využívat topné systémy. Terasu a verandu není třeba zaměňovat, protože terasa je otevřená a vhodná pouze pro letní čas, ale veranda je uzavřená místnost se stěnami a okny. Jeho účel je také odlišný, protože v první řadě je to místnost, která chrání vchod do domu před «rozmary» počasí.

srub dům z profilovaného dřeva lehký dřevěný dům s plotem lehký dřevěný dům s černou střechou temný srub dům s velkými okny dům s původní střechou jasně osvětlený dům dům pro letní sídlo z baru dům za městem obklopený stromyjsou-dřevěné-domy-levnější-ve srovnání s-domy-z-jiných materiálů

Lodžie a balkon

Pokud se dřevěný dům neskládá z jednoho patra, pak stojí za to přemýšlet o tom, jak můžete diverzifikovat vzhled budovy originálními přístavbami. Jako další architektonický prvek můžete použít balkon nebo lodžii..

Balkon je jakýmsi podtypem terasy, která není v přízemí. Takové rozšíření často zůstává otevřené. Pokud používáte balkon v dřevěném venkovském domě nebo chalupě, může to být nejen dekorativní prvek exteriéru, ale také místo pro venkovní rekreaci.

V ruchu města má balkon bytu často technický účel, slouží jako sklad různých věcí. V případě venkovského domu nebo letní chaty není nutné jej zaplňovat odpadky, je lepší jej použít k zamýšlenému účelu, konkrétně k pasivnímu odpočinku. Vždy bude příjemné vyjít na balkon, nadýchat se čerstvého vzduchu nebo jen obdivovat výhled do okolí se šálkem horké kávy. Balkon může být buď malý s východem z jedné místnosti, nebo na celou zeď, může mít několik východů, a to jak z ložnice, tak ze společných místností..

derevyannie_doma_iz_brusa_35-650x975 jedinečné-krásné-dřevěné-domy-pěkný-design-pro vás

Loggia je typ zaskleného balkonu, který vyčnívá za dům nebo se nachází uvnitř. Celý rozdíl mezi balkonem a lodžií spočívá v tom, že balkon je otevřený ze všech stran, ale lodžie se zavírá ze dvou nebo tří stran..

Strukturálně lze balkon a lodžii využít jako jakési pokračování terasy, arkýře nebo verandy prvního patra. S tímto uspořádáním má balkon dodatečné pojištění upevnění a vyztužení v podobě spodního prodloužení.

dům ze dřeva v hornaté oblasti dům na stromě na kopci žluto-hnědý dřevěný dům venkovský dům z barupoužití kulatiny při stavbě domu kaskádový dřevěný dům krásný design dřevěného domu krásný dům se schodištěm malý dům ze dřeva s červenou střechou malý dům ze dřeva u jezerajednopatrový dům ze dřeva

Altán

Belvedere je originální typ přístavby, která z obyčejného dřevěného domu udělá stylové umělecké dílo. Pokud se podíváte do slovníku, samotný koncept je přeložen z italštiny jako «nádherný výhled». Právě to zaručuje tento typ rozšíření, které navenek představuje jakousi věž umístěnou nad horním patrem. Jednoduše řečeno, toto je druh altánu, který byl umístěn na střeše dřevěného domu..

Ve skutečnosti je belvedere originální rozšíření na střeše soukromého domu, má fantastický tvar a stylový vzhled. Na území Ruské federace je lepší použít prosklenou verzi, aby byla chráněna před rozmary přírody ve formě sněhu nebo deště. Tento typ rozšíření je složitý ve své konstrukci a bude stát docela penny, ale krásný vzhled a útulné místo k odpočinku stojí za to..

Obecně bych chtěl říci, že dřevěný dům nemusí být banální box z kulatiny nebo dřeva. S trochou snahy můžete postavit elegantní dům, kde chcete trávit více a více času, a sousedé a hosté budou příjemně překvapeni úžasnou chutí majitele, pozitivně hodnotí jeho nápady a jejich realizaci.

původní projekt dřevěného domu původní projekt domupohádkový dům ze dřeva moderní dřevěný důmtmavě hnědý dřevěný dům útulný dům s osvětlenou fasádouFinský dům ze dřeva elegantní venkovský dům elegantní dřevěný dům