Wnętrze

Mieszkanie w kolorze białym to przykład perfekcji i harmonii

Preferencje kolorystyczne każdej osoby często znajdują odzwierciedlenie we wnętrzu jego domu. Kolory i odcienie użyte w dekoracji mieszkania mogą wyjaśniać wiele cech zachowania jego właściciela. Najczęściej preferencje kolorystyczne właściciela domu nie ujawniają się, ale pod wpływem pewnych czynników i sytuacji życiowych.

Salon w kolorze białym

Białe odcienie dla tego nowoczesnego miejskiego mieszkania zostały celowo wybrane. Pomieszczenia, w których dominuje ten kolor, tylko na pierwszy rzut oka wydają się proste i nieskomplikowane. W rzeczywistości biała kolorystyka ma duży potencjał..

Białe meble we wnętrzu
Warto o tym pomyśleć

JUST WHITE towarzyszą nam w najważniejszych momentach życia: Śnieżnobiałe stroje niemowlęce we wczesnym dzieciństwie, krochmalowa suknia świeżości podczas pobytu w szpitalu, powagi i czystości, wraz z panną młodą w dniu ślubu, jasne siwe włosy do włosów w pobliżu i kochani …

Miejsce pracy w pokoju

Jaki jest powód wyboru tego konkretnego koloru do dekoracji wnętrza mieszkania??

Jasne odcienie zwykle budzą w człowieku ukrytą energię, przyczyniają się do pojawienia się pozytywnych emocji. Białe odcienie użyte do dekoracji mieszkania pomogą wizualnie powiększyć przestrzeń i wizualnie zwiększyć wielkość przestrzeni życiowej. Kolor bieli symbolizuje całkowitą otwartość, brak przeszkód i swobodę działania. Ale jednocześnie należy wykazać poczucie proporcji, ponieważ nadmierna ilość białych odcieni we wnętrzu może powodować uczucie rozczarowania, nudy, beznadziejności i duchowej pustki..

Miejsce do spania w domu

Co jest ciekawego w tym mieszkaniu miejskim??

To mieszkanie jest w stanie zaskoczyć każdego, kto tu dotrze. Główne lokale mieszkania to:

Biuro w mieszkaniu miejskim

Najważniejszą rzeczą w tym miejskim mieszkaniu jest obfitość światła i harmonijne połączenie wszelkiego rodzaju białych odcieni. Wnętrze miejskiego mieszkania nie wygląda nudno, gdyż jasną biel doskonale równoważą beże, szaroniebieskie i brązowawe farby. Ludzie, którzy przyjeżdżają tu po raz pierwszy, czują całkowite rozpłynięcie się w kosmosie. Jednak bardzo szybko znika uczucie nieważkości..

Nowoczesne wnętrze miejskiego mieszkania

A wszystko dookoła jest biało-białe…

Do ścian, drzwi, ram okiennych, mebli i znacznej części akcesoriów w mieszkaniu wybierany jest ten sam śnieżnobiały odcień. Wysokie sufity pomalowane na ten sam kolor sprawiają, że pokoje wydają się jeszcze bardziej przestronne.

Główne kontrastujące miejsca w mieszkaniu to:
– beżowe parkiety;
– stylowe czarno-szare zdjęcia;
– lustra i fotografie w brązowych ramach;
– inne wyraziste dodatki (książki, figurki, ubrania).

Najbardziej przestronny pokój w mieszkaniu utrzymany jest w stylu minimalizmu.

Oprócz przytulnej, tapicerowanej sofy dostępne są następujące meble i dodatki:

 • prostokątny stolik kawowy w stylu retro;
 • wąska wydłużona szafka-szafka, przeznaczona do przechowywania artykułów gospodarstwa domowego;
 • wysoka lampa podłogowa;
 • mały dywanik na drzemkę;
 • elegancki fotel bujany z puszystą peleryną;
 • duże obrazy na podłodze i zawieszone na ścianach.

W sypialni jest jeszcze mniej plam kolorów. Nawet kurtyny świetlne w tym pokoju pasują do ogólnej kolorystyki. Śnieżnobiałe meble ożywiają tylko naturalne kolory drewnianych podłóg.

Kuchnia zajmuje dość przestronne pomieszczenie w mieszkaniu, co pozwala na połączenie kuchni i jadalni w jednym pomieszczeniu..

Jest sporo akcentów kolorystycznych, w tym:

 • blat z szaro-czarnego marmuru;
 • fartuch kuchenny nad strefą pieca wykonany z tego samego materiału;
 • mały miękki szkarłatny dywanik rzucony na podłogę;
 • świeże kwiaty o jasnym kolorze sałaty, umieszczone w przezroczystym wazonie;
 • przezroczysty żyrandol na metalowej podstawie, przypominający czasy sowieckie.

Kuchnia jest nierówna. Dzięki wyrazistemu otwarciu okien pomieszczenie nabiera wykwintnego wyglądu i oryginalności..

Wydłużony korytarz ma jaśniejszy wystrój niż reszta pokoi..

Efekt ten uzyskuje się dzięki kontrastowym drewnianym podłogom, oryginalnym szufladom komody oraz różnorodnym dodatkom..

Łazienka urządzona jest w nieco innej kolorystyce. Dominują tu kremowe i różowawe odcienie, kontrastujące z jasnymi butelkami kosmetyków..

Oczywiście nie każdy decyduje się na stworzenie takiego wnętrza w swoim domu. Ktoś przeraża biały kolor swoją niepraktycznością, ktoś uważa, że ​​ten odcień nadaje się wyłącznie do projektowania oddziałów szpitalnych. Jednak być może w tej chwili twoje poglądy zmienią się dramatycznie. W końcu biel jest bardzo różnorodna i tylko od Ciebie zależy jakie kolory będą grał w domu!