Wnętrze

Oryginalny projekt wiejskiego domu z cegły kolor

Zwracamy uwagę na oryginalny projekt domu wiejskiego, który udało nam się niezwykle organicznie wkomponować w otaczający krajobraz. Ceglany kolor działki otaczającej dom znajduje odzwierciedlenie w różnych odcieniach elewacji domu, a nawet jego wnętrza. Wygląd zewnętrzny budynku i aranżacja wnętrz pomieszczeń prywatnego domu są rozsądnym odzwierciedleniem otaczającej przyrody, osiągniętym przy pomocy nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Dworek wśród drzew iglastych

Widok prywatnego domu w tonacji cegły

Schludne ścieżki wyłożone kamykami prowadzą do dużego gospodarstwa domowego z garażami, wiatami i innymi konstrukcjami pomocniczymi. Zastosowanie odcieni czerwonawo-ceglanych w projekcie elewacji budynku oraz elementów architektury krajobrazu umożliwiło stworzenie wizerunku budynku, który stał się nierozerwalnie związany z otaczającą naturą. Okładzina ścienna z dużego bloku koloru cegły oraz jasne płytki terakoty z gresu porcelanowego jako materiał do tworzenia przylegających ścieżek stały się kluczowymi elementami stworzenia takiego wizerunku..

Architektura krajobrazu okolicy

Dach jest wyposażony w baldachim na całym obwodzie budynku, dzięki czemu teren w pobliżu domu jest zawsze chroniony przed deszczem. Aby zapewnić bezpieczne przebywanie w pobliżu domu w ciemności, system podświetlenia jest wbudowany w daszek na całej jego długości.

Oryginalny projekt terenu w pobliżu domu

Tuż obok domu zorganizowano mały teren rekreacyjny na świeżym powietrzu. Metalowe meble ogrodowe w ciemnych kolorach świetnie prezentują się na tle czerwonawych odcieni elewacji witryny i ceglanych ścian budynku.

Teren rekreacyjny na świeżym powietrzu

We wnętrzu wiejskiego domu jest również wiele odcieni czerwieni i terakoty. Na przykład w salonie część ścian wykonana jest według idei okien i szklanych drzwi z ramami. «pod drzewem», niektóre meble wykonane są z podobnego materiału, okładzina ścian w postaci muru z dużych bloczków i gresu porcelanowego w odcieniach czerwieni wygląda bardzo ekologicznie jako wykładzina podłogowa.

Wnętrze salonu w odcieniach czerwieni

Ale nie tylko czerwonawa paleta kolorów i obecność elementów drewnianych «ciepły» atmosfera w salonie. W dosłownym tego słowa znaczeniu można ogrzać się przy kominku narożnym – w salonie jest wystarczająco dużo miejsc do siedzenia o różnych kształtach i pojemnościach, od dużej sofy narożnej po kompaktowe otomany.

Miejsce do odpoczynku przy kominku

Pomimo obfitości czerwonawych odcieni i obecności cegieł, pomieszczenie wygląda jasno i słonecznie – nie tylko dzięki dużym oknom i szklanym drzwiom, ale także wbudowanemu oświetleniu na różnych poziomach. Z salonu można swobodnie przenieść się do kuchni i jadalni. Dzięki otwartemu rozplanowaniu wszystkie obszary funkcjonalne łączą się harmonijnie, zachowując jednocześnie poczucie przestronności.

Parter na planie otwartym

Dekoracja jadalni i kuchni dokładnie nawiązuje do wystroju salonu, jedynie backsplash kuchni został wyłożony śnieżnobiałymi mozaikami. Na tle wykończenia meble o śnieżnobiałych i drewnianych powierzchniach prezentują się niesamowicie ekologicznie, świeżo i stylowo.

Pomarańczowa kuchnia i jadalnia

Jadalnia znajdująca się przy przeszklonej ścianie wygląda bardzo nowocześnie – jasny stół jadalny z drewnianym blatem i białymi plastikowymi krzesłami renomowanego projektanta tworzyły harmonijne połączenie i praktyczną grupę jadalną. Po wykonaniu zaledwie kilku kroków znajdujemy się w strefie gotowania – małej kuchni z narożną aranżacją zestawu mebli i wyspą.

Oryginalna grupa restauracyjna

Fasady szafek «pod drzewem» dobrze komponują się ze śnieżnobiałymi blatami, a połysk stali nierdzewnej wnosi do tego połączenia odrobinę chłodu i odrobinę nowoczesności. Na tak małej powierzchni kuchennej przestrzeni udało się ergonomicznie rozmieścić elementy «trójkąt roboczy», Cóż, zlew przy oknie to marzenie każdej gospodyni.

Narożny zestaw kuchenny

Śnieżnobiała wyspa kuchenna pełni nie tylko funkcję obszernego systemu do przechowywania i powierzchni do krojenia, ale także miejsca na krótkie posiłki – miejsce na nogi po jednej stronie blatu pozwala usiąść tam na hokerach barowych z metalową ramą i plastikiem przezroczystym siedzenia i oparcia.

Białe i zdrewniałe powierzchnie

W pokojach dziecięcych wszystkie dekoracje ścienne są obłożone panelami drewnianymi. Wbudowane systemy przechowywania są całkowicie ukryte we wnękach ściennych dzięki zastosowaniu fasad wykonanych z tego samego materiału. Małe pokoje wygodnie pomieszczą łóżka z kolorowymi dekoracjami tekstylnymi, otwarte półki na wszelkiego rodzaju drobiazgi i stoliki – krzesła do gier i kreatywności.

Wnętrze sypialni dziecięcej

Projekt pokoju dziecięcego z okładziną drewnianą

W łazience sąsiadującej z sypialniami dziecięcymi projekt jest prosty i zwięzły. Śnieżnobiała mozaika na ścianach, ceramika sanitarna, lśniąca biel i drewniane powierzchnie systemów magazynowych tworzą organiczny sojusz.

Wnętrze łazienki dla dzieci

W sypialni pana znalazło się miejsce nie tylko na łóżko z dwoma szafkami nocnymi, ale również na organizację miejsc pracy i przestronną garderobę. Dekoracja, nietypowa dla wnętrza sypialni, w postaci ceglanego muru, paneli drewnianych i gresu porcelanowego, stała się atrakcją nie tylko w sypialni, ale także w całym prywatnym domu. Na czerwonym tle szczególnie efektownie prezentują się śnieżnobiałe łóżko i dopasowane do niej lampy stołowe.

Główna sypialnia w

Po zamknięciu drewniane drzwi wyglądają jak zwykły wbudowany system przechowywania, w rzeczywistości okazuje się, że za drzwiami jest cała garderoba, do której można wejść i wybrać ubrania do codziennego wyglądu. Obok łazienki znajdują się drzwi..

Garderoba w sypialni

Nawet przy projektowaniu przestrzeni użytkowej projektanci wykorzystali jaskrawoczerwony kolor ziemi otaczającej podmiejskie mieszkanie. Kolorowa podłoga w kolorze cegły doskonale współgra ze śnieżnobiałą dekoracją ścian i drewnianą elewacją systemu magazynowego.

Łazienka z czerwoną podłogą

Szafka jest również wykończona okładziną drewnianą. Z tego samego materiału wykonane są meble do domowego mini-biura. Powierzchnia pokoju jest niewielka, ale do zorganizowania nowoczesnego biura potrzebujesz również trochę metrów kwadratowych – najważniejsze jest zmieszczenie małego stolika do pisania (zwanego również komputerem), wygodnego krzesła i kilku otwartych półek do przechowywania materiałów biurowych i papiery. W biurze «rudowłosy» w gospodarstwach domowych jest też kilka wygodnych foteli z metalowym stelażem i tapicerką imitującą skórę zwierzęcia.

Domowe wnętrze mini-biura