Zewnętrzny

Stylowy projekt prywatnego domu – kreatywne rozwiązania tradycyjnych mebli

Opracowanie projektu projektowego dla prywatnego domu to trudne zadanie. Należy wziąć pod uwagę preferencje smakowe domowników, ich styl życia i styl zachowania, preferencje w palecie kolorów i ogólny styl pomieszczenia. Musisz wybrać przyjazne dla środowiska materiały wykończeniowe, które zadowolą właścicieli i nie zaszkodzą ich zdrowiu i środowisku. I weź pod uwagę wiele drobiazgów, które stworzą przytulną i komfortową atmosferę współczesnego posiadania domu.

Prywatny dom

Zwróć uwagę na wycieczkę po wnętrzu i na zewnątrz jednego prywatnego domu, stworzonego w harmonijnej mieszance stylów high-tech, minimalizmu i elementów wiejskich.

Główne wejście

Przy wejściu głównym od razu widać, że pomimo nowoczesnego wyglądu elewacji budynku, w jego dekoracji zastosowano elementy w stylu wiejskim, co niesamowicie skłania się ku wykorzystaniu drewna i innych naturalnych materiałów..

Otwarta jadalnia

Drewniane wykończenie elewacji harmonijnie komponuje się z powierzchniami betonu

Wszystko w drzewie

Do jadalni prowadzą duże przesuwane szklane drzwi. Taki układ pozwala na ułożenie posiłków praktycznie na świeżym powietrzu..

Oświetlenie

W nocy

Wieczorne oświetlenie nadaje właścicielowi domu tajemniczy i nieco romantyczny wygląd, malując cały zespół w ciepłych, drzewnych odcieniach..

Salon

Schodząc na dolny poziom prywatnego domu trafiamy do przestronnego pokoju, w skład którego wchodzi salon, jadalnia i kuchnia. Brak drzwi i ścianek działowych pozwala stworzyć wrażenie nieskończoności przestrzeni, która płynnie przepływa z jednej strefy do drugiej. Ciepłe, neutralne kolory w całym pomieszczeniu tworzą niezwykle komfortową i zachęcającą atmosferę. Szklane, stalowe i skórzane elementy wnętrza nadają pomieszczeniom indywidualności i wyjątkowego charakteru..

Wnętrze salonu

Prostotę i zwięzłość geometrii rozmywa ciekawymi, ale też powściągliwymi elementami dekoracyjnymi.

Iść na zewnątrz

Z salonu można przejść na podwórko, gdzie pod zadaszonym baldachimem znajduje się część wypoczynkowa na świeżym powietrzu.

Na tarasie

Meble wiklinowe z miękkimi poduszkami, stolik kawowy i sprzęt do grillowania zorganizowały przytulne miejsce do wypoczynku na tarasie.

Meble wiklinowe

Klarowność linii, wygodna geometria i kontrast kolorów – to cechy jezdne ustawienia na otwartym tarasie. Obecność prawdziwych zieleni w ogólnej beżowo-czekoladowej palecie wnosi odrobinę świeżości i bliskości z naturą.

Wieczorny odpoczynek

Na podwórku urządzono kamienne palenisko z otwartym ogniem i zapewniono oświetlenie uliczne, aby wieczorem komfortowo i bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Kantyna

Wróćmy jednak do salonu, który jest centralnym punktem i centrum dystrybucji pierwszego piętra. Po kilku krokach trafiamy do jadalni, gdzie w umeblowaniu odbija się wpływ stylu wiejskiego. Szlachetne drewno stołu jadalnego świetnie prezentuje się na tle śnieżnobiałych krzeseł.

Stół do jadalni

Niesamowicie proste, ale atrakcyjnie udało się wkomponować wiejskie elementy w minimalistyczny styl jadalni.

Strefa kuchenna

Z jadalni rzut kamieniem do kuchni, wykonanej w nowoczesnym, progresywnym stylu z elementami high-tech.

Wyspa kuchenna

Wyspa kuchenna z błyszczącym kapturem nad nią wygląda trochę kosmicznie, ale bardzo adekwatnie..

Nowoczesna kuchnia

Całe wyposażenie strefy kuchennej, od prostej geometrii szafek po lakoniczne hokery, podporządkowane jest funkcjonalności i praktyczności. Ale ta ergonomiczna estetyka jest prezentowana w niesamowicie atrakcyjny sposób..

Fartuch kuchenny

Teksturowany wzór fartucha kuchennego wprowadza element zaskoczenia do aranżacji miejsca pracy. Nowoczesne akcesoria kuchenne o niebanalnym wzornictwie lekko rozmywają spokojną atmosferę.

Sypialnia

Niezwykłe okna

Prywatne pokoje właścicieli znajdują się na górnym poziomie gospodarstwa. Jedna z sypialni została zaprojektowana w stylu minimalistycznym z łatwą integracją elementów wiejskich. Pomieszczenie jest wypełnione naturalnym światłem dzięki oknom o niestandardowej aranżacji. Jasne wykończenie sypialni jest rozcieńczone ciemnymi, jasnymi elementami wystroju i dużymi kinkietami..

Łazienka

Sypialnia wyposażona jest w oddzielną łazienkę z prysznicem. Ciepła kolorystyka, zasada minimalizmu i wyrazistości linii nadal dominuje w tej części domu..

Gabinet

Kącik roboczy

Obok głównej sypialni znajduje się gabinet, którego wyposażenie i wystrój współgrają z całą posiadłością i zachwycają prostotą i wygodą minimalizmu.

Druga sypialnia

Kolejna sypialnia jest również przytulna, prosta, zwięzła i spokojna. Geometryczne wnętrze w niesamowicie ciepłej kolorystyce.

Jasna łazienka

Druga sypialnia ma również dostęp do oddzielnej łazienki z elegancką praktycznością..

Balkon

Między innymi jedna z sypialni ma wyjście na otwarty balkon, z którego roztacza się przyjemny widok na okolicę..